sweetsen.pl

Opinie (139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (356)

Ważny od: 22 kwi 2020
sweetsen.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 paź 2023
Serdecznie dziękuję firmie Sweetsen za rzetelny i serdeczny kontakt z klientem a także doradztwo w kwestii wyboru materaca do pokoju syna. Czeka mnie jeszcze jeden zakup dla drugiego syna więc z pewnością powrócimy i zrealizujemy otrzymamy po zakupie rabat. Z pozdrowieniami dla Pani Małgorzaty

25 lip 2023
Ogólnie materac chyba ok. Radzę zastanowić się nad poprawą pakowania bo widząc podejście do paczek przewoźnika to cud że dotarł w całości. Absolutnie nie polecam dopłacania 89 zł.do przesyłki. Firma zapewnia w tej opcji dostawę max w 3 dni robocze a gdy przesyłka dociera 3 dni później twierdzą że to nie ich sprawa i czasu nie cofną - ale pieniądze za express wzięli i .....

Opinie nt. sklepu sweetsen.pl

14 lut 2024
9 lut 2024
20 sty 2024
5 paź 2023

Materac marzeń

Wszystko byłoby świetnie, ale...

Wszystko byłoby świetnie, gdyby firma przewozowa z założenia wnosiła materac do domu. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że może być inaczej. Byłam przerażona, gdy zadzwonił do mnie kierowca, że mam sobie zabrać materac z samochodu. Na szczęście dał się ubłagać i mi pomógł, bo inaczej zostałabym z tym materacem na śniegu. Tak być nie powinno. Ale materac SUPER. Pasuje idealnie, bardzo wygodny.
23 maj 2023
Obsługa sklepu, pomoc przy wyborze, szybka wysyłka - super, materac też bardzo wygodny, dziecko zadowolone, super, że niestandardowy wymiar jest możliwy, może jedynie przydałaby się informacja, jak najszybciej pozbyć się brzydkiego zapachu materaca po transporcie, bo faktycznie zapach był mocny przez kilka dni, pozdrawiam
12 cze 2023

Dostawa

Bardzo latwa w obsludze strona i mozliwosc zamowien jednak dostawa pozostawia wiele do zyczenia. Materac byl prezentem dla mojeje 70 letniej Mamy, a dostawca odnowil wniesienie materacu. Rozumiem ze w regulaminie jest napisane ze nie ma obowiazku, jednak uwazam to za nieludzkie.
15 sie 2023
Kontakt z Pracownikiem Firmy rewelacja. Pani wysłuchała mnie, doradziła:) . Nie miałam wrażenia, ze to rozmowa ograniczona czasem:) Dziękuję:) Materac...na ten temat mogę wypowiedzieć się później. Póki co bardzo wygodny:)
KB
Katarzyna B.
Kaźmierz
16 cze 2023
Super profesjonalna i życzliwa obsługa. Zgodna z zamówieniem jego realizacja. Produkt zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony na czas transportu . Materac wygodny i liczę, że będzie służył przez kolejne lata.
22 lip 2023

Bardzo dobrze się śpi na materacu. Wygodny, spełnia nasze wymagania. Dodatkowo w zamówieniu expresowym - prawdziwy express (nietypowy rozmiar, a dostawa drugiego dnia od zamówienia). Polecam bardzo
12 wrz 2023
Dobry kontakt ,wszystko wyjaśniono skrupulatnie poprzez e-mail ,proces zamówienia bardzo łatwy, wysyłka wysłana i dostarczona w terminie .jesteśmy bardzo zadowoleni
31 paź 2023
Materac super. Dostawca jeszcze lepszy - bardzo pomocny i uprzejmy. Jedyny mankament: opóźnienie w dostawie (wina sklepu a nie dostawcy).
29 wrz 2023

Współpraca z firmą przewozową do uregulowania

Ogromny wybór materacy, dość przejrzyste opisy. Ale dostawa między 7:00 a 8:00 rano i telefon od kuriera przed siódmą to lekka przesada.
10 sie 2023
Szybka wysyłka,materac bardzo wygodny , nareszcie kładę się do łóżka z przyjemnością , grafitowy pokrowiec świetny
18 wrz 2023

POLECAM

Błyskawiczna realizacja. Świetnie zorganizowana dostawa. Materac idealny:-) Szeroka gama rozmiarów i wysokości.
24 wrz 2023
Bardzo szybka realizacja dwóch zamówień. Komunikacja z firmą transportową na najwyższym poziomie.
23 wrz 2023
Szybkość przyjęcia zamówienia i telefoniczny kontakt ze strony firmy w celu jego potwierdzenia.
20 lis 2023
Materac jest świetny. Spełnia swoją rolę. Zgodny z opisem. Szybka dostawa. Polecam!