ilustris.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (287)

Ważny od: 31 maj 2023
ilustris.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 paź 2023
Będąc we Wrocławiu przejazdem, chciałam odebrać moje zamówienie osobiście. Okazało się, że podjechałam za wcześnie, zamówienie nie było jeszcze spakowane. Wystarczyło, że poczekałam 5 minut i wszystko było gotowe i przekazane z uśmiechem. Jestem klientką Ilustris od początku istnienia, a kalendarza ściennego Pana Andrzeja wręcz "psychofanką" :) Od lat, bez względu na to gdzie mieszkam, zawsze mam go na ścianie w kuchni. Od rana codziennie "robi mi dzień" :) Pozdrawiam serdecznie!!

9 sty 2024
Produkty piękne, ale czas wysyłki zamówienia powinien być krótszy.

Opinie nt. sklepu ilustris.pl

1 paź 2023
Ilustracje ciekawe, dużo motywów do wyboru. Jednak mam małą uwagę, Karnety dla Par- na wszystkich karnetach Pary mają ciemne włosy. Mogłoby być kilka karnetów na których Ona lub On ma jasne włosy. Dając komuś na prezent chciałabym aby odzwierciedlały prawdę.
21 lis 2023

Dziekuje

Dziękuję, za piekne jak co o roku kalendarze i przeuroczo zapakowaną przesyłkę oraz słodką nalepkę z podziękowaniami. Forma w jakiej dochodzą od Was przesyłki chwyta za serce i zachęca do zaglądania na Wasza stronę. Pozdrawiam Elżbieta Uracz
20 paź 2023

Polecam, sama przyjemność z zakupów!

Świetny kontakt z działem obsługi klienta, gdy okazało się, że w zamówieniu znalazłam inną kartkę od tej, którą zamówiłam, miła Pani bez problemu dosłała mi prawidłową. Szybka przesyłka i przyjemność z zakupów! Dziękuję, będę wracać :)
8 sie 2023
Bardzo dobry to zdecydowanie za mało aby ocenić wydawnictwo. Po prostu uwielbiam otwierać paczki od ilustris, zawsze zapakowane z wielką dbałością. Czuję się za każdym razem jakbym otrzymywała świąteczny prezent.
Piękne, piękne i jeszcze raz piękne...Kalendarz, kartki, podkładki pod kubki... wszystko piękne i pięknie zapakowane, od serca. P.s. Fajnie że macie znowu worki śniadaniówki, szykuje się kolejny zakup.
12 paź 2023
Przepięknie zapakowana przesyłka. Aż chce się rozpakować, jak jakiś prezent. Kalendarz cudny jak zawsze. Będzie towarzyszył mi już 4 rok. Kalendarzyk do torebki też cacuszko. Polecam
29 gru 2023
Jakby otwierało się czekoladkę premium :) Najpierw papierek, który wzmacnia oczekiwanie, by następnie dobrać się do wnętrza i sycić oczy pięknem :) Polecam ze szczerego serca \^^/
25 maj 2023
Bardzo profesjonalna realizacja zamówienia - produkt dobrze zabezpieczony do wysyłki i pięknie zapakowany, a dodatkowo dołożona kartka z podziękowaniami za zakup. Polecam innym ;)
Kartka z odręcznie napisanym imieniem, kalendarz zapakowany już na prezent...poczułam się dopieszczona i zadbana. Opakowanie mocne a zawartość w stanie idealnym. Wszystko SUPER

Najgodniejsze polecenia

Od lat jestem wielbicielką Ilustris, kocham ich pracę i staranność wykonania oraz estetykę wszystkich produktów. Dostawa odbywa się zawsze bezproblemowo. Polecam serdecznie!
30 sie 2023

Dbałość o klienta

Staranne zapakowanie, dbałość o szczegóły dodające uroku przesyłce - rachunek w kopercie z imieniem adresata i uśmiechem :) Bardzo szybka przesyłka. No i śliczne produkty :)
8 gru 2023
Uwielbiam ten kalendarz! Co roku zaskakują :) uwielbiam sentencje w środku inspirujące, przekaż okładki, piękne grafiki takie dodające mocy człowiekowi:) Dziękuję
2 gru 2023
Wasze paczki zawsze są pięknie zapakowane :)i...traktujecie klienta z wielkim szacunkiem m.in. poprzez podpisanie własnoręcznie koperty imieniem ! Wielkie dzięki:)
22 lip 2023
Bardzo podobają mi się Wasze kartki. Można usprawnić proces zakupu. Zawieszały się przejścia do poszczególnych etapów płatności. Ale za trzecim razem się udało :)
7 sty 2024
Kalendarz na nowy 2024r super. Pięknie zapakowane.Kupuję co roku i zawsze się zachwycam. Świetne magnesy i torby. Bardzo lubię te firmę i jej produkty. Polecam

Szybka realizacja zamowienia. Doskonale chroniące opakowanie, a w środku świetnej jakości plakat! Mam tylko nadzieję że przypadnie do gustu solenizantowi:)

Cudeńko

Kupiłam przepiękny obrazek na prezent dla męża pod choinkę. Świetnie wykonany, solidna ramka, super zabezpieczony do transportu. Serdecznie polecam sklep.
16 wrz 2023
Duży wybór karnetów na różne okazje oraz opakowań na prezenty. Ładne i ciekawe rysunki na produktach. Szybka wysyłka. Duży plus za produkowanie w Polsce.
ZG
Zbigniew G.
Czarnowo
29 lis 2023
Zakładki, które kupiłem są wspaniałe. Widać dbałość wykonania obrazków. Tylko je oglądając można się zrelaksować. Natomiast dostawa wręcz super express.
AS
Anna S.
Wrocław
23 gru 2023
Polecam twórczość pana Tylkowskiego. Firma w pełni profesjonalna. Kalendarz przekazany w stanie idealnym. Przesyłka dotarła szybko. Gorąco polecam!!!!