hurtownia-kesi.pl- Logo - Opinie

hurtownia-kesi.pl

Opinie (160) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (341)

Ważny od: 1 paź 2019
hurtownia-kesi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Mam rzeczy z tej hurtowni od kilku lat I teraz moge powiedziec, ze nawet po tych kilku latach I nic sie z nimi nie dzieje. Kolor, ksztalt i komfort noszenia jest wciaz taki sam. Mieszkam w UK, ale gdy cos potrzebuje zawsze kupuje w hurtowni Kesi. Polecam
JP
Joanna P.
Burton on Trent

Hello! We would like to thank you for your cooperation! Among the advantages, we can certainly highlight the speed of sending the order and communication. The parcel arrived incredibly quickly. Thanks for your speed! Also, everything was very well packaged. Thank you for your accuracy. However, the ordered dress turned out to be dirty. We tried to clean the product a little, but we couldn't. I also send you photos. Unfortunately, we were forced to send such a product to our client. Please check the item before shipping. This is why we reduce points. Some products had threads sticking out, but that's not a big problem. Everything else is very good! Thank you!

Opinie nt. sklepu hurtownia-kesi.pl

17 mar 2024
2 mar 2024
Polecam z całego serca !! Przemiła obsługa, która jest pomocna i na każde pytanie odpowie. Szybka wysyłka oraz bardzo dobrej jakości odzież.
25 lut 2024
Ciuszki rewelacja. Wszystko szybko sprawnie. Polecam serdecznie 😍 Mam nadzieję że przy kolejnym zamówieniu jakiś rabacik będzie 😉
Odpowiedź ze sklepu hurtownia-kesi.pl
Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! Bardzo się cieszymy, że nasza odzież spełniła Twoje oczekiwania, a obsługa przebiegła sprawnie i szybko. Twoja rekomendacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Zawsze szybka wysyłka.Towar zgodny ze zdjęciami.Materiał oraz kolory też bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu hurtownia-kesi.pl
Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że nasza szybka wysyłka, zgodność towaru ze zdjęciami oraz jakość materiałów i kolorów spełniły Twoje oczekiwania. Twój pozytywny feedback jest dla nas motywacją do dalszego doskonalenia usług. Jeśli będziesz potrzebować pomocy lub kolejnych zakupów, jesteśmy tu dla Ciebie.
18 lut 2024
Towar zgodny z opisem.Gatunkowo bardzo dobry .Ekspresowa realizacja .Polecam
Odpowiedź ze sklepu hurtownia-kesi.pl
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Cieszymy się, że towar spełnił Twoje oczekiwania i był zgodny z opisem, a także że byłeś zadowolony z jego jakości. Nasza ekspresowa realizacja jest dla nas ważna, aby zapewnić Ci szybką i efektywną obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za rekomendacje i czekamy na kolejne zakupy!
Wszystko Ok , super jakość , szybka wysyłka. Polecam !!!
Szybkie przesyłki, produkty zgodne z opisem,
3 mar 2024
Super zapakowane
Super, polecam
14 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za Twoją pozytywną ocenę naszego sklepu/. To dla nas ogromna satysfakcja i motywacja do dalszej pracy. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić Ci pozytywne doświadczenie zakupowe. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy ponownie!
Polecam !
Odpowiedź ze sklepu hurtownia-kesi.pl
Dziękujemy za polecenie! Jest to dla nas ogromna satysfakcja, że jesteś zadowolony z naszych usług i dziękujemy za zaufanie.
Polecam 🤗
14 lut 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę na 5 gwiazdek oraz gorące polecenie naszej firmy! To dla nas ogromna radość, że spełniliśmy Twoje oczekiwania, zapewniając Ci obsługę na najwyższym poziomie.
Odpowiedź ze sklepu hurtownia-kesi.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kolejne zakupy.