aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (535) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1813)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

Produkt nie jest oryginalny. Zapach, kolor i trwałość różnią się od oryginału. Kod na dole opakowania nie da się wyszukać . Dziwny nieczytelny kod na opakowaniu.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, jesteśmy zobowiązani zweryfikować Pani zakup. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, iż nasze produkty pochodzą wyłącznie z certyfikowanych źródeł. Produkty, które znajdują się w naszym sklepie internetowym dostępne są też w sklepach Aelia na lotniskach w całej Polsce i na świecie.
Bardzo długi termin realizacji zamówienia
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, zamówienie zostało dostarczone kolejnego dnia. Dziękujemy za rozmowę i sprostowanie, będziemy zobowiązani o aktualizację Pani opinii :) Serdecznie pozdrawiamy!
Perfumy nie są trwałe jak oryginal
3 sty 2024
Szanowna Pani, jest nam niezmiernie przykro, iż zapach nie sprostał Pani oczekiwaniom. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż nasze produkty pochodzą wyłącznie z certyfikowanych źródeł. Od lat współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy dostarczają nam tylko oryginalne produkty. Jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią w celu wyjaśnienia zakupu perfum.