sweetsen.pl

Opinie (139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (356)

Ważny od: 22 kwi 2020
sweetsen.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 paź 2023
Serdecznie dziękuję firmie Sweetsen za rzetelny i serdeczny kontakt z klientem a także doradztwo w kwestii wyboru materaca do pokoju syna. Czeka mnie jeszcze jeden zakup dla drugiego syna więc z pewnością powrócimy i zrealizujemy otrzymamy po zakupie rabat. Z pozdrowieniami dla Pani Małgorzaty

25 lip 2023
Ogólnie materac chyba ok. Radzę zastanowić się nad poprawą pakowania bo widząc podejście do paczek przewoźnika to cud że dotarł w całości. Absolutnie nie polecam dopłacania 89 zł.do przesyłki. Firma zapewnia w tej opcji dostawę max w 3 dni robocze a gdy przesyłka dociera 3 dni później twierdzą że to nie ich sprawa i czasu nie cofną - ale pieniądze za express wzięli i .....

Opinie nt. sklepu sweetsen.pl

6 kwi 2024
Firma przewozowa dramat kierowca wurzucil z auta materace i powiedzial to wszystkk nawet nie pomogl wniesc do klatki nie polecam. Zalaczam zdjecie jak zostaly rzucone materace nie wspomne ze nie poczekal zeby sprawdzic towar przy nim.
3 mar 2024
Materac niestandardowe wymiary, szybka przesyłka👍 4 dni od zamówienia, duży plus
Bardzo dobry kontakt, towar zgodny z opisem. Polecam.
Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówienia.
chodzi o nieprzyjemny zapach kleju cztery dni materac musiał być wietrzony bez pokrowca
14 lut 2024
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, wszystko zgodne z ofertą, jakoś bez zarzutu. Od teraz sen jest prawdziwie sweet 🥰
Ogromny wybór produktów w przystępnej cenie. Masz materac okazał się strzałem w 10
Bardzo profesjonalna obsługa. Udzielono mi fachowej porady przed wyborem materaca
Świetna obsługa klienta i bardzo szybka realizacja zamówienia
20 sty 2024
Dobry materac Szybka realizacja Dobry kontakt