cewe.pl- Logo - Opinie

cewe.pl

Opinie (1161) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8349)

Witam. Zdjęcia zrobione telefonem- na zewnątrz (łono natury) w bardzo dobrym wykonaniu. Światło i kolory ok. Natomiast zdjęcia wykonane przez fotografa (z imprezy w lokalu) przyszły ciemniejsze niż oryginalnie widoczne na monitorze. Już kiedyś to się wydarzyło więc reklamowalam i poprawili Państwo zdjęcia. Dziękuję i pozdrawiam

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

7 lip 2024
Trudny jest powrót do edycji. Brak możliwości zapisu projektu i bycia pewnym, że jest ten zapis dokonany. Trudności z powrotem do projektu nieukończonego. Nie mogłam się zalogować na obcym laptopie. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo trudno mi się pracowało w Cewę.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
9 lip 2024
Bardzo nam przykro, że wystąpiły trudności podczas przygotowywania zamówienia. W kwestiach dotyczących zarówno edytora on-line jak i dostępnego programu projektowego zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą i udzielą niezbędnych informacji.
Witam. Dostałam album ale został źle zrobiony pierwsza strona nie była taka jaka była zaprojektowania odłam do reklamacji chciałabym abym reklamacja została dobrze wykonana
7 cze 2024
Z Waszej strony wszystko dobrze, tylko kurier dpd nie pozwolił na sprawdzenie przesyłki przy nim.
27 maj 2024
Piękne wykonanie, bardzo dobra jakość.

Dobra robota!!

Wszystko idealnie i szybko.
15 cze 2024
Wszystko luks i sprawie