Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5645) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19 550)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2023
Jest to kolejny zakup. Tym razem karma w puszkach przyszła w postaci miękkiej, prawie półpłynnej. W poprzednich dostawach była zwarta i mazała się. Psy nie bardzo chcą ją jeść. Do karmy z poprzednich dostaw podchodziły i zjadały, teraz trzeba dorzucać coś na zachętę.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Podoba mi się wprowadzenie mniejszych opakowań (3 kg). Wielkim plusem są saszetki z próbkami karm. Rzep zapinający opakowanie jest super. Psica jest baardzo zadowolona z dużego wyboru smaków karm (nie lubi jeść codziennie tego samego). Jakość karm godna polecenia. Kurier gratis plus prezenty, ostatnio dostałam aż trzy i każdy super. Wszystko ładnie zapakowane przez pana Tomka, żadna puszka nie wgnieciona. Naprawdę polecam (kupuję tam od 8 miesięcy)
Za mało zróżnicowana oferta pokarmu Dolina Noteci dla KOCIĄT. Owszem, jest oferta innych firm ale jestem przekonana jedynie do Waszej marki. Ofery innych firm zawierają w dużej mierze galaretę. Wniosek: płacimy za rosołek a przecież wszystkie te pokarmy nie są tanie. Poza tym spróbowałam kiedyś pokarm innej renomowanej firmy. Moje kotki tego pokarmu nie tknęły.
"Do łapek własnych Ebi" Ten napis mnie rozczulił i utwierdził w przekonaniu, że dla Was ważny jest mój piesek. Poza tym paczka dotarła w krótkim czasie, dokładnie spakowana. Bardzo dobra cena artykułów 🥰Jestem w pełni zadowolona a mój pupil jeszcze bardziej 🫠🐾❤️
10 lut 2024

Podoba mi się to co jedzą moje pupile❤️

Podoba mi się to, że mój piesek odżywia się zdrowym posiłkiem a i moje kotki uwielbiają suszone jedzonko. Co by można było zrobić lepiej, hmmm pomyślmy? Szczerze? Nie wiem jak dla mnie i moich pupili jest wszystko ok ❤️
9 lut 2024
Moje pupile są zachwycone zajadają z smakiem, oczywiście ja również zapakowane bardzo dobrze i ładnie i rozczulające podpis imion zwierzaków polecam całym sercem i napewno będzie y stałymi klientami 👏☺️
5 lut 2024
Nieustannie podoba mi się dobra jakość karmy, mój pies ją lubi i chętnie zajada. Poza tym świetne zamykanie suchej karmy na rzep (b. dobry patent) oraz opcja pokrywek na puszki karmy mokrej.
15 lut 2024
Mój York mimo że to już staruszka z cukrzycą i mało ci widzi ale za to jak poczuje karmę mokrom dedykowaną dla psów z cukrzycą szaleje 🙂 a to cieszy najbardziej 👍

Super firma

Szybkość , profesjonalizm, dbałość o środowisko, super dedykacje na opakowaniu a przede wszystkim jedzonko bardzo smakuje moim trzem kotom. Dla mnie super firma!
5 lut 2024
Kupię u państwa karmę dla moich piesków od dawna jestem bardzo zadowolona z współpracą bardzo miła obsługa,i nie czekam długo na dostawę, jestem zadowolona,
Dziękuję Panu ,który zapakował paczkę to Pan Tomek i podpisana dla Czoko to bylo bardzo mile pozdrawiam serdecznie Zespół Doliny Noteci Magda Stańczuk
14 lut 2024
Od lat kupuje karmę dla psa, tym razem kurka wodna, irs zadowolony to i ja jestem zadowolona, choć ceny rosną z zamówienia na zamówienie dramatycznie.
8 lut 2024
Od lat doskonała jakość, szeroki wybór i błyskawiczna realizacja. Wieczko do puszek w gratisie przy zamówieniu od 800 zł –trochę wysoko ta poprzeczka.
Moje zwierzaczki uwielbiają karmy z doliny noteci.a mam wesołą gromadkę. Mam 2 koty i 3 pieski.karma pieknie pachnie i moje zwierzaczki ja uwielbiaja
10 lut 2024

Polecam w 100%

Jesteśmy z kotkiem bardzo zadowoleni ;) kot z pysznego jedzenia a ja z ekspresowej wysyłki i porządnie zapakowanej paczki :) szczerze polecam
LJ
Lidia J.
Warszawa
Jedzenie dla psa w puszce bardzo dobrej jakości, pięknie pachnie, doskonały skład - dużo lepsze od karmy ściąganej prze ze mnie z Niemiec.
3 lut 2024
Po raz pierwszy zamawiałam jedzenie dla psiaka w firmie Dolina Noteci. Cała ,,operacja,, przebiegła sprawnie co dobrze wróży na przyszłość.
16 lut 2024
Produkty są bardzo dobrej jakości, zamówienie ich nie jest skomplikowane a sama dostawa, szybką i dobrze zabezpieczona. Bardzo dziękuję.
16 lut 2024
Sprawna i szybka dostawa. Mój pies jest zachwycony z karmy , a ja z transakcji. I odpowiedzi na moje pytania. Sprawna obsługa klienta.
Kupiłam na próbę małe ilości bo mój o Oskar jest strasznym niejadkiem. I tu zaskoczenie wcinał wszystko z apetytem polecam wszystkim
13 lut 2024
Zamówienie jak każde inne zostało szybko dostarczone i nieuszkodzone co przy zamawianiu mokrej karmy jest ważne 🙂. Szczerze polecam