Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1411) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4339)

Najistotniejsza pozytywna opinia

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

Najistotniejsza negatywna opinia

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

14 cze 2024
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli napotkała Pani jakiś problem podczas realizacji zamówienia prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z opisem sytuacji.
6 cze 2024
Sklep Abra Meble to dobry sklep ,można kupić taniej i wybrać coś dla siebie to już mój kolejny zakup,i napewno nie ostatni ,miła obsługa i szybki transport
29 maj 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Szybka dostawa, szafa bardzo dobrej jakości vs cena. Serdecznie polecam
27 maj 2024

Bardzo dobry kontakt ze sklepem w Lesznie. Panowie pomogli z zapakowaniem krzeseł do samochodu.
23 maj 2024
Polecam w 100% . Towar zgodny z opisem i jakość bardzo dobra.
1 cze 2024
Dobry kontakt. Zamówienie zrealizowane przed czasem. Polecam
19 maj 2024
Jestem zadowolona z zakupu . Pozdrawiam
13 maj 2024
Poprostu super. Radzę sklep wszystkim
10 cze 2024
Świetny kontakt wszystko ok polecam
17 maj 2024
Dostawa ok. Polecam.