strojemikolaja.pl- Logo - Opinie

strojemikolaja.pl

Opinie (132) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1632)

28 gru 2023
Całokształt jest super. Jedynym mankamentem jest broda, która strasznie się sypie i ciężko ją uformować. Lepszym rozwiązaniem dla brzucha byłaby kamizelka. Ta która jest w komplecie jest nie wygodna w noszeniu, tzn. trzeba go mocno podciągnąć do góry aby nie był za nisko. Przy takim rozwiązaniu sznurek na szyi zaczyna bardzo szybko uwierać i ocierać skórę. Jeszcze jedna rzecz, dzwonek bardzo szybko się rozsypał, po pierwszym zleceniu odpadła nam tam główka wewnątrz. Udalo się naprawić we własnym zakresie. Tak poza tym to możemy polecić.

10 gru 2023
Nie mnie oceniać kwestię opłacalności stroju dla firmy jednak trzeba mieć świadomość, że jest on tandetny, dość jednorazowy i wręcz prostacko oszczędny (spodnie długości w zasadzie do kolan a czapka ma - serio! - rozmiar dla dziecka w wieku 5 lat). Najfajniejsze są nakładki na buty a la skórzane - tylko proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy za takie pieniądze jest to najważniejszy element stroju...

Opinie nt. sklepu strojemikolaja.pl

28 gru 2023

Całokształt jest super z kilkoma wyjątkami

25 gru 2023

Czapka

Strój który zamawialiśmy w 2019, zgubiła nam się czapka, zamawialiśmy nowa po konsultacji z Panią na infolinii, niestety, czapka jest mała i spada z głowy. Zamawiałam paczkę do paczkomatu, w systemie były podane 2 nr - glowny i taki dodatkowy, kod przyszedł na ten dodatkowy nr, z którego już nie korzystam, więc trzeba było wisieć długo na infolinii inpost, aby Pani mogła mi wygenerować kod odbioru paczki, Pani na infolinii stroje Mikołaja olała temat. - rad sobie sam.
Pani pod telefonem fachowo i rzetelnie doradza,tłumaczy.Poświeca tyle czasu ile potrzeba by wszystko jasno określić a co ważniejsze by klient czuł że pieniądze są dobrze wydane. Strój dobrany idealnie do Naszych potrzeb.Wyglada bardzo dobrze.Polecam
26 gru 2023
Czapka dobrej jakości, nie jest to najtańsza tandeta jaką można kupić w sieciowych sklepach czy drogeriach. Jestem w pełni zadowolony z zakupu. Czapka dobrze grzeje w głowę i świetnie wygląda - zakup wart swojej ceny
28 gru 2023
To byla fajna niespodzianka dla calej Rodzinli. Mikolaj rewelacyjny. Wieczor wigilijny pelen radosci i świetnej zabawy. A potemkinkuliss sesja zdjeciows z Mikolajem………. tez rewelecyjna. Polecam wszystkim.
Solidny towar, polecam sprawdzać rozmiary. Buty mikołaja okazały sie za szczupłe w łydce, mimo, że według tabeli rozmiarów powinny pasować. Reszta zakupionego towaru to dobra jakość i rozsądne ceny.

Jakość produktów

Kupiłam brodę i włosy oraz okulary, worek, laskę i dzwonek Mikołaja. Wszystko w świetnej jakości. Bardzo polecam sklep, szybka wysyłka, wszystko dobrze zapakowane.
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Zamówione produkty to pierwsza klasa. Wprowadzić darmową przesyłkę. E-mail z fakturą jest zbyt długi ze względu na regulamin.
23 lis 2023

Bardzo pozytywnie

Polecam z czystym sercem. Strój wart swojej ceny. Jakość super wszystkie niezbędne elementy w komplecie. Dzwonek super solidny. Szybka realizacja zamówienia.
Strój Mikołaja spełnił moje oczekiwania. Jest starannie wykonany we wszystkich elementach. Sklep bardzo sprawnie zrealizował moje zamówienie.
zamawiałam strój mikołaja przez tel. Pani była bardzo pomocna, przesyłkę otrzymałam na drugi dzień. Oceniam usługę bardzo dobrze.
23 lis 2023
Świetna profesjonalna obsługa nie tylko klientów indywidualnych. Profesjonalne doradztwo. rzeczowa i konkretna komunikacja
17 gru 2023
Profesjonalna obsługa, świetna jakość sprzedawanych strojów i akcesoriów oraz błyskawiczna dostawa. Gorąco polecam!
Polecam, szybka wysyłka, zamówione elementy stroju Mikołaja spełniają moje oczekiwania, bardzo dobra jakość.
Szybkość realizacji zamówienia. Co do jakości stroju narazie się nie wypowiem bo nie był jeszcze używany.
Rewelacyjna obsługa, przesyłka ekspresowa, strój pięknie zapakowany i bardzo dobrej jakości. Polecamy.
10 gru 2023
Strój w pełni zgodny z opisem. Robi GENIALNĄ robotę. Wysyłka i dostawa bardzo sprawna. Polecam w 100%!

Świetna jakość !

Świetna jakość wszystkich komponentów. Wielkie Wow. Super strój dla super Mikołaja. Bardzo Polecam
28 lis 2023
Wszystko na najwyższym poziomie -- ekspresowa dostawa, rzeczy wykonane z bardzo dobrego materiału
Dostawa w bardzo dobrym stanie, błyskawicznie do mnie dotarła. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.