CLCL SCRUBS- Logo - Opinie

CLCL SCRUBS

Opinie (647) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1332)

Ważny od: 21 lip 2020
CLCL SCRUBS spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 paź 2023
Wysylka przez sklep bardzo szybka, zmowienie dotarlo na drugi dzien(zlozylam zamowienie rano).Bluza jeszcze ladniejsza niz na zdjeciu, rozmiar faktycznie zawyzony.Material przyjemny, wyglada na bardzo solidny.

2 cze 2023
Brak możliwości kontaktu telefonicznego, podejmowałam próby codziennie. Etykieta zwrotna do punktu nadania zamiast paczkomatu. Długi czas oczekiwania na przesyłkę

Opinie nt. sklepu CLCL SCRUBS

20 maj 2023
19 maj 2023
Odpowiedź ze sklepu CLCL SCRUBS
5 cze 2023
Szanowna Pani! Darmowa etykieta zwrotna, była wysłana do Pani gratis. Zasady jej wykorzystania i działania są klarownie opisane na naszej stronie, oraz były dołączone do etykiety w Pani przesyłce. Dodatkowo paczka została wysłana do Pani 3 dni przed deklarowanym przez nas terminem.
4 cze 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie, brak kontaktu mimo wielu maili do sklepu. Następnie czas oczekiwania na zwrot należności równie bardzo długa, bez informowania o etapach akceptacji. Rzeczy które zakupiłam dużo większe niż faktyczny rozmiar, mimo iż kierowałam się tabela podana na stronie.
14 cze 2023

długi termin realizacji

Za długi termin realizacji Zamówienie ok.1 czerwca a dzisiaj po 2 tygodniach wiadomość że paczka poszła Jeszcze jej nie mam więc nic nie napisze jak wyglądają zamówione rzeczy
30 cze 2023
Zamówienia wysyłane długo po podanym przez sklep terminie. Zwrot pieniędzy przez sklep przekroczył dozwolony 14-dniowy okres czasu. Utrudniony kontakt ze sklepem i sprzedawanie produktów których nie ma (o czym dowiecie się, gdy niekompletna paczka jest już w drodze). Beznadziejny sklep który cechuje się brakiem szacunku do klienta. Więcej tu nie kupię.
7 cze 2023
Zamówienie było 24-05-2023 i tego samego dnia była zapłata, a wysyłka towaru równo po 2 tygodniach (7-06-2023), do tego jeszcze transport przez InPost ok. 2-3 dni. To nie te czasy, żeby czekać na zamówienie ponad 2 tygodnie.
30 maj 2023
Posiadać w rzeczywistości towar który widnieje na stronie
24 maj 2023
Bardzo długo czas oczekiwania na realizację zamówienia
3 sty 2024
Zawyżone rozmiary
30 wrz 2023
Czekałam 2 tygodnie na wysyłkę zamówienia . Brak możliwości dodzwonienia się telefonicznie . Albo nikt nie odbiera , albo wyrzucania z linii telefonicznej w godzinach wyznaczonych. Po mailowym kontakcie natychmiastowy zwrot pieniędzy co nie satysfakcjonuje mnie . Wolałabym otrzymać zamówienie. Straciłam zaufanie do firmy .