creationstyle.pl- Logo - Opinie

creationstyle.pl

Opinie (57) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (57)

Ważny od: 16 sie 2023
creationstyle.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu creationstyle.pl

23 sie 2023
Skusiłam się na zakup bransoletki z kolekcji Calza i jestem zachwycona, Zdjęcie nie oddaje w pełni jej urody. Do tego bransoletka została elegancko zapakowana tak jak było w opisie. SUPER. Jeszcze tu wrócę :)
7 wrz 2023
Pani Doroto, dziękujemy za wspaniałą opinię. Jest nam bardzo miło, że doceniła Pani jakość produktu oraz opakowanie. Będziemy wdzięczni za polecenie :) Pozdrawiamy i zapraszamy na ponowne zakupy z rabatem 15% . Zespół Creation Style :)
23 sie 2023
Bardzo piękny prezent na każdą okazję dla dziewczynki. Co prawda drogi ale warto :) Szkatułka na biżuterie bardzo się spodobała córeczce :) Co najważniejsze można zaproponować swój tekst graweru😁Polecam w 100%
6 wrz 2023
Pani Mario, bardzo dziękujemy za wysoką ocenę i cieszymy się że nasze produkty spotkały się z Pani uznaniem. Zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu! Pozdrawiamy Zespół Creation Style :)
5 lis 2023
Skarbonka przepiękna. Trochę trzeba było poczekać ale było warto ! Bardzo miła obsługa pomogła w dostosowaniu treści graweru. Paczka doskonale zabezpieczona. Jestem bardzo zadowolony !
19 wrz 2023
Miła obsługa ! Szybka wysyłka ! Grawer na obrazku bardzo ładny - dziękuję za pomoc w doborze tekstu. Obrazek naprawdę bardzo ładny - już wisi w pokoju Wojtusia.
Odpowiedź ze sklepu creationstyle.pl
Pani Zofio, bardzo dziękujemy za opinię. Zawsze staramy się służyć pomocą naszym klientom w doborze tekstu graweru . Bardzo się cieszymy, że obrazek spełnił Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownych zakupów! Zespół Creation Style
24 paź 2023
Bardzo dobry kontakt, pomocna obsługa. Naszyjnik bardzo ładny - super na prezent. Jakość i wykonanie bez zarzutu. Szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka !!!
5 wrz 2023
Mega szybka wysyłka w dniu zakupu ! Bransoletka którą kupiłam bardzo ładna, super zapakowana w eleganckie opakowanie. POLECAM !
19 wrz 2023
Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy! Niezmiernie miło nam czytać taką opinię. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty cieszyły naszych Klientów. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownych zakupów! Zespół Creation Style
6 sty 2024
Piękny komplecik🙂 żona była bardzo zadowolona z prezentu 🙂 Bardzo ładnie zapakowany. Szybka wysyłka. Jednym słowem polecam 🙂
8 lut 2024
Panie Andrzeju bardzo się cieszymy, że nasz komplet srebrnej biżuterii spodobał się Pana żonie. To największy komplement dla nas. Dziękujemy i zapraszamy ponownie - może jakiś produkt na Walentynki dla żony? Pozdrawiamy Creation Style
23 sie 2023

Wysyłka w dzień zakupu, ekspresowa dostawa. Towar zgodny z opisem , pięknie zapakowany. Nic dodać , nic ująć :)
6 wrz 2023
Pani Agato, dziękujemy za wspaniałą opinię i życzliwe słowa. Jest nam bardzo miło, że doceniła Pani tak liczne szczegóły i jakość naszej usługi. Będziemy wdzięczni za polecenie :) Pozdrawiamy Zespół Creation Style :)
Staranne i dokładne wykonanie piękny fason i kolor sukni ładnie zapakowane.
Świetna obsługa na najwyższym poziomie. Dobry kontakt - POLECAM !
8 lut 2024
Panie Mariuszu bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie, z przyjemnością znowu doradzimy co zakupić na prezent dla ukochanej. Proszę pamiętać o swoim rabacie na drugie zakupy. Pozdrawiamy zespół Creation Style
31 sie 2023
Szybka realizacja zamówienia. Skarbonka z myszką super. Polecam !
19 wrz 2023
Pani Agato, bardzo dziękujemy za miłą dla nas opinię. Bardzo się cieszymy, że skarbonka się spodobała i znalazła swoje miejsce w pokoiku. Zapraszamy ponownie! Proszę pamiętać o kodzie rabatowym na drugie zakupy ! Pozdrawiamy Zespól Creation Style
9 sie 2023

Szybko i sprawnie - POLECAM

Szybko i sprawnie - towar spełnił moje oczekiwania - POLECAM
6 wrz 2023
Pani Alicjo , bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Podczas naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy

Polecam zakupy

Produkt idealny, pięknie zapakowany, dostawa na czas
11 sie 2023

Bardzo pozytywne odczucia

Przemiły kontakt!
6 wrz 2023
Panie Łukaszu, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Creation Style
26 gru 2023
12 paź 2023