impresje24.plOpinie

Impresje24 G. Philips sp. k.
Biała 6
84-230 Rumia
REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW REGON: 222129704
Gregor Philips

Opinie nt. sklepu impresje24.pl

4.90/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu impresje24.pl

Piękne lustro, godne polecenia, zdjecia tego nie oddają trzeba zobaczyć w realu POLECAM GORĄCO
Profesjonalnie po prostu- nic dodać nic ująć
Wszystko godne polecenia,po prostu super.
Szybka obsługa i dostawa a zamówiony towar bardzo ładny i spełniający moje oczekiwania.Dziękuje to jest kolejny udany zakup w Państwa sklepie.
Szybka i sprawna obsługa. Produkt bardzo starannie zapakowany. Sprzedawca godny zaufania, polecam.
Terminowa i szybka dostawa
szybka dostawa,
Szybko, zwięźle i na temat. Polecam w 100%
Towar zgodny z oferowanym.Zapakowanie przesyłki- imponujące. Sam towar mógłby być wykończony z większą dbałością o szczegóły(w kilku miejscach odpryski lakieru, na siedzisku trzy centymetrowy zaciek z lakieru.Lakier na łączeniach zaczyna się kruszyć)Można by dołożyć więcej staranności o detale.Zobaczymy jak zachowa się mebel w przyszłości.Brak inf o gwarancji.
Lampa przepiekna,goraco ja polecam,dostawa tez szybka,zastrzezenia tylko do zabezpieczenia przesylki, fatalnie zapakowana,poprzednie przesylki rewelacja,wiec tym razem tez sie o to nie balam. Lampa byla powyginana,prostowac balam sie zeby mi cos nie pękło.Mimo wszystko polecam. l
Fajny sklep, towar zgodny z zamówieniem, bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowany. Z pewnością następne lustro kupię w tym sklepie. Dobra relacja jakości do ceny. Polecam.
Wszytko szybko, sprawnie i bezproblemowo:) pogratulować organizacji. Biurko, lustro i zegar dokładnie takie jak na zdjęciach. Nic, tylko sie teraz zachwycać.
Pomimo trudności z kurierem, to Firma stanęła na wysokości zadania. Bardzo dobry sprzedawca - polecam.
MIŁE ZASKOCZENIE. Pełny profesjonalizm na wszystkich etapach realizacji zamówienia. Dziękuję. D.M.
Dostawa bardzo szybka lustro dokładnie zabezpieczone przed uszkodzeniem dziękuję i polecam
Lustra przepiękne, bardzo bezpiecznie zapakowane. Cała transakcja SUPER
Lustro bardzo piekne,oryginalne,kontakt bardzo dobry,przesylka szybka.