sparta.com.pl - duży sklep internetowy B2B i B2C okucia, zamki, zabezpieczenia- Logo - Opinie

sparta.com.pl - duży sklep internetowy B2B i B2C okucia, zamki, zabezpieczenia

Opinie (108) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (231)

Ważny od: 20 cze 2022
sparta.com.pl - duży sklep internetowy B2B i B2C okucia, zamki, zabezpieczenia spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lip 2023
Jedynie co, to może zawsze przysyłać wszystkie zamówione rzeczy i poprawić opisy i rysunki towarów, żeby były zawsze zgodne z prawdą i zawierały wszystkie wymiary.

22 cze 2023
Przesyłka przyszła niekompletna. Wysłałem zgłoszenie ze zdjęciem do firmy z prośbą o szybki kontakt. Mija 3 dzień i zero kontaktu. To jest profesjonalny sklep? Musiałem na szybko domawiac brakujące cześć z innego sklepu, wydać dodatkowe pieniądze i przełożyć termin realizacji z klientem. Był to pierwszy i zarazem ostatni zakup w tej firmie.

Opinie nt. sklepu sparta.com.pl - duży sklep internetowy B2B i B2C okucia, zamki, zabezpieczenia

12 cze 2023
26 maj 2023
17 maj 2023
12 maj 2023
22 cze 2023
Zamówiłem profile o dł.2000 mm. Niestety jeden miał dł.1860 drugi 1900 i trzeci prawidłową. Wielokrotnie apelowałem by wysyłac profile orginalnej długosci 3000 mm .innym kurierem.
28 sie 2023
Sprzedają coś czego nie mają na stanie. Człowiek potrzebuje przedmiotu a przez takiego sprzedawcę musi się tłumaczyć. Nie polecam.