sklep.myalpaca.eu- Logo - Opinie

sklep.myalpaca.eu

Opinie (66) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (66)

Ważny od: 3 lip 2023
sklep.myalpaca.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.myalpaca.eu

Cudny szal

Cudny ,.mięciutki szal . Szybka dostawa pięknie zapakowany idealny na prezent.
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Cieszymy się, że nasz szal z alpaki ciepło Panią otula. Pozdrawiamy serdecznie Zespół My Alpaca
Super jakość pościeli
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Jest nam niezmiernie miło, że pościele się Pani podobają. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół My Alpaca
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Pani Anno, Dla takich Klientów chce się pracować :) Pozdrawiamy ciepło Zespół My Alpaca
14 kwi 2024
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Pozdrawiamy zespół MyAlpaca
14 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy serdecznie Zespół My Alpaca
23 mar 2024
Zdecydowanie polecam sklep. Jego produkty nigdy mnie nie zawiodły, a mam zarówno kołdry, jak również szale. Przesyłki przychodzą pięknie zapakowane. Zawsze też można liczyć na kompetentną pomoc przy zamówieniu:)
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Pani Aniu, dziękujemy za piękne słowa. Dla takich klientów chce się pracować :) Pozdrawiamy ciepło Zespół MyAlpaca
To już moje drugie zakupy. Nie zawiodłam się.
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Pani Katarzyno, dziękujemy za zaufanie, każde dobre słowo dodaje energii do działania !! Pozdrawiamy serdecznie Zespół MyAlpaca
10 mar 2024
Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy zespół MyAlpaca
24 lut 2024

Sen tylko z My Alpacą

Niezwykle starannie wykończona kołdra i pościel. Kupiłam kołdrę zimową i rzeczywiście spełnia moje oczekiwania. Świetny pomysł z troczkami do wiązania poszwy z kołdrą (moja ma wymiar 200/200). Dzięki temu kołdra nie "lata" w poszwie. Satynowa bawełna bardzo przyjemna w dotyku. Przyjemnie dla ucha szeleści :) Rzeczowa i profesjonalna obsługa. Szybka przesyłka. Na pewno wrócę do sklepu.
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Zawsze z przyjemnością pomagamy w wyborze. Pozdrawiamy ciepło zespół MyAlpaca

Perfekcja!

Jakość koldry - fantastyczna. 11/10 :) Świetny kontakt ze sklepem, ekspresowa realizacja niestandardowego zamówienia. Wszystko na medal. Bardzo dziękujemy! Mamy też od Was mniejszą kołdrę dziecięcą, poduszkę, pled.. kochamy alpaki :)
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Jest nam ogromnie miło, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Dziękujemy za wyrażenie opinii, każda jest dla nas bardzo cenna. Zespół MyAlpaca
3 mar 2024
Wszystko super, kontakt że sklepem na najwyższym poziomie a jakość produktu naprawdę rewelacyjna. Polecam zakupy w sklepie My alpaca.
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Jest nam niezmiernie miło, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów. Dziękujemy za ciepłe słowa. Zespół MyAlpaca

Kołdra całoroczna

Produkty b. wysokiej jakości, profesjonalnie i elegancko zapakowane. Polecam !
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Dziękujemy za ciepłe słowa. Zespół MyAlpaca
26 sty 2024
Paczka zapakowana bardzo starannie, przepiękne poszewki, cudownie jet kupować w takim sklepie. Polecam
14 sty 2024
szybko, sprawnie, przejrzyście z pełną informacją
Super jakość i szybka realizacja.
20 sty 2024
5 wrz 2023
Szybka dostawa. Szkoda że o kodzie rabatowym na kolejne zakupy dowiedziałam się dopiero po dostarczeniu produktu. W tym samym czasie co zamówiłam ochraniacz w innym sklepie kupiłam kołdrę wypełnioną włóknem alpaki waszej produkcji z ceną o 10 % niższą.
9 lis 2023
Szalik cudowny, wykonany bardzo starannie, pięknie się układa. Dokładnie takiego potrzebowałam - nie za długi ani szeroki. Kolor bardzo ładny choć na stronie jest bardziej intensywny. Do tego paczka przyszła pięknie zapakowana. Bardzo polecam.

Zakupy doskonałe!

Eleganckie opakowanie, bardzo szybka i sprawna wysyłka, bezproblemowy kontakt i piękny wysokiej jakości produkt. Uczciwe polecam sklep MyAlpca - to bardzo rzetelny dostawca stylowych, eleganckich produktów doskonałej jakości.
VP
Violetta P.
Krzeszów
9 wrz 2023
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Polecam sprzedawcę. Jest to kolejna zakupiona kołdra pięknie uszyta i co najważniejsze dobrze ogrzewająca. Troszkę ciężkawa, ale to przecież nie puch ;)