manashop.pl- Logo - Opinie

manashop.pl

Opinie (354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1546)

Ważny od: 29 mar 2017
manashop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lis 2023
W Mana kupuję kolejny raz. Pierwsza moja torba kupiona lata temu służyła mi bardzo długo. Wytrzymała spore kilogramy, które ze sobą noszę. Ostatnio sentymentalnie stworzyłam w kreatorze podobną torbę. Wybrałam torbę z funkcją plecaka, otrzymałam już moja przesyłkę. Wspaniale uszyta, solidnie ze starannoscią, z wybranymi kieszonkami, kolorami itp. Bardzo dziękuję, że jesteście. Można samemu stworzyć wymarzony plecak, torebkę, co kto chce. Kreator ulepszony, bardziej wyrazisty. Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie, miłośnicy małych i dużych torebek, różnych kolorów i materiałów. Zapewniam, że torba wytrzyma bardzo wiele, w tym wiele lat.

21 wrz 2023
Kolor torebki odbiega od tego na zdjęciach. Cena dosyć wygórowana. Brak informacji o opóźnieniu wysyłki - dopiero po zgłoszeniu do sprzedającego. Pasek do torebki trochę potężny jak na delikatną torebkę.

Opinie nt. sklepu manashop.pl

28 sty 2024
26 sty 2024
23 sty 2024

Pieknie wykonany

Jest sliczny! Uzyl kreatora do stworzenia swojego plecaka i produkt przyszedl zgodny z moim projekten. Pieknie wykonany, porzadnie. Uzywam dopiero od miesiaca, ale wyglada na trwaly. Polecam :)
1 sty 2024

Ładna torebka

Podoba mi się jakość wykonania torebki. Widać w niej staranność i dokładność. Ładne pakowanie i miłe przesłanie na naklejce. Drobiazgi, dzięki którym robi się miłej kupującemu.
28 gru 2023
Torebka zgodna z oczekiwaniami ,dostawa zrealizowana szybciej niż było to określone przy zamówieniu.W przyszłości będę pewnie planowała zakup jeszcze innego modelu.
30 gru 2023
Jest piękna! To już trzecia, są nie do zdarcia. Mam już parę lat. Gorąco polecam, przyszła bardzo szybko.
28 gru 2023
It was a little bit longer than expected but the customer service was nice, efficient and reactive.
31 gru 2023
Serdecznie polecam, projekt 1/1 wg zamówienia. Wykonanie solidne i piękne ☺️
8 sty 2024
Torba bardzo ładna. Estetycznie i starannie wykonana. Polecam
5 sty 2024
Wszystko bardzo dobrze. Bardzo ładnie zapakowane.
25 gru 2023
Cudowne torebki ❤️