Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1348) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4201)

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

MS
Marek S.
Grudziądz
24 maj 2024

Zamówiony narożnik

Na pochwałę zasługuje sprawna obsługa dotycząca odebrania towaru w sklepie. Poprawie, moim zdaniem mogłaby ulec obsługa klienta, szczególnie braki w informowaniu o czasie oczekiwania oraz stanie realizacji zamówienia.
18 maj 2024

Jak wam się nie spieszy to polecam

Ogółem jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Produkty przyszły dobrze zapakowane i dobrej jakości. Ta jedna gwiazdka mniej jest za bardzo nieintuicyjną stronę internetową i czas realizacji zamówienia (pomimo że mi się z realizacją podczas remontu nie spieszyło to jednak 1,5 miesiąca od złożenia to lekka przesada jeżeli przy produktach pisze że wysyłamy do 20 dni od złożenia zamówienia). Oprócz tych dwóch aspektów jestem zadowolona, miła obsługa, dobra jakość i przystępna cena. Jak wam się nie spieszy to polecam
Sklep Abra Meble to dobry sklep ,można kupić taniej i wybrać coś dla siebie to już mój kolejny zakup,i napewno nie ostatni ,miła obsługa i szybki transport
Wszystko ogólnie ok. Brakowało mi tylko konkretnej daty dostawy. Szafa wizualnie ładna. Jakość materiałów odpowiednia do ceny.
29 maj 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Szybka dostawa, szafa bardzo dobrej jakości vs cena. Serdecznie polecam
27 maj 2024

Bardzo dobry kontakt ze sklepem w Lesznie. Panowie pomogli z zapakowaniem krzeseł do samochodu.
23 maj 2024
Polecam w 100% . Towar zgodny z opisem i jakość bardzo dobra.
Dobry kontakt. Zamówienie zrealizowane przed czasem. Polecam
19 maj 2024
Jestem zadowolona z zakupu . Pozdrawiam
Świetny kontakt wszystko ok polecam
17 maj 2024
Dostawa ok. Polecam.