aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.plOpinie

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep aelia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie aelia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu aelia.pl

31 lip 2022
Chociaż nie latam zbyt często, to zawsze będąc na lotnisku zaglądam do sklepu Aelia. Mam z nim same dobre wspomnienia, bo kojarzy mi się z wakacjami i wizją cudownie spędzonego czasu pośród pięknych widoków. Wielokrotnie kupowałam tam miniatury kosmetyków, żeby móc korzystać z nich podczas wyjazdu. W tym roku przez brak możliwości lotu za granicę postanowiłam złożyć zamówienie online. I przepadłam, bo sklep dał mi namiastkę tej mojej urlopowej radości. Paczka przyszła następnego dnia od zamówienia – super! Trafiła do mnie świetnie zapakowana, kosmetyki były dokładnie zabezpieczone i zawinięte w elegancki papier, który…pachniał jak perfumeria! Dostałam kartkę informacyjną czym jest dany zapach pudełka (podany rodzaj i opis perfum) oraz próbki kosmetyków. Ceny produktów są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Aelia oferuje kosmetyki wysokopółkowych marek. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, będę polować na kolejne świetne promocje i z pewnością regularnie zamawiać kosmetyki z Aelia. #AELIA

13 lut 2022
Nie dotrzymane warunki promocji LOVE10 Niedotrzymane ustalenia. Lepiej nie dawać pustych deklaracji.

Opinie nt. sklepu aelia.pl

9 lis 2022
Szybkość i jakość obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie.
16 lis 2022
10 lis 2022
10 lis 2022

30 paź 2022
Pierwsze zakupy w tym sklepie. Szybka dostawa. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona.Bardzo dobre ceny na perfumy Toma Forda. Dodatkowo -20% za newsletter.Perfumy oczywiście oryginalne. Bardzo trwałe. Biorąc pod uwagę duże perfumerie , cenowo są bezkonkurencyjni. Szczerze polecam. Pewnie jeszcze nie raz będę tutaj kupował.
19 paź 2022
Fajny sklep Podoba mi się asortyment sklepu i liczne promocje, często w nim kupuje. Śledzę facebooka z informacjami o nowościach. Podobają mi się konkursy
18 paź 2022
Wszystko super produkt spełnia moje oczekiwania wysyłka ekspresowa. Wszystko bez problemu. Ceny konkurencyjne. Polecam
21 paź 2022
Szybki czas realizacji, ciekawe upominki. Zgodne z opisem Polecam
18 paź 2022
Szybka wysyłka, darmowe próbki, ładne pakowanie, orginalny towar.
14 paź 2022
Błyskawiczna realizacja zamówienia, ciekawa oferta, dobre ceny
12 paź 2022

Bogaty asortyment, konkurencyjne ceny szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
13 paź 2022
I będzie coraz bogatszy. Dziękujemy i zapraszamy do obserwowania naszej strony. Pozdrawiamy
16 paź 2022
Kolejny zakup - sprawnie, zero problemów. Polecam !!!
21 paź 2022

Perfumy 100% oryginalne, zamówiłem TF i wszystko OK
18 paź 2022
Bardzo szybka dostawa i miły upominek do paczki
6 lis 2022
Szybkość realizacji, sposób pakowania przesyłki
19 paź 2022
Wszystko szybko i sprawnie. Gorąco polecam
18 paź 2022

Bardzo szybko, sprawnie i B. dobra cena !
18 paź 2022
szybkość realizacji zamówienia na plus!!!