aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.pl

Opinie (921) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2233)

Najistotniejsza pozytywna opinia

27 lis 2023
Pani Martyna z obsługi klienta jest wspaniała, zawsze chętnie doradzi w sprawie produktów. Paczki ze sklepu przychodzą ekspresowo i pięknie zapakowane. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie!!!

Najistotniejsza negatywna opinia

2 sty 2024
Perfumy nie są trwałe jak oryginal

Opinie nt. sklepu aelia.pl

21 cze 2024
Szybka wysyłka, wszystko ok. Perfumy piękne, jedne z moich ulubionych, 100% oryginalne. Zbieram mnóstwo komplementów. Masrczki do twarzy skuteczne. Do zamówienia po raz kolejny dostałam zestaw próbek. Pewnie jeszcze nie raz zrobię zakupy w tym sklepie.
25 cze 2024
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię. Pani satysfakcja to dla nas wielka radość :) Do zobaczenia ponownie!
28 cze 2024
Aelia to doskonałe miejsce do zakupów. Oferta produktów jest szeroka i zawiera wszystko, czego potrzebuję. Ceny są konkurencyjne, a obsługa klienta jest profesjonalna i przyjazna. Dostawa jest szybka i niezawodna. Polecam! 🛒🌟
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za Pani fantastyczną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z obsługi i zakupów u naszym sklepie. Zapraszamy ponownie! :)
27 cze 2024
Wszystko jest rewelacyjne. Bardzo szybka dostawa, bardzo dobrze opakowany towar, oryginalne kosmetyki , perfumy, towar zgodny z opisem i miłe prezenty.Są także często rabaty, promocje. Polecam serdecznie
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Zapraszamy ponownie i dziękujemy za polecenie :)
Szybka wysyłka, paczka drugiego dnia była u mnie. Pierwszy raz spotkałam się z tak porządnym zapakowaniem produktów, dodatkowo paczka przepięknie pachniała :) polecam ten sklep z czystym sumieniem!
Świetny sklep z dużym wyborem i atrakcyjnymi promocjami. Szybka wysyłka, profesjonalna obsługa klienta i pięknie zapakowana paczka. Moje ulubione miejsce na zakupy! Na pewno wrócę tu nie raz!
Produkty zamówione są bardzo dobrej jakości, kupując w oryginalnych perfumeracich mam wrażenie, że nie ma takiej jakości jak na aelia.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za tak wysoką ocenę i wspaniałą opinię. Zapraszamy do ponownych zakupów!
Jak zawsze expresowa realizacja. Produkty starannie zapakowane. Śliczne zapachy w atrakcyjnych cenach :-) polecam :-)
29 cze 2024
Ekspresowo wysłane i doręczone zamówienie . Wszystko, jak zawsze, w porządku. Oni. Te rabaty! Polecam zakupy na Aelia
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo dziękujemy za wystawienie rzetelnej opinii! Serdecznie pozdrawiamy :)
29 cze 2024

Ulubiona drogeria

Dobre rabaty i promocje, po złowieniu zamówienia na następny dzień otrzymałam przesyłkę. Polecam !!!!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Bardzo cieszy nas Pani opinia! Serdecznie dziękujemy! :)
27 cze 2024
Witam, Serum, krem pod oczy są bardzo dobre. Od roku tyłku u Was zamawiam Wszystkim GORĄCO POLECAM🥰❤️
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Cieszymy się, że nasze produkty przypadły Pani do gustu. Dziękujemy za zaufanie i świetną opinię!
Ekspresowa wysyłka, towar z górnej półki w świetnej cenie. Polecam zakuoy w tym sklepie :)
Błyskawiczna dostawa zamówienia. Dostarczony produkt jest zgodny z oczekiwaniami.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za Pani rzetelną opinię. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie ponownie!
Expres! Uwielbiam, oryginalne i pięknie zapakowane produkty. Dziękuję za gifty!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wspaniałą opinie :) Zapraszamy ponownie!
25 cze 2024
Bardzo szybka dostawa, perfumy super zabezpieczone i duuuuuzo ciekawych próbek!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Dziękujemy Pani za zaufanie i pozytywną opinię. To dla nas wielka radość! Do zobaczenia ponownie :)
28 cze 2024
Szybka dostawa, dobrze zabezpieczone produkty do wysyłki i spora ilość próbek
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Dziękujemy za cenną opinię!
Cena, zapakowanie przesyłki, szybkość dostawy :) super, super, super
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiają Pani tyle przyjemności. Do zobaczenia! :)
14 cze 2024
Szybka realizacja, idealnie zapakowane kosmetyki, sprawna komunikacja.
17 cze 2024
Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za miłe słowa! Zapraszamy ponownie! :)
Wszystko w jak najlepszym porządku! Godne polecenia! I polecam!!!😉😀
20 cze 2024

...eyeliner black

...eyeliner black, który zamówiłam jest zgodny z opisem, jest super

Fantastyczny sklep

Świetne promocje, bardzo szybka wysyłka, paczka pachnąca Aelią
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywny komentarz oraz za wybór naszego sklepu! Mamy nadzieje, że odwiedzi nas Pani ponownie :)