TopHemp.pl Oleje CBD i CBG najwyższej jakości- Logo - Opinie

TopHemp.pl Oleje CBD i CBG najwyższej jakości

Opinie (42) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (202)

Ważny od: 1 mar 2022
TopHemp.pl Oleje CBD i CBG najwyższej jakości spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu TopHemp.pl Oleje CBD i CBG najwyższej jakości

5 lut 2024
Bardzo dobra jakość olejków. Stosuję już dłuższy czas i jestem zadowolona z efektów - zmniejszenie bólu i spokój. Tego było mi trzeba!
Wspaniały sklep
3 lut 2024

wszystko ok, polecam firmę

wszystko ok
19 gru 2023
Olejek 10% wyciszył mi skoki nastrojów oraz alergię /sic!/
13 gru 2023
5 lis 2023
Olejki jak sama nazwa wskazuje z najwyższej półki TOP. Ekstrakcja alkoholowa czyni je TOP. Ekstrakcja nadkrytycznym CO2 to masówka nie umywa się do alkoholowej.
PS
Paulina S.
Szczecin
20 mar 2023

Gorąco polecam olejki CBD od TopHemp

Strona TopHemp.pl zawiera bardzo wiele wyczerpujących informacji dot. stosowania olejków CBD, które były bardzo pomocne w podjęciu decyzji o ich zakupie i rozpoczęciu stosowania. W jasny i klarowny sposób przedstawia działanie olejków, nawet ignorantowi w tej dziedzinie. Kontakt z infolinia - super, sympatyczna Pani w wyczerpujący sposób odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości oraz wyjaśniła, w jaki sposób, dla różnych osób, z różnymi dolegliwościami stosować olejki CBD. Gorąco polecam i na pewno wrócę!
24 wrz 2023
Zamawiam od dawna dla mojego pieska, któremu czasem podkradam też dla siebie 😊. Jak dla mnie najlepsze ❤️
30 lip 2023
Używamy olejki CBD i CGG 30% razem z mężem. Jesteśmy bardzo zadowoleni .U mnie nie ma insulino-oporności,/ najważniejsze/. Mąż też czuje się dużo lepiej i choroba tak szybko nie postępuje /Parkinson// Polecam wszystkim kto ma problemy zdrowotne.
11 wrz 2023
Jestem super zadowolona Pani z która rozmawiałam udzieliła mi bardzo szczegółowych informacji i w kwestii produktu i dawkowania dziękuje i polecam oby zadziałało 😊
2 mar 2023
Indywidualne podejście błyskawiczna realizacja i wysyłka można liczyć na poradę w przypadku rozpoczynania kuracji
30 sie 2023
Zamawiam olejki już od dłuższego czasu. Syn ma autyzm i bardzo mu one pomagają , aby się wyciszyć. Polecam
8 paź 2023
Indywidualne podejście do klienta, profesjonalni konsultanci na infolinii. Terapia zaczyna działać.
27 wrz 2023
Olejki zamawiam od długiego czasu dla syna , który ma autyzm. Syn jest spokojny i mniej nerwowy.
24 mar 2023
Olejki zakupione kolejny raz, wszystko przebiegło sprawnie i szybko,produkty najwyższej jakości
17 kwi 2023
Bardzo dobry produkt pomaga nie jak inne firmy, sprzedają ochrzczone ja bardzo polecam
5 mar 2023
Super. Dlatego wracam do tego produktu. Czas realizacji również pozytywny.
28 paź 2023

Zdecydowanie polecam

Bardzo dobry kontakt, szybko i konkretnie. Zdecydowanie polecam.
27 paź 2023
Polecam pełny profesjonalizm. Olejki CBD są super jakości.
22 kwi 2023
Świetne olejki, super kontakt . Polecam w 100%