Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1153) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3746)

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

21 lis 2023

termin realizacji

Proszę poprawić/uzupełnić dane o terminie dostawy (od 5 do 10 dni roboczych). 21 października zamówiłem mebel i do dnia dzisiejszego nie znam terminu dostawy. Jeśli wpiszą Państwo , że termin może się wydłużyć np. z winy producenta do ok 30 dni roboczych lub więcej to ktoś kto bierze pod uwagę zakup i kieruję się właśnie szybkością dostawy nie będzie pisał takich komentarzy jak ten, bo będzie miał pełną wiedzę o produkcie.
15 gru 2023
Dziękujemy za komentarz. Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Cieszymy się, że zdecydowali się Państwo na finalizację zamówienia i mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z produktu.
9 lis 2023
Deklarowana dostawa do 5 dni roboczych towar dojechał do miejsca odbioru po 15 dniach. Zamówiona kanapa jakościowo rewelacja. Obsługa sklepu internetowego przekierowuje wszystkie pytania na sklep stacjonarny który jest tylko punktem odbioru. Jednym słowem żenada.
15 gru 2023
Zamówienie złożone 9.10 i odebrane przez Państwa w dniu 25.10. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z produktu. W mailu potwierdzającym zamówienie Klient otrzymuje informację, kto realizuje jego zamówienie i gdzie powinien kierować pytania dotyczące realizacji zamówienia. Jeśli Klient kieruje je do niewłaściwego miejsca - są one przekierowywane do źródła.
20 lis 2023
Obsługa telefoniczna z zapytaniem czy chce zamówić sofę słabo jeśli decyduję się i opłacam przelew towar plus dostawę to jestem świadoma decyzji .Ale Pani ze sklepu odgrywa rolę aby zniechęcić klienta .Usługa dostawy przeciętna bardzo słabo.
15 gru 2023
Na pewno nasza pracownica nie wykonywała telefonu, aby Panią zniechęcić. Dziękujemy za realizację zamówienia, mamy nadzieję, że jest Pani zadowolona z zakupionego produktu.
8 lis 2023
Zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę, lampa doszła z mankamentami (drobnymi uszkodzeniami)
15 gru 2023
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji Pani zamówienia. Co do uszkodzeń - może dojść do nich podczas transportu - prosimy o złożenie reklamacji.
10 lis 2023
15 gru 2023
Dziękujemy za finalizację zamówienia.
20 sie 2023

Bardzo ładne meble, ale...

Bardzo ładne meble. Dobrze się składa. Tylko długo czas oczekiwania, 2 tygodnie to długo. Akurat nam na czasie bardzo zależało.
29 cze 2023

Może być

Podoba mi się możliwość darmowej dostawy do sklepu. Natomiast nie podoba mi się że nie można odebrać zamówienia w sobotę.
17 paź 2023
Jeden mebel z 5 nie był dostępny po maksymalnym czasie oczekiwania podanym na stronie (25 dni roboczych). Reszta zamówienia nie została mimo to wysłana wcześniej, choć była dostępna. W jednej z paczek brakowało śrub montażowych. Instrukcje mogłyby być czytelniejsze. Meble solidne, ładne, otwory montażowe dobrze spasowane.
1 wrz 2023
Bardzo miła i sprawna obsługa klienta choć opóźniona. Dobrze byłoby, by informacje o dostępności towaru były aktualizowane na stronie internetowej. W przypadku mojego zamówienia widniała informacja o dostarczeniu towaru w ciągu pięciu dni. Okazało się, że trzeba było czekać na niego 2 tygodnie - brak towaru w magazynie.
10 lip 2023
Meble prezentują się bardzo ładnie. Cztery gwiazdki ze wzgledu na zawiasy. Problem z regulacją ze względu na zbyt cienką blaszkę w zawiasie. Przy próbie dokręcenia i regulacji bardzo łatwo przekręca się śruba w zawiasie. Dwa zawiasy wymienione na własne. Po za tym wszystko ok.
6 lip 2023

polecam

Kupiłem terakotę. Brakowało mi informacji na temat statusu zamównienia ale ostatecznie towar przyjechał w uzgodnionym terminie. Na ogromny plus fakt, że podczas remontu, terakota przez prawie miesiąc leżała na magazynie i nikt nie miał z tym problemu. Doceniam takie podejście.
4 lip 2023

Narożnik.

Narożnik który zakupiłam. Informować dokładnie jakie są zasady płacenia i odbioru towaru i w jakich godzinach. Wynajęłam przyczepkę i okazało się że nie mogę odebrać narożnika bo magazyn jest czynny do 16:00. Brak takiej informacji naraził mnie na dodatkowy koszt 🤨.
17 sie 2023
Komoda super, wygląda nowocześnie, wykonana z porządnych materiałów. Gwiazdkę odejmuję za to, że na środku blatu było wgniecenie/zadrapanie, ale reklamacja została zrealizowana rekordowo szybko i bez zbędnych pytań.
MW
Michał W.
Grudziądz
27 mar 2023
Jakość produktów jest zadowalająca. Dużą wadą jest brak synchronizacji zakupów online z programem lojalnościowym Domator. Podczas zakupu w sklepie online do konta nie doliczają się punkty z programu lojalnościowego.
ZC
Zygmunt C.
Warszawa
2 sie 2023
Wybór kompletu płytek z kolekcji GRES ARAGON tylko i wyłącznie przez stronę internetową jest bardzo trudny tym bardziej że nikt ze sklepu nie jest w stanie pomóc w wyborze.
2 wrz 2023
Dostawa szybciej niż myślałam. Brak produktu w sklepie stacjonarnym, ponieważ zawsze wolę zobaczyć produkt w który inwestycję przed jego zakupem.
25 cze 2023
Z ostrożnością, ale polecam . Na ostatnią chwilę, nie bez kłopotów, ale jednak zamówienie zostało zrealizowane. Uff.. dla nas to było ważne.
9 cze 2023

Dostawa

Chciałem dostawę do sklepu na Jagiellońskiej. Dostarczyli do magazynu na Jagiellońskiej. Na szczęście to niedaleko. Poza tym OK.
29 kwi 2023
Dobrze by było aby była szybsza dostawa. Na internecie pisze ze dostawa do 5dni a ja czekałam 3 tygodnie a pozaty towar ok
5 maj 2023
Szafa ma cienką płytę. Rączki zwykłe powinny być, a nie cienkie plastiki w szufladach. Na plus natomiast jest wygląd.