wec.com.plOpinie

wec.com.pl - Pierścionki zaręczynowe, biżuteria z diamentami,

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją biżuterii z diamentami. Szczególny nacisk kładziemy na kolekcje pierścionków zaręczynowych wykonywanych również na indywidualne zamówienia. W ofercie mamy ponad 200 modeli obrączek ślubnych i kilkaset modeli pierścionków zaręczynowych i zestawów.
WĘC - Twój Jubiler S.C. Artur Węc, Małgorzata Suchan
Kurczaba 3
30-868 Kraków
CEIDG REGON:357098360
Artur Węc, Małgorzata Suchan

Opinie nt. sklepu wec.com.pl

4.93/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu wec.com.pl

Zakupiony produkt jest dokładnie taki,jak oczekiwałam. Starannie wykonany,pięknie opanowany.
Fotki pierscionka superW rzeczywistosci oceniam na stan dobry,tak jak bym zakupiła pierscionek uzywany z lekkimi sladami uzytkowania,(ryski na froncie czesci złotej i nie tak estetycznie osadzony szafir jak moim zdaniem powinien byc )Nie zwroce pierscionka bo jest tam dla mnie wykonany grawer,pierscionek powinien w takim ukadzie byc zdecydowanie tanszy.Nie ukrywam ze jestem troche zawiedziona.
Odpowiedź ze sklepu wec.com.pl
Dzień dobry Pani. Wyroby przechodzą końcowe polerowanie i mycie ręcznie, i staramy się zawsze aby były idealnie dopracowane. Jesteśmy jednak tylko ludźmi i mogło się zdarzyć że popełniliśmy błąd. Prosimy o kontakt z nami pod adresem sklep@wec.com.pl, pomożemy rozwiązać ten problem.
Zdjęcia odzwierciedlały rzeczywisty towar.
Świetny sklep polecam!
Gorąco polecam