woodforkids.pl

Opinie (95) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (95)

Ważny od: 1 wrz 2023
woodforkids.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Bujak Leo L. Zamówienie dotarło szybko i bezproblemowo. Wszystko bezpiecznie spakowane i łatwe do skręcenia. Cztery gwiazdki, ponieważ nie wszystkie deski od bujaka były równo przycięte oraz nie wszystkie dziury na śruby były odpowiednio wywiercone. W efekcie nie wszystkie śruby dobrze trzymają. 3-4 śruby nie łapią mocno drewna i obracają się w miejscu (a nie zostały za mocno przekręcone). Oczywiście nie przeszkadza to w użytkowaniu, wszystko stabilnie się trzyma i zdaje egzamin nawet przy większym obciążeniu. Jeszcze można się przyczepić do jakości wygładzenia drewna, nie wszystkie miejsca (szczególnie na płozach bujaka) są idealnie gładkie. Jako, że produkt jest przeznaczony dla dzieci i nie należy do najtańszych to powinna być zwrócona większa uwaga na detale wykończenia. Pozdrawiam.

Zdecydowałam się na ten model, ponieważ miał dobre opinie a zależało mi na bardziej zabudowanym modelu ze względu na bezpieczeństwo. Synek na razie stoi na najwyższym poziomie. Problem pojawia się kiedy usiadzie, blokuje mu się noga. Nie jest w stanie sam jej wyjąć, jest to bardzo niebezpieczne. Wyglad i wykonanie na plus, ale bezpieczeństwo na minus niestety

Opinie nt. sklepu woodforkids.pl

3 lut 2024
31 sty 2024
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Bujak solidny, dobrze wykonany, wytrzymały. Wygląd rzeczywisty taki sam, jak na zdjęciach przedstawianych na stronie. Polecam.
17 lut 2024
Dzieciaki zachwycone, bardzo dobre i solidne wykonanie. Bezpieczne
Piękny i dobrze wykonany bujak, świetna poducha
31 sty 2024

towar zgodny w ofertą. Dostawa bardzo szybka.
24 sty 2024
26 sty 2024
24 sty 2024

Kitchen helper

Odpowiedź ze sklepu woodforkids.pl
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Proszę pamiętać, że Kitchen helper przeznaczony do tego aby pomagać dziecku stać wyżej, dlatego został zaprojektowany z takim przeznaczeniem i zbadany pod kątem użytkowania go podczas stania dziecka. Oczywiście Pani uwaga jest dla nas cenna i zwróciliśmy już uwagę na ten fakt, dlatego zamierzamy wprowadzić usprawnienie w konstrukcji aby uniknąć podobnej sytuacji obniżając łącznik jeszcze bardziej niż przewiduje norma bezpieczeństwa do której się stosujemy, na tyle aby nie można było włożyć nóżek w tym miejscu. Pozdrawiamy!

Super Bujak . Polecam

Dzien dobry. Dzisiaj dostałam od was paczkę z zamówieniem. Pierwsze wrażenie po otwarciu jakość wykonania jak najbardziej na mega plus. Ogólnie nie mogę się doczekać kiedy go złożymy i syn dostanie go na święta. Bujak super myśle ze posłuży nam na dużej i będzie mega frajda z niego. Jeszcze raz dziekuje ze udało sie go zrobić w kolorze czarnym.
Odpowiedź ze sklepu woodforkids.pl
13 gru 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną i wyczerpującą opinię ! :)
7 sty 2024

Szybka dostawa .Firma godna polecenia.

Szybka dostawa . Firma warta polecenia. Pełna kultura ,dbanie o klienta, pełny profesjonalizm. Produkt dostępny od ręki firma bardzo dobrze zorganizowana. Inna Wrocławska firma baby wood powinna się od was uczyć jak należy traktować klienta. Jak sprzedawac produkty .
Obsługa marzenie każdego kupującego - dostawa szybko, a nawet szybciej, dokładnie z dnia na dzień, szybkie odpowiedzi na pytania kupującego i pomoc przy zamówieniu. Odnośnie produktu- zostanie przetestowany przez małego użytkownika. Pomysłowy produkt.
23 lis 2023
Super produkty. Bardzo dobra jakość i wykonanie. Mamy bujak, zjeżdżalnie, piklera, i kitchen helper, oraz platformy do balansowania. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Polecamy

Ekstra!

Porządnie wykonany bujak i zjeżdżalnia. Jestem zadowolona z zakupu. Dziecko je uwielbia a ja jestem spokojna o jego bezpieczeństwo. Polecam baardzo!