Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5983) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 877)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

19 maj 2024
Bardzo niespodobał mi sie fakt ze na paczkę musiałam czekać 4 dni. Na stronie tez zero informacji,żadnego przedziału czasowego kiedy mogą być realizowane zamówienia,ile trzeba czekać itd Jest info „najszybciej jak to możliwe”…Przez 3 dni,paczka wisiała cały czas w statusie „w trakcie pakowania” , dopiero musiałam sie upomnieć mailowo żeby w koncu ja wysłali bo potrzebowałam jej szybciutko,bo akurat wyjeżdżałam,a pieski zostały by bez jedzonka. Myślałam ze producentom zależy aby zamówienia realizowane były sprawnie i szybciutko ale najwidoczniej na wszystko maja czas ;) zdecydowanie popracowałabym nad realizacja zamówień,poza tym okej.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

20 maj 2024
Nie mam zastrzeżeń do paczki którą zamówiłem. Jedynie forma dostawy bardzo mnie rozczarowała. Kurier DHL postanowił umieści paczkę w automacie a wybrałem formę dostawy do domu. Moja sześćdziesięcioletnia mama musiał dźwigać 12kg paczkę do domu. Kurier stwierdził że nikogo nie było a mama była w domu cały dzień .
21 maj 2024
Dziękujemy za cenną opinię. Jest nam niezmiernie przykro za zaistniałą sytuację, jednakże nie mamy wpływu na sposób postępowania kurierów. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek zastrzeżenia, co do sposobu dostawy, prosimy zgłosić reklamację do firmy kurierskiej DHL. Od siebie polecamy, aby przy następnym zamówieniu wybrać innego przewoźnika, z którym uniknie Pan podobnych problemów. Pozdrawiamy serdecznie.
28 maj 2024

Długa wysyłka

Jestem stałym klientem Doliny Noteci i co miesiąc ( co zamówienie) dłużej trwa wysyłka ze strony sklepu niż przewoźnika Samo pakowanie trwa u was niekiedy 1,5 dnia! Jest to dziwne, patrząc na konkurencję Głupie ubrania idą szybciej, niż produkt pierwszej potrzeby
29 maj 2024
Dzień dobry, przykro nam, że jest Pani niezadowolona z czasu realizacji zamówienia. Jest on uzależniony od wielu różnych czynników, np. okresy świąteczne. Staramy się wysyłać zamówienia jak najszybciej, zgodnie z naszym regulaminem robimy to maksymalnie w ciągu 48 godzin. Od momentu złożenia zamówienia Pani przesyłka została doręczona w ciągu dwóch dni roboczych. Pozdrawiam.
20 maj 2024
Pierwszy raz czekałam na przesyłkę tydzień czasu. Zamówienie złożyłam we wtorek, a dopiero w poniedziałek dostałam. Część puszek wgniecionych.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Opóźniona wysyłka zamówień wynikała z wzmożonej ilości zamówień w ostatnim czasie. Paczki staramy się pakować jak najszybciej, aby w ciągu 48H były u klienta. Zapewniamy, że sytuacja miała charakter incydentalny. Pozdrawiam.
16 maj 2024
Karmę zamówiłem w czwartek rano, a otrzymałem dopiero we wtorek. Trochę długo. Zmusiło mnie to do dodatkowego zakupu u innego dostawcy.
17 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszamy za dłuższy czas realizacji. Jest to spowodowane wzmożoną ilością zamówień w ostatnim czasie. Pozdrawiam
21 maj 2024
Nie podoba mi się długi czas oczekiwania od zamówienia do dostawy.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. W ostatnim tygodniu mieliśmy opóźnienie z powodu wzmożonej ilości zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby paczka docierała do klienta w ciągu 48h. Mamy nadzieję, że dalsza nasza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiam.
18 maj 2024

