manashop.pl- Logo - Opinie

manashop.pl

Opinie (354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1546)

Ważny od: 29 mar 2017
manashop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lis 2023
W Mana kupuję kolejny raz. Pierwsza moja torba kupiona lata temu służyła mi bardzo długo. Wytrzymała spore kilogramy, które ze sobą noszę. Ostatnio sentymentalnie stworzyłam w kreatorze podobną torbę. Wybrałam torbę z funkcją plecaka, otrzymałam już moja przesyłkę. Wspaniale uszyta, solidnie ze starannoscią, z wybranymi kieszonkami, kolorami itp. Bardzo dziękuję, że jesteście. Można samemu stworzyć wymarzony plecak, torebkę, co kto chce. Kreator ulepszony, bardziej wyrazisty. Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie, miłośnicy małych i dużych torebek, różnych kolorów i materiałów. Zapewniam, że torba wytrzyma bardzo wiele, w tym wiele lat.

21 wrz 2023
Kolor torebki odbiega od tego na zdjęciach. Cena dosyć wygórowana. Brak informacji o opóźnieniu wysyłki - dopiero po zgłoszeniu do sprzedającego. Pasek do torebki trochę potężny jak na delikatną torebkę.

Opinie nt. sklepu manashop.pl

6 lis 2023
z mojej perspektywy wygląda wszystko dobrze, rozumiem, że 14 dniowy czas oczekiwania związany jest z bieżącym szyciem toreb
19 lis 2023
Torebka jest piękna i bardzo starannie wykonana. Druga do kolekcji i na pewno nie ostatnia :)

Polecam!!

Możliwość zaprojektowania swojej torby jest super! Dobre wykonanie produktu.Polecam!!
16 lis 2023
wszystko super, torebka bardzo ładna. jestem bardzo zadowolona :)
26 paź 2023
Projekty toreb są bardzo kobiece
29 paź 2023
kolor, kształt prześliczne !!!
Niesmowita jakość
8 lis 2023
3 lis 2023
27 paź 2023
10 lis 2023
Deklarowany termin wysyłki 9.11, Brak wysyłki tego dnia i zero informacji dla klienta