karolinaaudycka.pl- Logo - Opinie

karolinaaudycka.pl

Opinie (2205) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7666)

Ważny od: 16 lis 2020
karolinaaudycka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 gru 2023
Torba jest super, jestem bardzo zadowolona. 😍Kolor torby, użyteczność, kolor podszewki, wodoodporność - rewelacja. Jedyną sprawą, którą bym poruszyła, to fakt: czy wewnętrzną kieszonkę (bez zapinania) można naszyć nieco niżej? Bo gdy torba jest niepełna, a ta kieszonka jest wypełniona, np. pomadkami, to wszystko wypada... Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🤩😃👋🎄

2 sie 2023
Samą w sobie torbę oceniam pozytywnie, tj. bardzo ładna, pęknie wykonana, dobra jakość materiału. Zamówienie wysłane z delikatnym opóźnieniem (nadanie nr paczki w inPost nie jest równoznaczne z wysyłką paczki, bowiem trzeba ją jeszcze umieścić w skrytce). Sam fakt opóźnienia nie jest kluczowy, istotny jest brak odzewu na e-maila, którego wysłałam do sklepu. Na minus również haft w torbie, który został wykonany na szarym materiale w szarym kolorze - totalnie niewidoczny.

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

Produkt o bardzo wysokiej jakości, w 100% spełniający wszystkie oczekiwania. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry. Szczerze polecam🙂
Przepiękny kolor torebki i personalizowany napis w środku wygląda super .Szybka wysyłka i bardzo dobry kontakt ze srzedajacym
26 kwi 2024

Ładne to!

Bardzo dobre wykonanie, fajne torby. Zarówno wersja L jak i plecakowa. Jestem ciekawa trwałości, ale jestem dobrej myśli.
piękna torba bardzo ładnie i porządnie uszyta. kontakt z kupującym bardzo dobry na bieżąco w ramach zamówienia
Kontak z właścicielem odnośnie realizacji zamówienia był super. Dzięki temu dostałam torbę przed wyjazdem.
Bardzo ładna torba, praktyczna i estetycznie wykonana. W najbliższym czasie planuję zakup torbo-plecaka.
AK
To już moja druga torebka 👍 Bardzo solidna i praktyczna. Ma wszystko czego mi potrzeba 😉 Polecam bardzo
Świetny sklep, profesjonalna obsługa, bardzo dobre produkty. Moja czarna torebka - kuferek- znakomita!:)

Szczerze polecam :)

To moja trzecia torebka od Karolina Audycka. Po raz trzeci jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam:)
30 kwi 2024
Polecam! Precyzyjne wykonanie. Subtelne zameczki. Piekny kolor. Przyjemny materiał. Wszystko w punkt.
Kontakt, jakość wykonania i w ogóle wszystko, to już moja 4 torebka.

zamszowa nerka

Zamowilam zamszowa nerkę, jest bardzo dobrze wykonana, piekna, jestem bardzo zadowolona, polecam.
To moja pierwsza nerka i od razu stała się moją miłością.Polecam wygląd i wykonanie rewelacyjne 😀
14 kwi 2024
Torba jest idealna, piękne kolory, pakowna, od dawna takiej szukałam, jest spełnieniem marzenia
Wspaniałe produkty. Perfekcyjne wykonanie. Jestem posiadaczką kolejnej już torebki i polecam!
Super torebka, wykonanie bardzo staranne i mam nadzieję, że trwałe jak poprzedniej torbie

Mini HOBO

Solidnie wykonana torebka. To juz moja druga torebka zakupiona z Waszym sklepie. Polecam

Bardzo dobry produkty

Torebkę/plecak dostałam w prezencie. Jestem mega zadowolona, świetnie wykonana :)
29 kwi 2024

Polecam gorąco

Szybka odpowiedź na wiadomość A torebka - cudo ! Idealna pod każdym względem
IM
Iwona M.
Kraków
Torebka listonoszka jest cudna. To moja druga torebka i na pewno nie ostatnia