creationstyle.pl- Logo - Opinie

creationstyle.pl

Opinie (57) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (57)

Ważny od: 16 sie 2023
creationstyle.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu creationstyle.pl

Świetny towar, wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Pani Bernadeto, serdecznie dziękujemy za tak miłą dla nas opinię. Bardzo się cieszę, lampki z aniołkiem spełniły Pani oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy :) i zapraszamy ponownie z rabatem 15 % na drugie zakupy. Pozdrawiamy CS
Jestem bardzo zadowolona, przesyłka doszła bardzo szybko i pięknie zapakowana. Polecam bardzo firmę grawer również spełnił oczekiwania
Z całego serca polecam. Skarbonka piękna, zamówienie ekspresowe
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Pani Ewelino, serdecznie dziękujemy za tak miłą dla nas opinię. Bardzo się cieszę, że nasza spersonalizowana skarbonka przypadła Pani do gustu. Jeszcze raz dziękujemy :) i zapraszamy ponownie z rabatem 15 % na drugie zakupy. Pozdrawiamy CS

Super sklep

Super obsługa, pięknie zapakowane zamówienie!
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Pani Magdaleno bardzo dziękujemy za opinie :) Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie na www.creationstyle.p
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Bardzo dziękujemy za opinię :) Zapraszamy ponownie :)
3 mar 2024
31 sty 2024
Profesjonalnie zapakowany prezent, bezproblemowy kontakt sms i @ z dostawcą skarbonki celem dokonania szczegółów zamówienia- jestem zadowolona i dziękuję. Wanda.
8 lut 2024
Pani Wando, bardzo dziękujemy za tak pozytywny komentarz. Było mi bardzo miło realizować dla Pani zamówienie. Bardzo się cieszę, że skarbonka spełniła Pani oczekiwania. Mam nadzieję, że będzie piękną pamiątką tych wyjątkowych chwil w życiu. Zapraszamy ponownie do Creation Style.
18 sty 2024

Profesjonalizm !!!

Pięknie zapakowany produkt w eleganckie pudełko. Wysoka jakość produktu - jestem zadowolona !
8 lut 2024
Pani Agato dziękujemy za kolejne zakupy w Creation Style. Bardzo się cieszę, że kolejny nasz produkt się Pani spodobał. Zapraszamy ponownie - mamy dużo nowości na sklepie, które mogą się Pani spodobać. Pozdrawiamy zespół Creation Style
Polecam :) wózeczek super i naszyjnik też :)
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Pani Klaudio, bardzo dziękujemy za miłą opinię. Cieszymy się, że naszyjnik i opakowanie przypadło Pani do gustu. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie 15 % rabatu na drugie zakupy czeka :)
Wszystko zgodne i szybka wysyłka 😁
Panie Adamie bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie na zakupy. Pozdrawiamy
21 sty 2024
25 sie 2023

Obrazek rewelacja

Przesyłka bardzo szybka, bardzo dobrze zabezpieczona a obrazek z aniołkiem przepiękny, jeszcze lepiej wygląda w rzeczywistości niż na zdjęciu. Wnuczka zachwycona. Bardzo pomocna obsługa sklepu pomogła mi w konfiguracji treści grawerunku zamieszczonego na odwrocie obrazka. Wrócę tu na ponowne zakupy na pewno.
6 wrz 2023
Panie Wojciechu bardzo dziękujemy! Niezmiernie miło nam czytać taką opinię. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze spersonalizowane prezenty cieszyły najbliższych naszych Klientów. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownych zakupów! Zespół Creation Style
23 paź 2023
To moje kolejne udane zakupy w tym sklepie i chyba nie ostatnie :) Szybka wysyłka, pomocna obsługa bransoletka bardzo dobrej jakości z grubego sznurka, solidnie wykonana. Jestem zadowolona :) POLECAM !!!
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Dziękujemy Pani Agato za kolejną wspaniałą opinię ! Bardzo się cieszymy , że kolejny nasz produkt przypadł Pani do gustu. Pani Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie ! Zespół Creation Style
6 paź 2023

Wspaniały wyjątkowy naszyjnik

Produkt zgodny z opisem, szybka przesyłka, starannie zapakowane. Z pewnością wrócę do tego sklepu. Naszyjnik bardzo efektowny - pięknie zapakowany. Polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Panie Dawidzie, bardzo dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że naszyjnik się spodobał. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownych zakupów! Zespół Creation Style
10 sie 2023
Super szybka wysyłka!! Rewelacyjne wykonanie. Prezent bardzo się podobał :) Na pewno w niedługim czasie będę coś zamawiać u Państwa. Super produkty godne polecenia. Szczególnie zadowolona jestem z super szybkiej turbo wysyłki i głównie tym kierowałam się przy zamówieniu, ponieważ potrzebowałam coś na "już" :))) super , super , super ! Polecam !
7 wrz 2023
Pani Alicjo, bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię i życzliwe słowa. Zawsze staramy się ,żeby towar był jak najszybciej dostarczony do Państwa. chociaż nie zawsze to od nas do końca zależy .Jest nam bardzo miło, że doceniła Pani tak liczne szczegóły i jakość naszej usługi. Będziemy wdzięczni za polecenie :) Pozdrawiamy i zapraszamy na ponowne zakupy Zespół Creation Style :)
23 sie 2023

Super pomysł na prezent

Z przyjemnością wystawiam 5/5. Przesyłka ekspresowa, doskonale zabezpieczona a skarbonka po prostu rewelacja, jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu. Przemiła i pomocna obsługa sklepu pomogła mi w konfiguracji treści grawerunku na skarbonce. Na pewno tu jeszcze wrócę na zakupy.
6 wrz 2023
Panie Tomaszu, cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiły Panu radość. Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Dzięki Panu mamy szansę dalej się rozwijać. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy Zespół Creation Style
26 sie 2023

Zadowolona

To już kolejny mój zakup z tego sklepu, jak zawsze wszystko na szóstkę z plusem. Pięknie zapakowane, ekspresowa przesyłka i zawsze obsługa sklepu służy pomocą w razie pytań. Z czystym sumieniem polecam sklep Creation Style.
6 wrz 2023
Pani Aneto, bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię i życzliwe słowa. Podczas naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy i pozdrawiamy Zespół Creation Style :)