trefl.com- Logo - Opinie

trefl.com

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (778)

Ważny od: 7 gru 2021
trefl.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Dobrze byłoby spersonalizować wiadomość o możliwości odebrania paczki dla osób, które zamawiają do magazynu z opcją odbioru własnego. Otrzymałam komunikat o tym, że kurier lada moment dostarczy paczkę do moich rąk ;) Następnie poszłam odebrać paczkę z numerem przesyłki z magazynu i okazało się, że konieczny do odbioru jest numer WZ, także było trochę komplikacji w samym procesie odbioru paczki. ;)

Zamówienie złożyłem 08-12-2023 dziś po ponad tygodniu produkty dalej nie są wysłane. Próbuje dodzwonić się na infolinie bez skutku... Zamówienia nie widać na moim koncie...

Opinie nt. sklepu trefl.com

21 sty 2024
13 sty 2024
10 sty 2024
Długi czas oczekiwania na przesyłkę
14 sty 2024
Szybka realizacja zamowienia
11 sie 2023

Szybka obsługa zamówienia

Pomimo informacji na stronie, że jest wydłużony czas realizacji nawet do 5 dni roboczych, zamówienie zostało zrealizowane w 2 dni, było bezpiecznie zapakowane i zgodne z tym, co zamówiłam. Produkty są na prezent, więc nie mogłam ich otworzyć, ale gra Our Flower wygląda ślicznie i obiecująco. Mam nadzieję, że jako prezent będzie się podobać.
24 lis 2023
Zamówione klocki zostały w ciągu 2 dni w bardzo dobrym stanie dostarczone do mnie kurierem. Klocki i pudełka jak zawsze w dobrej jakości no i cena rewelacyjna z 40% zniżki Black Friday. 5 różnych układanek łącznie 15.000 klocków na długie zimowe dni :)))) Pozdrawiam
15 wrz 2023
Dobra jakość zamówionych przeze mnie Puzzli,szybka dostawa.Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Julia Treder z działu reklamacji. Serdecznie pozdrawiam cały zespół , niebawem dokonam kolejnego zamówienia. Barbara Wunderlich
9 gru 2023
Skorzystałam z bardzo dużej promocji -40%, więc jestem bardzo zadowolona z zakupu prezentów gwiazdkowych. Bardzo duży wybór gier i zabawek. Na pewno skorzystam jeszcze z zakupów w tym sklepie. Przesyłka też szybka.
30 wrz 2023
Jestem mega zadowolona! Dobrze spakowana i zabezpieczona paczka, puzzle są super jakości. Gwarancja dobrej zabawy :) to było moje pierwsze i na pewno nieostatnie zamówienie :)
26 lis 2023

Pełne zadowolenie

Dobrze spakowane, żadnych uszkodzeń. Puzzle dobrej jakości, żywe kolory. Do tego trafiła się fajna promocja na Black week więc warto było co nie co kupić.
22 cze 2023

Niezwykle profesjonalna obsługa, błyskawiczna wysyłka, składałam już wiele zamówień i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Oby tak dalej
17 gru 2023
Puzzle są na prezent, ale dostawa szybka, jestem zadowolona z zakupu, mam nadzieję że obdarowana również ucieszą się z prezentu

Puzzle i gra - świetne

Puzzle super, świetna zabawa i miło spędzony czas w rodzinnym gronie. Gra Spy Guy - wciągnęła dzieci, także super. Polecam!
12 lis 2023
Bardzo szybka i sprawna wysyłka, towar bez zastrzeżeń, a puzzle Trefla są świetnej jakości, układanie ich to przyjemność.

Super zamówienie!

Obsługa i terminowość na najwyższym poziomie, a produkty rewelacyjnie dopasowane do wieku dzieci!
24 cze 2023

Wszystko super

Szybka realizacja zamówienia i dobrze spakowany produkt, wszystko dotarło w nienaruszonym stanie

Informacje o każdym etapie przygotowań, szybka wysyłka, wszystko dobrze zapakowane i promocja.
18 wrz 2023
Duży wybór asortymentu, w moim przypadku puzzli, szybka realizacja zamówienia. Podoba mi się.