smyklove.pl- Logo - Opinie

smyklove.pl

Opinie (253) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (384)

Ważny od: 27 cze 2022
smyklove.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Zamowiony kocyk w jezyki z rozowym minki jest śliczny i cieplutki. Moja córcia go uwielbia, przytula sie do niego za kazdym razem i od razu usypia. Uzywamy go jako kolderki poniewaz wybralam opcje z cieńszym wypelnieniem a minki samo w sobie jest cieplutkie i milutkie. Dodam jeszcze ze kocyk przyszedł bardzo ładnie zapakowany, śmiało polecam jako prezet. Gorąco polecam. Szkoda tylko ze czas oczekiwania jest taki dlugi, ale warto.

4 lis 2023
Zamówiłam osłonkę na nóżki do wózka. Ogólnie nie polecam produktu. Już pomijam fakt że czekałam na zamówienie trzy tygodnie, bo o tym teoretycznie firma informuje. Ale miałam nadzieję że skoro tyle czekam to dostanę super produkt. O tyle o ile materiał jest fajny i miły w dotyku, to niestety jest ciężki i sposoby mocowania do wózka zrobione w produkcie są niewystarczające. Gumki od spodu są mocno rozciągliwe i bardzo długie i nie spełniają swojej funkcji. Jeśli przywiąże osłonkę na sznurki do ramy to przez chwilę jest ok ale zaraz wszystko traci kształt pod swoim ciężarem i zaczyna się zsuwać więc obawiam się ile te sznurki wytrzymają. Zamierzam iść do krawcowej i wymienić gumki, dodać może jakieś wzmocnienie na wysokości pałąka żeby osłonka się tak nie zsuwała. Mogłam kupić oryginalną osłonkę do wózka, zdecydowałam się wesprzeć mały biznes i jednak żałuję.

Opinie nt. sklepu smyklove.pl

Wkładki do spacerówki Valco Snap Duo Trend Sport

Zamówiłam wkładki do spacerówki Valco Snap Duo Trend Sport oraz osłonki na pasy. Wkładki piękne. Śliczny wzór i bardzo dobre wykonanie. Nakładki na pasy bardzo fajne ale brakuje mi guzika przy nich ponieważ przy odpinaniu pasa zsuwają się i mogą się zgubić. Poza tym wszystko super.

Wkładka do wózka Thule - polecam

Trudno było znaleźć wkładkę do wózka Thule Urban Glide 2, Smyklove uszyło idealną z wybranych materiałów wraz z poduszką Miś. Zamówienie wykonane ekspresowo w 3-4dni. Polecam serdecznie, jestem bardzo zadowolona.
13 kwi 2024
To już drugi zakup na smyklowve, do dwóch różnych modeli wózków. Wszystko pasuje idealnie. Starannie uszyte. Wzory i kolory żywe. Tak jak na zdjęciach. Polecam

Śpiworek

Zamówiony śpiworek przeszedł moje oczekiwania każdy detal jest bardzo dopracowany, polecam z całego serca warto trochę poczekać na coś porządnego !:)
Wkładka bardzo porządnie wykonana idealna do wózka Adamex Barretta.Jestem bardzo zadowolona ,poduszka motylek również idealnie dopasowana .
14 kwi 2024
Piękne wykonanie ze wszystkimi detalami . Mały użytkownik bardzo zadowolony i mamusia też. Gorąco polecamy i dziękujemy :)
Polecam bardzo. wszystko pięknie uszyte wykonane według opisu bardzo, estetycznie bez jakichkolwiek uwag

Wkładka 10/10

Przepiękna wkładka ❤️ Staranne wykonanie i najlepsze podejście do Klienta! Polecam z całego serca 🩷

Piękny śpiworek!

Śpiworek pięknie wykonany, jestem bardzo zadowolona :) Teraz tylko czekamy na przybycie bobasa :)

Wkladka carello bravo

Wszystko ok, poza tym że jeden otwór na pas krokowy jest trochę za wąska. Muszę przeciskać pas.

Wkładka do wózka rewelacyjna. Wszystko uszyte idealnie do wybranego modelu. Serdecznie polecam.
Bardzo sympatyczni ludzie , nie ma problemu w poprawkach za co jestem dozgonnie wdzięczna !!!!

Jestem mega zadowolona!

Jestem mega zadowolona, szybka realizacja, która spełniła moje oczekiwania. Bardzo polecam!
Odpowiedź ze sklepu smyklove.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) pozdrawiamy i życzymy udanych spacerków :)

Bardzo polecam

Wkładka do wózka bardzo dobrej jakości, i przede wszystkim piękna.
Jestem zadowala w 1000% pokrowiec przeszedł moje oczekiwania
Świetna jakość produktu, wszystko zgodnie z opisem. Polecam
Polecam , ładnie wykonana , miekka. Dodaje uroku dla wózka 😊
Serdecznie polecam, szybka wysyłka, przepiękne wykonanie
Odpowiedź ze sklepu smyklove.pl
Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
Serdecznie polecam. Wkładka do wózka jest cudowna😁😍
Wszystko zgodne z zamówieniem :). Polecam :)