aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (665) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1944)

Ważny od: 5 maj 2021
aelia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

9 sty 2024
9 sty 2024
8 sty 2024

obsługa klienta na najwyższym poziomie

29 lis 2023
Jest nam niezmiernie miło! Dziękujemy i zapraszamy ponownie!
5 sie 2023

Polecam Aelia

Aelia Dutyfree to świetne zakupy przez internet. Korzystam z takich zakupów od wielu lat i jeszcze na dodatek zbieram mile. Firma oferuje produkty o najwyższej jakości w przystępnych cenach. Czekam od dłuższego czasu na wydanie przez Aelia kart kredytowych, pozwalających na zakupy u Was jak i zbieranie mili na te karty. Pozdrawiam - Alicja Golec
21 sie 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię! :) Serdecznie pozdrawiamy!
11 sie 2023
Nieczytelne promocje,nie zawsze rabat wchodzi np "promocja30% rabat na wszystko" a w rzeczywistości owe wszystko to tylkon niektóre produkty. Poza tym oryginalne ,szybka dostawa, duzo promocji. Trzeba byc tylko cierpliwym i zaglądać na strone sklepu Kupuje od lat i będę nadal wiernym klientem Z serca polecam
21 sie 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Postaramy się aby kolejne promocje były bardziej czytelne dla klientów :) Serdecznie pozdrawiamy!
18 lip 2023
Szybka wysyłka a także bardzo rzetelna i dokładna obsługa klienta, szybkie odpowiedzi na pytania i miła współpraca zachęciły mnie do kolejnych zakupów. W razie pytań odpowiadała mi niezawodna Pani Martyna.
4 sie 2023
Serdecznie dziękujemy za opinię! Zawsze służymy pomocą! :)
16 lip 2023

Dobry sklep, warty polecenia

Produkty zgodne z zamówieniem, dobrze zapakowane, bardzo szybka realizacja. Świadczy to o wysokim poziomie zarządzania, co przekłada się na zadowolenie Klientów.
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy! Najbardziej cenimy sobie zadowolenie klientów :) Zapraszamy ponownie!
9 cze 2023

Ulubiony sklep internetowy!

Zakupy w sklepie Aelia.pl to czysta przyjemność! Dziękuje za pięknie przygotowana przesyłkę i najlepszą obsługę! Do następnych zakupów 😊
12 cze 2023
Dziękujemy! Wysoka jakość obsługi klienta jest dla nas niezwykle istotna :) Serdecznie pozdrawiamy!
11 cze 2023

10/10

Dziękuje za pachnąca, pięknie przygotowana przesyłkę 😊 jestem zadowolona i bardzo polecam zakupy w tym sklepie!
12 cze 2023
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie! :)
23 lis 2023

polecam ten sklep

polecam sklep, ale drobna uwaga: zlikwidowano YSL, Fugazzi
29 wrz 2023

Świetny sklep! :)

Świetny sklep! Ekspresowa wysyłka, produkty pakowane są z pełną dbałością. Otwieranie zakupionych produktów to sama przyjemność. Sama strona jest przejrzysta i intuicyjna, a ilość promocji na wiodące marki jest kusząca :) Chciałbym również z tego miejsca serdecznie podziękować Pani Martynie z infolinii. Rozwiała moje wszelkie wątpliwości i z pełnym zaangażowaniem pomogła mi w wyborze produktów prezentowych! Polecam w 100%! :)
4 paź 2023
Dziękujemy za bardzo miłą opinię! :) Jak zawsze służymy pomocą! :)

Super ceny i podejście

Super! Sklep może nie ma mega-dużej oferty ale jak coś już ma, to cenowo bardzo korzystne. Do tego rabaty ekstra. Najbardziej doceniam personalne podejście do klienta i obsługę, z jakimi nigdy wcześniej się nie spotkałam w tej branży. Podziękowania i pozdrowienia dla P. Martyny, która opiekowała się moim zamówieniem :-)
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Szanowna Pani, bardzo dziękuję za opinię! Jest mi bardzo miło i zawsze służę pomocą! Serdecznie pozdrawiam :)

Serdecznie polecam! :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupów, mimo późnego złożenia zamówienia, prezent dotarł jeszcze przed świętami :) towar zgodny z opisem, kontakt ze strony sklepu na każdym poziomie realizacji zamówienia, na pewno będę tu zaglądać częściej! pozdrawiam :)
5 sty 2024
Szanowna Pani, jest nam bardzo miło! Zapraszamy do kontaktu i zakupów w naszym sklepie :) Pozdrawiamy
18 lis 2023
Moj ulubiony sklep, niezawodny ,tanio, szybko, oryginalnie. Oby TAK !!!! jak najdłużej . Nie zmieniajcie się proszę Dziekuje, ze JESTESCIE !!!!!! Najlepszy sklep. Małe "ALE"- brak kosmetykow Girgio Armani , Sisley( a były!!!!) Sensai, MBR
21 lis 2023
Szanowna Pani, staramy się udoskonalać nasz asortyment :) Mamy nadzieję niedługo Panią zaskoczyć! Dziękujemy za wszystkie opinie! :)
19 lis 2023

Kupiłam wodę perfumowaną Hermes'a…

Kupiłam wodę perfumowaną Hermes'a Twilly Pouivre. Produkt oryginalny co podkreślam, a na tym najbardziej mi zależało ponieważ w innych firmach zdażyło mi się kupić podróbkę.
21 lis 2023
Szanowna Pani, w naszym asortymencie posiadamy tylko oryginalne produkty :) Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie! :)
2 wrz 2023
Świetne ceny, szybka dostawa. Fajne promocje dla posiadaczy karty Miles & More. Szkoda, że asortyment nie jest bogatszy, brakuje mi często moich ulubionych marek.
12 wrz 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinie. Asortyment sukcesywnie wzbogacamy :) pozdrawiamy!
KH
Klaudia H.
Sędziszów Małopolski

Dbają o klienta

Zawsze pozytywnie rozpatrują wszelkie problemy z jakimi się zwraca klient. Szybko wysyłają paczuszkę Bardzo estetycznie zapakowaną.
5 sty 2024
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy! Zawsze chętnie pomożemy :) Serdecznie pozdrawiamy!
Zakupy w tym sklepie są dla mnie dobrym doświadczeniem, a każdy produkt, który zamówiłem, spełnił moje oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię! :)