ilustris.pl

Opinie (280) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (280)

Ważny od: 31 maj 2023
ilustris.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 paź 2023
Będąc we Wrocławiu przejazdem, chciałam odebrać moje zamówienie osobiście. Okazało się, że podjechałam za wcześnie, zamówienie nie było jeszcze spakowane. Wystarczyło, że poczekałam 5 minut i wszystko było gotowe i przekazane z uśmiechem. Jestem klientką Ilustris od początku istnienia, a kalendarza ściennego Pana Andrzeja wręcz "psychofanką" :) Od lat, bez względu na to gdzie mieszkam, zawsze mam go na ścianie w kuchni. Od rana codziennie "robi mi dzień" :) Pozdrawiam serdecznie!!

9 sty 2024
Produkty piękne, ale czas wysyłki zamówienia powinien być krótszy.

Opinie nt. sklepu ilustris.pl

Piękne kolory

Macie Państwo cudowne kartki, woreczki i hadżety. Może wśród zakochanych par (np. na kartkach) czas wreszcie dodać i te mniej standardowe? :-)
Uwielbiam rysunki Pana Andrzeja Tylkowskiego. Jego prace są fantastyczne i kupuję je z wielkim zachwytem nad talentem autora.
Piękne karnety na wszystkie okazje, produkowane w Polsce, szybka wysyłka, zamówienie dobrze zapakowane.

Piękne, niepowtarzalne karnety komunijne , ładnie i bezpiecznie zapakowane, serdecznie polecam!

Wzorowo!

Ekspresowa realizacja zamówienia, piękna kartki, dołączona gratisowa. Wzorowo!!
Karnety sa przepiękne. Paczka dobrze zapakowana Polecam!
31 mar 2024
16 mar 2024
Kalendarz cudo, pięknie zapakowany i kartka, piękna z moim imieniem ręcznie wypisanym na czerwonej kopercie. Jak prezent od kogoś bliskiego. Piękne doświadczenie i z serca polecam 😍

Super :)

Bardzo starannie przygotowane i spakowane zamówienie :) paczuszka zapakowana tak, że nic nie miało opcji się pognieść czy zniszczyć. Do tego małe acz urocze akcenty jak papier pakowny, ręcznie podpisana koperta czy logowana taśma klejąca. No ja jestem zachwycona :)
24 mar 2024
Super przepiękne artystyczne kartki okolicznościowe. Bardzo mi się podobają. Są bardzo pomysłowe i nowoczesne. Cieszę się, że Was znalazłam. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Halina