ilustris.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (287)

Ważny od: 31 maj 2023
ilustris.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 paź 2023
Będąc we Wrocławiu przejazdem, chciałam odebrać moje zamówienie osobiście. Okazało się, że podjechałam za wcześnie, zamówienie nie było jeszcze spakowane. Wystarczyło, że poczekałam 5 minut i wszystko było gotowe i przekazane z uśmiechem. Jestem klientką Ilustris od początku istnienia, a kalendarza ściennego Pana Andrzeja wręcz "psychofanką" :) Od lat, bez względu na to gdzie mieszkam, zawsze mam go na ścianie w kuchni. Od rana codziennie "robi mi dzień" :) Pozdrawiam serdecznie!!

9 sty 2024
Produkty piękne, ale czas wysyłki zamówienia powinien być krótszy.

Opinie nt. sklepu ilustris.pl

6 lut 2024
Super jakość i piękno produktów :-)
Ładnie, sprawnie i szybko.
Bardzo szybka dostawa.
Wrocław
13 sty 2024
12 paź 2023
2 gru 2023
Uwielbiam Panskie prace. Od początku mojego związku towarzyszyły nam niezmiennie przez 19lat. Mimo, ze życie napisało inny scenariusz niż bym tego pragnęła, że nie udało się uratować tego co powinno być najcenniejsze, nadal Pana para, od której bije dobra energia, miłość jest niezmiennie obecna we mnie. Mam wielką wiare, że i ja zaznam kiedys tego prawdziwego uczucia, na zawsze. Dziękuję, że Wasze prace mogą mi towarzyszyć kazdego dnia. Mysle, ze każda Pańska praca jest piękna. I co mozecie jeszcze lepiej zrobić? To nadal rozkwitać w swej miłości, pomysłowości i dzielenia się dobrem z innymi. Pozdrawiam serdecznie, z wdzięcznością Milena
23 gru 2023
Kocham, wielbię, ubóstwiam! Całoroczny kalendarz jest w naszym domu od lat. Żaden nie został wyrzucony. Wspaniała jakość. Z mężem staramy się odwzorować w naszym życiu comiesięczny obrazek. W większości przypadków już dawno zaliczony 😁 Te opowieści na nich, to my! Znajomi dostają kartki z życzeniami tylko od Ilustris! Są niezwykłe, nietuzinkowe, pomysłowe, pełne wyrazu uczuć, emocji, wrażeń! Kocham kartkę, gdzie biegną żyrafy!
31 paź 2023
Niezmiennie czuję się konkretną osobą, a nie jednym z wielu klientów znajdując w zamówieniu kopertę że swoim imieniem,bez względu na wartość zamówienia.

Niezmienny zachwyt

Wszystkie produkty zamawiane u Państwa są absolutnie piękne i wyjątkowe 😍 A sposób w jaki są zapakowane i wysyłane, dbałość o każdy szczegół i indywidualne podejście do klienta sprawia, że czuję się jak gdybym dostawała paczkę z wymarzonym prezentem. Dziękuję za Państwa pracę i umilanie codzienności przedmiotami z duszą 😊
11 lip 2023

Jedno zamówienie, wiele przyjemności

Nie tylko znalazłam tu pełny asortyment moich ulubionych kartek na każdą okazję, ale też ogromnie mnie ujęła dbałość o szczegóły, jeśli chodzi o wysyłkę: śliczne opakowanie zawartości paczuszki i imiennie zaadresowane podziękowanie za zamówienie. Bardzo to doceniam i dziękuję!
25 paź 2023
Przesyłaka dotarłą bardzo szybko :) pięknie opakowana , kalendarz cudny od lat podziwiam lekkośc wyrazu emocji w tych jakże wymownych ilustracjach :) Życzę dużo zdrowia i radości tworzenia :) oczywiście czekam na dallszy ciąg pogodnej , pełnej energetycznej aury obrazów.