Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Opinie (459) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1472)

Ważny od: 25 lut 2022
Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lubię wasz sklep, w tej chwili jest najlepszy w całym internecie. Macie największą i najtańszą ze wszystkich ofertę, rabaty ilościowe. A kupujemy u Was dużo i przez dużo lat i jeszcze nigdy nie zawiedliście. Dziękuję też, za bardzo szybką przesyłkę. Polecam Wasz sklep wszystkim i nie tylko przez tę opinię, ale i wtedy, kiedy mnie pytają, gdzie najlepiej kupować papier. Proszę tylko, by nigdy nie brakowało u Was papieru kolorowego w gramaturze od 200 do 230, bo teraz jest moda na bardzo gruby papier i jak ten rodzaj zniknie, będziemy musieli szukać inny sklep.
IP
Inesa P.
Siemiatycze

Pomimo tego, że już poraz kolejny w uwagach do zamówienia prosiłem o lepsze zabezpieczenie towaru do wysyłki, paczka nadal była owinięta jedynie folią stretch. Może i od Państwa z magazynu wychodzi ładna paczka, ale do klienta dociera dziurawa i poprzerywana. To nic, że wysyłany jest papier, a nie szkło, ale część opakowań jes zniszczonych, a nam zależy na jakości pakowania naszych książek. Nie chciało mi się robić zdjęć i zgłaszać tego problemu, ale skoro stystem domaga się opinii, to proszę bardzo. Taka jest, na tą chwilę moja opinia.

Opinie nt. sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

29 gru 2023
Idealna obsługa. Przesyłka dotarła już kolejnego dnia - błyskawicznie.
Odpowiedź ze sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszej obsługi i ekspresowej dostawy. Zapraszamy do ponownych zakupów. Nasz sklep zawsze czeka na Ciebie z nowymi produktami i atrakcyjnymi promocjami.
8 gru 2023
Szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem. POLECAM
Dziękujemy za pozytywne słowa! Cieszymy się, że szybka wysyłka i staranność w pakowaniu spełniły Pani oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja.
8 gru 2023

Polecam Netuno

W Netuno są najlepszej jakości koperty. Zawsze tutaj kupuję, Polecam.
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze koperty spełniają Pani oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów – zawsze staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości.
13 gru 2023
Zamówienie dotarło następnego dnia, wszystko w porządku jak zawsze!
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Zawsze staramy się, aby nasze dostawy były szybkie i bezproblemowe. Jeśli pojawią się kolejne potrzeby zakupowe, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dziękujemy za zaufanie!
16 sty 2024
Polecam bardzo! Kupuje regularnie, jestem zadowolona z całości ;)
31 sty 2024
Dziękujemy serdecznie za polecenie!
9 lis 2023

polecam

bardzo sprawna realizacja zamówienia i dobra komunikacja z firmą
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat sprawnej realizacji Państwa zamówienia oraz dobrej komunikacji z naszą firmą. Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania w tych obszarach. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Państwa ponownie w przyszłości. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do utrzymania wysokich standardów w naszych usługach. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Netuno
Świetny towar, błyskawiczna wysyłka- na pewno jeszcze wrócę:)
28 gru 2023
Serdecznie dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię! Cieszymy się, że nasz towar spełnił Twoje oczekiwania, a błyskawiczna wysyłka przyczyniła się do pozytywnego doświadczenia zakupowego
AK
Aneta K.
Bolechowice
Szybko, sprawna informacja, towar dobrze zapakowany. Super.
28 gru 2023
Twoja satysfakcja jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego zawsze staramy się dostarczyć nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także oferować kompleksową i przyjazną obsługę klienta
Szybka dostawa oraz zadbanie o indywidualna prośbę klienta:)
28 gru 2023
Mamy nadzieję, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania, a doświadczenie zakupów z nami było przyjemne. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom również w przyszłości! Jeśli będziesz potrzebować czegokolwiek nie wahaj się skontaktować. Twój komfort i zadowolenie są dla nas najważniejsze
4 sty 2024
Koperty bardzo dobrej jakości i piękny mają kolor. Polecam.
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że koperty spełniły Twoje oczekiwania pod względem jakości i koloru. Twoja rekomendacja jest dla nas wielkim uznaniem.
jak zawsze jestem mega zadowolona, towar najlepszej jakości
Dziękujemy serdecznie za entuzjastyczną opinię! To dla nas ogromna radość słyszeć, że zawsze jest Pani mega zadowolona z naszych produktów, a ich jakość spełnia Pani oczekiwania.
28 wrz 2023
Papier bardzo dobrej jakości dobrze zabezpieczony w paczce
26 wrz 2023
Piękne koperty jakość papieru b.dobra.Dziekuje bardzo
6 cze 2023
Zamówienie jest zgodne i zrealizowane błyskawicznie !
16 gru 2023
Super szybka wysyłka! Papiery dobrze zabezpieczone.
28 gru 2023
Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! Cieszymy się, że nasza szybka wysyłka i solidne zabezpieczenie paczki spełniły Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna satysfakcja!
16 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam w 100%
28 gru 2023
Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! Twoja opinia to dla nas prawdziwa dawka pozytywnej energii. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia. To dla nas ogromna satysfakcja, że sprostaliśmy oczekiwaniom
Szybka wysyłka, papier bardzo dobrej jakości. 10/10
Dziękujemy serdecznie za pochlebną opinię i cieszymy się, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mieli okazję zrealizować dla Państwa kolejne zamówienie.
TM
Tadeusz M.
Piaseczno
12 gru 2023
Jak zawsze na czas, rzetelnie i profesjonalnie:-)
Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! To dla nas wielka satysfakcja słyszeć, że nasza dostawa zawsze dociera na czas, a nasza obsługa jest postrzegana jako rzetelna i profesjonalna. Jesteśmy zobowiązani utrzymywać najwyższy standard obsługi. Jeśli będzie Pan potrzebować kolejnych zakupów, zawsze służymy pomocą.
13 gru 2023

Szybka wysyłka

Dobry kontakt, wsparcie klienta, szybkie wysyłki
Dziękujemy za pozytywne słowa! Zawsze staramy się utrzymywać tę jakość obsługi. Jeśli pojawią się kolejne potrzeby, służymy pomocą z równie dużym zaangażowaniem.
polecam. jak zwykle ... profesjonalnie i szybko
31 sty 2024
Dziękujemy za polecanie naszej firmy!