Bardzo długa wysyłka. Inne produkty niż w zamówieniu

Bardzo długa wysyłka. Dostałam inne produkty niż zamawiałam
20 maj 2024
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam
Zamówiłam dodatkowo karmę za 1 gr i jej nie dostslam
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. W zamówieniu nr 813114 nie ma wybranego gratisu, dlatego nie został od dołączony do paczki (nie jest on ujęty na fakturze jako produkt za 1 grosz). Może podczas składania zamówienia dokonywała Pani zmian w koszyku (np. dokładała bądź usuwała jakiś produkt) i gratis się usunął. Przy następnym zamówieniu, aby mieć pewność, że gratis zostanie dodany, prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość przed wysłaniem paczki. Wystarczy, że poinformuje nas Pani o potrzebie dodania gratisu, a my zweryfikujemy to i dodamy produkt przed wygenerowaniem faktury. Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do ponownych zakupów.
20 maj 2024
Bardzo dlugi czas oczekiwania na zamówienie
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. W ostatnim tygodniu mieliśmy opóźnienie z powodu wzmożonej ilości zamówień. Zapewniamy, że sytuacja miała charakter incydentalny. Pozdrawiam.
23 maj 2024
19 maj 2024
3 maj 2024
Czasami puszki przychodza zgniecione. Niejedno krotnie zgłaszałam to panstwu. Jestem stała klientka a,z panstwa strony zadnego pozytywnego odzewu. Chociaz w postaci symbolicznego gratisu.
6 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby puszki docierały do klienta bez wad. Nie mniej jednak do takich sytuacji dochodzi poprzez nieprawidłową obsługę paczek. Do każdego zamówienia składanego na stronie można wybrać produkt za grosz. Pozdrawiam
25 kwi 2024
Rewolucje żołądkowe co wiąże się z leczeniem, przez co piesek się męczy .
26 kwi 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Może Pani zgłosić reklamację na adres e-mail: sklep@dolina-noteci.pl Zachęcamy, również do zapoznania się z pozostałą ofertą sprzedażową, która może bardziej przypadnie do gustu pupilowi. Pozdrawiamy
12 maj 2024
Za długi czas realizacji
13 maj 2024
21 kwi 2024
21 kwi 2024

Karma Rafi

Tym razem piesek zareagował na karmę rozstrojem żołądka .Wrócimy do puszek Premium
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą sprzedażową, która może bardziej przypadnie do gustu pupilowi. Pozdrawiamy
22 gru 2023
Niestety kot Ragdoll nie był chętny do jedzenia tej karmy. Zjadał małą ilość i było widać że nieodpowiada mu. Karmę oddałem znajomej która ma dachowca i również nie jest zbyt zainteresowany tą karmą. Także niestety muszą ją ocenić jako nie udany zakup.
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jestem nam przykro, iż zakupiona karma nie była odpowiednia dla pupila, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą sprzedażową. Spośród niej będzie można wybrać produkt, który przypadnie do gustu kotu. Pozdrawiamy

Dostawa paczki

Jestem wierny firmie ale powoli zaczynam byc podirytowany. W srode rano zamowilem puszki dla psiaka, a do piatku zamowienie nie doszlo. Jest to dosc dziwne w erze dostaw na drugi dzien.
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h. Zamówienie zostało złożone 29 listopada po godzinie 10 i zostało wysłane 30 listopada po godzinie 15. Firma kurierska w ciągu 2 dni roboczych doręcza paczki pod wskazany adres. Pozdrawiamy.
Strona internetowa jest beznadziejna. Nie działa filtrowanie i wiele innych funkcji. Nic nie można zaznaczyć i przejść dalej. Nie mogę wybrać paczkomatu który mam najbliżej.
31 sty 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Niektóre paczkomaty czasami niestety nie przepuszczają paczek, o np. zbyt dużej wadze zamówienia. Prosimy o przesłanie listy produktów na adres e-mail: sklep@dolina-noteci.pl. Zweryfikujemy co mogło pójść nie tak. Pozdrawiam.
17 paź 2023
Tym razem niska ocena, gdyż trzy z pięciu zamówionych puszek (800g) miały (widoczne gołym okiem) wgniecenia. Wg mnie takie puszki powinny być ew. w ofercie wyprzedażowej.
18 paź 2023
Dziękujemy za wiadomość, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy