izigsm.plOpinie

Joanna Kurczab-Kalemba

Opinie nt. sklepu izigsm.pl

4.79/5.00

Opinie (1 871) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Obsługa bardzo miła i słowna. Przez moją pomyłkę przy zamówieniu wystąpił błąd, który został skorygowany poprzez telefoniczną rozmowę, przeprowadzoną przed ostatecznym potwierdzeniem złożonego zamówienia.Wszystkim swoim znajomym polecam tego dostawcę. Ma duży asortyment różnorodnych akcesoriów dobrej jakości w swojej ofercie. W stosunku do innych oferentów ceny produktów nie są wygórowane. Cześć
Czytaj dalej

Nie jestem zadowolona z zakupu na stronie. Co prawda etui całe, ale jakieś brudne dostałam. Dostawa pozostawia wiele do życzenia. Zamówiłam do ruchu gdyż mam "Za rogiem" natomiast czekałam długo bo sprzedawca kompletowal zamówienie sama wysyłka do kiosku przebiegła w standardowym czasie ale do punktu zastępczego niestety i moje "Za rogiem "skończylo się nieco dalej...
 Odpowiedź ze sklepu izigsm.pl
Szanowny Kliencie, serdecznie przepraszamy za powstałe opóźnienie. Niestety zdarza się czasem, iż zapas danego produktu nam się wyczerpie i musimy go sprowadzić z magazynu zewnętrznego. W ramach rekompensaty za wydłużoną realizację zamówienia chcieliśmy podarować kod rabatowy 20 procent na kolejne zakupy. Pozdrawiamy, IziGSM

Odpowiedź ze sklepu izigsm.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu izigsm.pl

Czytelna oferta, łatwość złożenia zamówienia, szybka realizacja. Niestety jakość dostarczonego towaru tj. rowerowego uchwytu na telefon zepsuła to wrażenie. Plastikowy element mocujący ukruszył się kilka godzin po zamontowaniu.
To mój kolejny zakup, bo duży wybór tutaj jest, proste i wyczerpujące objaśnienia i świetny kontakt.
Bardzo dobra firma. Zamówienie szybko, profesjonalne i bezproblemowo. Polecam wszystkim
Szybką reakcja na wadliwy towar i propozycja wysłania drugiego lub zwrot pieniędzy
Kupuję tu od 6 czy 7 lat. Zawsze jest miło i tak jak trzeba. Tak trzymać.
Wszystko przebiegło sprawnie,aby tak zawsze.Standardy można poprawiać.
Z zakupów jestem zadowolona. Obsługa fachowa, szybka dostawa. POLECAM.
przesyłka, szybko sprawnie, przedmiot zamówiony super, dziękuję
Szybko, sprawnie, kompetentnie.
szybkość i bez problemów