aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (1228) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2647)

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

Niestety w porównaniu do innych firm które do zamówienia dodają min. 2 lub więcej próbek w aelia wymaga to poprawy a szkoda bo to już moje kolejne zamówienie na znaczną kwotę :) pozdrowienia dla całego zespołu
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i cieszymy się, że ponownie wybrał Pan nasz sklep! Staramy się dołączać próbki do zamówień w miarę dostępności, choć ich liczba może się różnić. Nasz zespół skontaktuje się z Panem w celu wyjaśnienia sytuacji. Doceniamy Pana lojalność i mamy nadzieję, że zakupione produkty spełniły Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie! :)
Napisałem wiadomość przed zakupem. Nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. Czas realizacji zamówienia bardzo długi. Zdecydowanie nie skorzystam ponownie. Wybiorę Notino
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta dlatego regularnie odpowiadamy na zapytania kierowane na naszą skrzynkę e-mail, nasz zespół skontaktuje się z Panem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, gdyż termin dostarczenia zamówienia był zgodny ze standardami deklarowanymi przez nas na stronie.
8 paź 2024
Do dużego zamówienia tylko jedna skromna próbka balsamu.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za Państwa opinię! Z przyjemnością dodajemy do paczki przynajmniej jedną próbkę, a w wielu przypadkach staramy się dołączyć ich więcej. Uważamy, że próbki to miły dodatek do zamówienia, który ma na celu umożliwienie Państwu poznania nowych produktów. Chcielibyśmy lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania, dlatego zachęcamy do kontaktu w tej sprawie. Mimo wszystko, mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni ze złożonego u nas zamówienia. Życzymy miłego dnia! 😊
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowny Kliencie, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Chcielibyśmy zrozumieć, co mogło wpłynąć na Państwa odczucia. Każda uwaga jest dla nas ważna, ponieważ dążymy do jak najwyższej jakości obsługi. Pozdrawiamy serdecznie. :)
3 paź 2024
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowny Kliencie, bardzo prosimy o rozwinięcie opinii, zależy nam na jak najlepszej obsłudze Klienta. Chcemy wiedzieć, co możemy poprawić, żeby obsługa była na jak najwyższym poziomie! :)
29 sie 2024
26 wrz 2024
Dziękujemy za opinię. W trosce o najlepszą jakość obsługi klienta zrobimy wszystko aby następnym razem uzyskać 5 gwiazdek. Zapraszamy ponownie.
19 sie 2024
Ciągle nie dostaje faktur na czas
21 sie 2024
Szanowna Pani, jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Serdecznie pozdrawiamy!
22 lip 2024
22 lip 2024
Szanowna Pani, jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią w celu wyjaśnienia i poznania przyczyny wystawionej opinii. Serdecznie pozdrawiamy!
Perfumy nie są trwałe jak oryginal
3 sty 2024
Szanowna Pani, jest nam niezmiernie przykro, iż zapach nie sprostał Pani oczekiwaniom. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż nasze produkty pochodzą wyłącznie z certyfikowanych źródeł. Od lat współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy dostarczają nam tylko oryginalne produkty. Jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią w celu wyjaśnienia zakupu perfum.
18 maj 2024
20 maj 2024
Szanowny Panie, jestesmy zobowiązani do skontaktowania się z Panem w celu wyjasnienia opinii do Pana zamówienia. Pozdrawiamy serdecznie.
23 maj 2024
Wysyłka przebiegła pomyślnie.perfumy pachną mniej intensywnie od próbki. Praktycznie wogole nie pachną. Zapach ulatuje nie utrzymuje się.
24 maj 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz na temat naszej dostawy. W celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji jesteśmy zobowiązani skontaktować się z Panią telefonicznie. Pozdrawiamy.
18 maj 2024
20 maj 2024
Szanowna Pani, dziękujemy za wystawienie opinii. Jestesmy zobowiązani do skontaktowania się z Panią w celu wyjasnienia oceny do zamówienia. Serdecznie pozdrawiamy.
Szybkość wysyłki
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowny Panie, Dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić, że Pana zamówienie zostało wysłane zgodnie z naszymi standardami czasowymi, co obejmuje szybkie przetwarzanie i wysyłkę produktów. Zamówienia złożone w soboty i niedziele są kompletowane przez magazyn w poniedziałek i przekazywane tego samego dnia kurierowi. Pana zamówienie zostało dostarczone we wtorek planowo według procedury. Jeśli ma Pan dalsze pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Pana dyspozycji, aby zapewnić satysfakcję z naszych usług.