Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1411) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4339)

Najistotniejsza pozytywna opinia

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

Najistotniejsza negatywna opinia

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

28 cze 2024
Dostawa była troszkę opóźniona, ale zostałam o tym powiadomiona, ostatecznie towar dotarł, jestem bardzo zadowolona.

Wyjątkowo miła obsługa

Bardzo miła, sympatyczna Pani. Konkretna, rzeczowa i sprawiająca wrażenie jakby moja dostawa była czymś naprawdę ważnym dla firmy - bardzo za to dziękuję. Towar bardzo dobrej jakości. Dostawa na czas. Towar wniesiony przez uśmiechniętych, miłych Panów.
13 cze 2024
Szybka dostawa super ceny fantastyczne meble dobrze wykonane w obsługa bardzo miła i pomocna .Wszystkim polecam sklep Abra.☺️
Dostawa szybka, towar pełnowartościowy, zgodny z zamówieniem.
29 cze 2024
Wszystko zgodnie z moimi wyobrażeniami! Dziękuję!
Polecam jestem bardzo zadowolona z zakupu 😁

Solidny mebel

Solidne wykonanie, bardzo dobra jakość.
22 cze 2024
Sprawnie dostarczone zamówienie. ☺️
27 cze 2024
Szafki piękne, dobrze się użytkuje
Jak zawsze ok.
Obsługa na 5