Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
Domiporta sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.19/5.00

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Pracownicy sklepu ze Świdnicy, którzy zajmowali się obsługą mojego zamówienia pomocni i życzliwi. Byli ze mną w stałym kontakcie i informowali o postępach w realizacji tego zamówienia. Także ekipa dostarczająca meble spisała się na medal. Fachowa obsługa! Zamówiona sofa Otis bardzo wygodna, wysoka, więc dobrze się z niej wstaje. Jest także zgrabna, więc nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, a po rozłożeniu powierzchnia spania jest naprawdę wystarczająca do komfortowego snu.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Kupiłam basen z pompą. Niestety, już na poziomie zapłaty link okazał się linkiem do basenu bez pompy, w ogóle innym niż ten włożony do koszyka, co zauważyłam po czasie. Reklamowałam, wydzwanialam, niestety - tak to rozgrywają, żeby klient miał związane ręce. Mam screeny z koszyka, zachowane maile, mogę udostępnić swój telefon do dokładnej analizy zamówienia - w dzisiejszych czasach łatwo prześledzić całą transakcję. Dodam, przejrzyjcie dokładnie inne opinie, nie jestem jedyną w ten sposób "załatwioną". Mogłam basen oddać - ale dzieci czekałyby koleje tygodnie na następny, więc odpuściłam. Aż przykro, że abra online robi taką krecią robotę stacjonarnym Abra Meble, które ciężko pracują na swoją opinię. Nigdy więcej nie chcę żadnych interesów z tym sklepem online. Mam nadzieję, że ktoś z abra to czyta i wyciągnie jakiekolwiek wnioski
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, nie kupiła Pani basenu z pompą i taka informacja widniała w podsumowaniu zamówienia, które wysyłane jest do każdego Klienta po złożeniu zamówienia. Pragnę nadmienić, że zamówienie składała Pani samodzielnie więc niemożliwe jest, żeby ktoś wprowadził Panią w błąd. Baseny owszem miały takie same wymiary, ale różnica była już zaznaczona w nazwie produktu i w indeksie. Kupiła Pani basen o indeksie MR_8010917 (Basen stelażowy 305 X 76cm 56406), a nie MR_8025230 (Basen stelażowy 3,05mx0,76m 56406 z pompą kartuszową 1249L/H 58381, którego zdjęcia Pani załączała). Polecam ponowne prześledzenie ścieżki zakupu.
8 osób uznało to za pomocne
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
8 osób uznało to za pomocne
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Filtruj  Sortuj Trafność
Szybki kontakt po zamówieniu i równie szybka realizacja.
Wszystko OK, bdb kontakt
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłaną opinię. Zapraszamy ponownie :)
Spoko obsługa
6 godzin(y) temu
Dziękujemy za przesłaną ocenę :)
6 godzin(y) temu
Dziękujemy za przesłaną ocenę :) Zachęcamy do korzystania z naszych promocji
 pomocny (1)
Super produkt-wymarzony szary narożnik. Szybka dostawa, fachowa i miła obsługa. Polecam zawsze.
polecam zakupy za zróżnicowany asortyment, fachową i profesjonalną obsługę, szybka realizacji
Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
Tempo realizacji zamówienia jak chyba żadnego sklepu w dobie pandemii. Tak trzymać.
super mebelki, szybka realizacja, znakomita obsługa, polecam 150%
Wszystko ok, oby inni tak fukncjonowali.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
Komoda w sam raz do kompletu - zestawu kupionego parę lat teamu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za opinię i zachęcamy do śledzenia oferty na bieżąco :)
Szybko, sprawnie i niedrogo.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłanie opinii :)
 pomocny (1)
Dobry gatunkowo mebel (wersalka). Promocyjna cena. Wyznaczenie dogodnego terminu dostawy. Sympatyczni Panowie z firmy dostawczej. Wszystko OK.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, dziękujemy za złożoną opinię. Po więcej atrakcyjnych ofert zapraszamy na naszą stronę internetową.
Bardzo miła obsługa w m. Gniezno. Szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, dziękujemy za złożoną opinię i zapraszamy do korzystania z aktualnych promocji :)
 pomocny (1)
Meblościanka bardzo ładna i pojemna. Polecam
Szybka i sprawna realizacja i mila obsługa