creationstyle.pl- Logo - Opinie

creationstyle.pl

Opinie (49) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (49)

Ważny od: 16 sie 2023
creationstyle.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu creationstyle.pl

Fantastyczna obsługa

Pierwszy raz robiłam zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatni. Bardzo miła, pomocna obsługa sklepu , chętnie doradza i w sprawie wyboru produktu jaki i w sprawie treści grawerowanej dedykacji. Przesyłka doskonale zabezpieczona. Po prostu POLECAM ten sklep - mają u mnie 6 z plusem.

Profesjonalna obsługa klienta

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Super pomoc przy tworzeniu dedykacji - graweru na obrazku. Przesyłka dotarła szybko. Wszystko jest super. Bardzo dziękuję :)
Bardzo ładny łańcuszek. Bardzo spodobał się mojej żonie. Mega szybka wysyłka i super obsługa. A oprócz tego łąńcuszek w dobrej cenie. Polecam.
Dostawa ekspresowa, paczka dokładnie i bezpiecznie opakowana. Jak najbardziej polecam.
Polecam! Pięknie zapakowane a sam obrazek śliczny 😊
szybka dostawa zgodna z zamówieniem.

Super sklep 🙂

Bardzo polecam ten sklep internetowy 🙂 zamawiałam pamiątkę na chrzest i wygląda ślicznie. Grawer taki jaki chciałam. Całość się super prezentuje. Obsługa klienta na najwyższym poziomie 🙂 polecam.
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Pani Natalio, serdecznie dziękujemy za tak miłą dla nas ocenę. Bardzo się cieszę, że nasz srebrny obrazek - pamiątka na chrzest przypadł Pani do gustu. Zawsze staramy się spełnić Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy :) i zapraszamy ponownie z rabatem 15 % na drugie zakupy. Pozdrawiamy CS
Jestem bardzo zadowolona, przesyłka doszła bardzo szybko i pięknie zapakowana. Polecam bardzo firmę grawer również spełnił oczekiwania
Przepiękna szkatułka z bardzo dobrze wykonanym grawerem. Doskonały kontakt i przemiła obsługa. Polecam!

Obrazek na chrzciny.

Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, szybka wysyłka, piękne wykonanie. Polecam.
Świetny towar, wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Pani Bernadeto, serdecznie dziękujemy za tak miłą dla nas opinię. Bardzo się cieszę, lampki z aniołkiem spełniły Pani oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy :) i zapraszamy ponownie z rabatem 15 % na drugie zakupy. Pozdrawiamy CS
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Bardzo dziękujemy za opinię :) Zapraszamy ponownie :)
3 mar 2024
31 sty 2024
Profesjonalnie zapakowany prezent, bezproblemowy kontakt sms i @ z dostawcą skarbonki celem dokonania szczegółów zamówienia- jestem zadowolona i dziękuję. Wanda.
8 lut 2024
Pani Wando, bardzo dziękujemy za tak pozytywny komentarz. Było mi bardzo miło realizować dla Pani zamówienie. Bardzo się cieszę, że skarbonka spełniła Pani oczekiwania. Mam nadzieję, że będzie piękną pamiątką tych wyjątkowych chwil w życiu. Zapraszamy ponownie do Creation Style.