dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (6669) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 807)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

9 lip 2024
Solidnie opakowane wszystko na czas i w terminie. W środku nawet informacja kto pakował. Może trochę za duże kartony w stosunku do ilości tego co w środku co trochę było problematyczne bo środek transportu był przewidziany na wielkość kartonu proporcjonalną do jego zawartości. Ale ogólnie wszystko OK
27 cze 2024

Opinia Rożka i Pańci

Szybka realizacja zamówienia;) bardzo ładnie spakowane i miło jest dostać gratis;) produkty przyszły w idealnym stanie i koszulka również bardzo mi się podoba;) karma suszona jest rewelacyjna, bo Rożek się nią zajada, a on jest wybredny

POLECAM 100%

Jak zawsze zamówienie przygotowane perfekcyjnie. Bardzo dobrze zabezpieczone. Dodatkowo co raz czekają na Nas niespodzianki :) polecamy! Nigdy nie zawiedliśmy się zamawiając od Państwa, a jesteśmy wiernymi klientami od dłuższego czasu 🫶
ES
Ewa S.
Nisko
Świetny kontakt, miła, szybka obsługa. Jestem bardzo zadowolony i pozostaję Państwa klientem. Mój pies bardzo lubi Państwa karmę także za jakiś czas znowu wyślemy zamówienie. Dziękuję i pozdrawiam Stanisław Skwara
Bardzo dobra karma i profesjonalna obsługa klienta. Zamówienia realizowane w szybkim tempie i bez żadnych pomyłek ani wad produktów . Jestem klientem dość długo i mogę tylko szczerze polecać.
Produkty które kupuję u Was bardzo smakują mojemu psu. Szybka i wygodna dostawa. Mam jedną uwagę, za mało jest dobrej karmy mokrej dla psów będących w trakcie odchudzania. Pozdrawiam
Szybka przesyłka, dostarczenie "pod mieszkanie", najważniejsze że piesek Maksio je z apetytem. również dobre pakowanie. Pozdrawiam cały zespół pracowników. Wojtek
1 lip 2024

wszystko wspaniale

Fajnie zapakowane, podobała mi się karteczka od kogo została wykonana (pozdrawiam pana Olafa). I dodatkowo dostałam mala puszeczkę którą mogłam atestować dla pieska
8 lip 2024

Jesteście naprawdę dobrzy.

Zamówienie zrealizowane i dostarczone szybko i bez żadnych problemów. Jeżeli utrzymacie taki poziom to będzie pełne zadowolenie klientów i ich pupili.
2 lip 2024
Organizacja zamówienia, duży wybór produktów, profesjonalne podejście do klienta, wyspecjalizowani sprzedawcy, szybka bezstresowa dostawa
Zamówienia robię cyklicznie od 6 miesięcy. Nigdy nie było żadnych problemów. Jestem zadowolony zarówno z jakości produktów jak i obsługi.

Pozytywnie

Zwierzęta jedząc karmę z Doliny Noteci tryskają energią i świetną formą. I co najważniejsze nie chorują. Polecam. Dora wraz z Joni.
Kupuję karmę suchą i mokrą. Obie karmy moje pieski jedzą bardzo chętnie. To dla mnie jest wielka radość. Widać,że im bardzo smakuje
Wszystko przebiegło dobrze. I czas realizacji zamówienia i doręczenie paczki, i zawartość paczki były bez zastrzeżeń. Pozdrawiam!

Szczęśliwy Collin

Świetny wybór, dużo możliwości smakowych. Mój piesek uwielbia tę karmę. Saszetki są małe i podzielne. Nic się nie marnuje.
4 lip 2024
Wszystko. Szybkość wysyłki, bardzo porządne zapakowanie paczki, zero uszkodzonego towaru, miła obsługa ( telefoniczna)
13 lip 2024

Bardzo dobry.

Potok zadowolony zjada posiłki bardzo szybko .Wszystko mi sie podoba.Wroce napewno jeszcze nie raz pozdrawia serdecznie.
30 cze 2024
Wszystkie produkty zawsze smakują naszemu pieskowi i na pewno mu szkodzą, przeciwnie , dostarczają bogactwa składników.

Godne polecenia

Szczególnie podobały mi się....promocje. 😅 Nie bez znaczenia była również szybkość realizacji zamówienia. Polecam!
1 lip 2024
Jak zawsze na czas, fajnie zapakowana przesyłka z wizytówką dla Knopersa. Jedzonko chętnie zjadane przez odbiorcę.