jannowak.com

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (103)

Ważny od: 14 cze 2023
jannowak.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lip 2023
Wszystko pięknie, ale ta jedna nazwa fotela... Może być zagrożenie duchowe. Osobiście kupiłem Fotel Jan Nowak. Ciekawe, że druga nazwa ma zniżki częste. Czytałem wywiad i Właściciel nie ukrywa skąd ta druga nazwa. Proszę przemyśleć, czy nie zmienić nazwy.
CL
Cyp L.
Pszcz

Bardzo szybka dostawa. Ale.... Deklarowany czas montażu (15 min) to ściema. Brak instrukcji montażu (ogólne i nieczytelne rysunki, sztuk chyba 10), brak opisu części. A jest ich kilkadziesiąt. Rozpakowanie zajmuje 20 minut. Pierwszą szufladę złożyłem w 30 minut (totalny bałagan - tylko intuicja i próby). Po 3 godzinach przerwałem - jutro zmierzę się znowu z tym wyzwaniem (jestem pełen obaw). Szkoda - mebel wygląda pożądnie i solidnie. Ale chińszczyzna wymaga wsparcia - konieczne opisanie części oraz instrukcja montażu.

Opinie nt. sklepu jannowak.com

termin dostawy
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z Twoją dostawą. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie otrzymanie przesyłki zgodnie z oczekiwaniami, dlatego przykro nam słyszeć o tych problemach. Pragniemy zapewnić Ci, że podejmujemy wszelkie kroki, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Dziękujemy za zgłoszenie problemu - dzięki niemu udało się nam odnaleźć Twoją paczkę i przeprowadzić dalszy proces dostawy. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że Twoja przyszła współpraca z nami będzie bezproblemowa. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Dziękujemy za wyrozumiałość i zaufanie.
Bardzo solidna szafka,starannie wykonana i prosta w montażu.Same zalety! Polecam wszystkim i dziękuję za transakcję.
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolona z naszej szafki! Dziękujemy za Twoje pozytywne opinie na temat solidności, starannego wykonania i łatwości montażu. To dla nas ogromna motywacja, aby dostarczać wysokiej jakości produkty i obsługę klienta.
Szafa na segregatory jest lekka, precyzyjnie wykonana oraz ma dobrze zaprojektowane półki. Można ją śmiało polecić do przechowywania dokumentów jak również średniej wielkości paczek. Dodatkowym atutem szafy jest dobrze wykonany zamek. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Dziękujemy za Twój komentarz! Cieszymy się, że nasza szafa na segregatory spełnia Twoje oczekiwania pod względem lekkości, precyzji wykonania i funkcjonalności. Doceniamy Twoje polecenie oraz wyróżnienie dobrze wykonanego zamka. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć produkt, który pomaga w przechowywaniu dokumentów
Bardzo dobra jakość produktu , szybki montaż .i szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości produktu oraz szybkości montażu i dostawy! Dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią!
szybka obsługa zamówienia
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Dziękujemy za miłe słowa.
9 mar 2024
24 sty 2024
Szybka realizacja zamówienia. Polecam. Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że dostawa przebiegła sprawnie, a zamówiony towar spełnia oczekiwana.
7 lut 2024
Dobre produkty, dobre ceny, szybka realizacja
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Cieszymy się, że byłeś zaskoczony szybkością naszej obsługi! Naszym celem jest zapewnienie klientom jak najlepszego doświadczenia zakupowego.
21 sty 2024

Biurko

Jakość
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Dziękujemy za pozytywny komentarz.
17 lut 2024
Wybór towarów nie jest wygodny, trzeba długo szukać ( np. Przy nazwach nie ma wymiarów co ułatwia wybor). Wybralam "przelew bankowy" i nie zostałam przekierowana na platnosc tylko dostałam maila z nr konta :(
6 lut 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, że doświadczyłaś trudności w wyborze towarów i płatności. Płatność bankowa to tradycyjna metoda dokonywania płatności dlatego dostała Pani maila z numerem konta. Wybór Płatności on-line PayU daje możliwość płatności błyskawicznej i to w tym przypadku następuje przekierowanie do banku. Postaramy się wziąć to pod uwagę i poprawić proces zakupowy, aby był bardziej wygodny dla naszych klientów. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub informacji, proszę daj nam znać.
CL
Cyp L.
Pszcz
17 lip 2023

Nazwa fotela

16 sie 2023
biurko zgodne z opisem, od razu zaczęło działać. Mechanizm działa bez zarzutu i płynnie. Złożyłam je sama. Trzeba odkręcić wcześniej zabezpieczenie łączące biurko co nie było jasno opisane. Jednak to jedyny mankament. Biurko super się sprawdza, idealne do stania jak i siedzenia. Jak się dobrze ustawi wysokość aby łokcie swobodnie leżały na biurku to cały dzień można stać. O to mi chodziło!:) Polecam.
Paczka mocno zdewastowana papier uszkodzony dziury w kartonach. jeszcze nie złazyłem biurka ale po wydaje się na pierwszy rzut oka że części biurka nie uszkodzone.
Odpowiedź ze sklepu jannowak.com
Dbamy o solidne zabezpieczenie i opakowanie naszych produktów, jednakże uszkodzenia mogą wystąpić w transporcie. W razie problemów, prosimy zgłaszać je kurierowi przy odbiorze i spisać protokół uszkodzeń.
24 lip 2023

Szafy metalowe bardzo dobrej jakkści

Szafy metalowe i regały bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Czytelna instrukcja, szybko się je składa, nie brakowało żadnych śrubek i elementów. Jestem bardzo zadowolona. Szafy wykorzystane w komórce lokatorskiej. Polecam
2 paź 2023
Szybki kontakt. Trochę się czeka na dostawę,ale to pewnie zależy od producenta.
18 paź 2023
Takie komentarze bierzemy sobie do serca. Są one dla nas niezwykle istotne, by stale udoskonalać nasze rozwiązania.