manashop.pl- Logo - Opinie

manashop.pl

Opinie (354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1546)

Ważny od: 29 mar 2017
manashop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lis 2023
W Mana kupuję kolejny raz. Pierwsza moja torba kupiona lata temu służyła mi bardzo długo. Wytrzymała spore kilogramy, które ze sobą noszę. Ostatnio sentymentalnie stworzyłam w kreatorze podobną torbę. Wybrałam torbę z funkcją plecaka, otrzymałam już moja przesyłkę. Wspaniale uszyta, solidnie ze starannoscią, z wybranymi kieszonkami, kolorami itp. Bardzo dziękuję, że jesteście. Można samemu stworzyć wymarzony plecak, torebkę, co kto chce. Kreator ulepszony, bardziej wyrazisty. Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie, miłośnicy małych i dużych torebek, różnych kolorów i materiałów. Zapewniam, że torba wytrzyma bardzo wiele, w tym wiele lat.

21 wrz 2023
Kolor torebki odbiega od tego na zdjęciach. Cena dosyć wygórowana. Brak informacji o opóźnieniu wysyłki - dopiero po zgłoszeniu do sprzedającego. Pasek do torebki trochę potężny jak na delikatną torebkę.

Opinie nt. sklepu manashop.pl

6 gru 2023
24 lis 2023
23 lis 2023
10 lis 2023

Najlepsza torba na świecie.

14 lis 2023
Przepiękne wzory i kolorystyka torebek bardzo dobry pomysł na prezent . Polecam
5 lis 2023

Tak powinno być w każdym sklepie

Bardzo łatwy proces złożenia zamówienia, możliwość totalnego spersonalizowania torebki, wykonanie z dbałością o każdy detal, wysoka jakość materiałów, świetny kontakt z obsługą sklepu.
13 lis 2023
Kupuje torebki tylko w mana mana, są niepowtarzalne. To już moja 10 do kolekcji od początku powstania przedsiębiorstwa. Moja pierwsza mana jest w użyciu u córki i nadal niezniszczalna
9 lis 2023
Podoba się proces tworzenia torebki. Najpierw miałam możliwość sama jej stwarzania, teraz podarowałam tę możliwość - jak prezent urodzinowy. Super sprawa.