HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania- Logo - Opinie

HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (79)

Ważny od: 18 paź 2023
HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

Knurów
Odpowiedź ze sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania
23 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i przyczyniają się do lepszego komfortu codziennego użytkowania. Z wyrazami uznania, Zespół HuggyMoon
23 mar 2024
11 lut 2024

Fajna firma, łatwy kontakt. Szczerze jestem mile zaskoczony

Obsługa klienta w tej firmie stoi na najwyższym poziomie. Od momentu zamówienia, przez szybką wysyłkę, aż po otrzymanie produktu, wszystko przebiegło bezproblemowo i profesjonalnie. Cenię sobie firmy, które podchodzą do klienta indywidualnie i są gotowe odpowiedzieć na każde pytanie. Widać, że priorytetem firmy jest zadowolenie klienta, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste. Z pewnością będę kontynuował współpracę z tą marką i polecam ją każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość produktów oraz obsługi.
11 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za tak pochlebną opinię i za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z naszą firmą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za docenienie naszej obsługi klienta oraz całego procesu zamówienia. W HuggyMoon zawsze stawiamy na indywidualne podejście i zadowolenie naszych klientów, dlatego takie słowa są dla nas najlepszą nagrodą. Cieszymy się, że planuje Pan kontynuować współpracę z naszą marką i z radością będziemy na Pana czekać z kolejnymi zamówieniami. Dziękujemy za zaufanie i rekomendację naszej firmy. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek pytania czy potrzebuje dalszego wsparcia, proszę pamiętać, że jesteśmy tutaj, aby pomóc. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
6 lut 2024

Dobry kontakt z klientem

Zamówiłem swoją pierwszą kołdrę obciążeniową właśnie z HuggyMoon, jeśli chodzi o jakość produktu, to była zadowalająca, ale po 2 tygodniach stwierdziłem po prostu, że nie jest to produkt dla mnie i postanowiłem go zwrócić. Nie mam więc wiele do powiedzenia o samej kołdrze. Chciałem natomiast pochwalić sposób kontaktu z klientem, od momentu pierwszego kontaktu i pytań (zarówno telefonicznie i mailowo) dostałem rzetelne odpowiedzi i rady, a sam proces zwrotu poszedł bezproblemowo. Polecam!
6 lut 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i doświadczeniem z naszą firmą. Przykro nam słyszeć, że kołdra obciążeniowa nie sprawdziła się u Państwa, ale jednocześnie cieszymy się, że proces zwrotu oraz kontakt z naszym zespołem obsługi klienta były dla Państwa satysfakcjonujące. W HuggyMoon zawsze dążymy do tego, aby każde doświadczenie z naszą marką było jak najlepsze, nawet jeśli produkt ostatecznie nie okazuje się być tym, czego Państwo szukają. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję ponownie służyć Państwu naszymi produktami i usługami. Dziękujemy za rekomendację i serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
31 sty 2024

Super kołdra

Przede wszystkim na plus zasługuje obsługa klienta. Zamówiłam kołdrę 240x220 o wadze 15 kg i gdybym zamawiała jeszcze raz wybrałabym nieco mniejszą, bo taka waga za bardzo się rozkłada na dużą powierzchnię. Wypełnienie szklane bardzo delikatnie słychać jak się "przelewa" w kieszeniach, przez co moje koty dostają szału i atakują kołdrę. To niestety na minus. Zapięcie na suwak bardzo wygodne i dużo lepsze niż w kołdrze z innej firmy. Polecam, bo cena jest adekwatna i jakoś wykonania dobra.
31 sty 2024
Serdecznie dziękujemy za Państwa szczegółową opinię i cenne uwagi. Cieszymy się, że obsługa klienta spełniła Państwa oczekiwania i że zapięcie na suwak okazało się wygodne. Odnotowujemy Państwa spostrzeżenia dotyczące wagi kołdry oraz reakcji kotów na dźwięk wypełnienia szklanego. Zawsze staramy się brać pod uwagę opinie naszych klientów, aby nasze produkty były jak najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Mamy nadzieję, że mimo pewnych niedogodności, kołdra będzie Państwu służyć i przynosić komfort. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
JS
Justyna S.
Włocławek

Wyjątkowa firma!

Wyjątkowo kompetentna obsługa. Przed zakupem polecam kontakt telefoniczny z panem Filipem: jest bardzo kompetentny, udziela rzeczowych informacji/odpowiedzi. Rozmowa z nim nie jest z jego strony autoreklamowym monologiem, namawianiem do zakupu lecz rzeczowo i prosto podawanymi faktami. Służy radą, wręcz wyliczeniami, dotyczącymi dobrania stosownej wagi kołdry do przyszłego użytkownika. Polecam: nic dodać, nic ująć. Obsługa na najwyższym poziomie.
Dziękujemy z całego serca za tak wspaniałą recenzję i za docenienie pracy naszego zespołu. Cieszymy się, że nasze podejście do obsługi klienta, oparte na rzetelności, kompetencji i bezpośredniej komunikacji, spotkało się z Państwa uznaniem. Naszym celem jest zawsze zapewnienie jak najwyższej jakości doradztwa, tak aby każdy klient mógł dokonać najlepszego wyboru dla siebie. To dla nas ogromna radość słyszeć, że nasze starania przynoszą tak pozytywne efekty i że Państwa doświadczenie z naszą firmą było tak pozytywne. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy oraz ciągłego podnoszenia standardów obsługi. Jeszcze raz dziękujemy za polecenie naszej firmy i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Zapewniamy, że nadal będziemy do Państwa dyspozycji, oferując naszą wiedzę i wsparcie. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon

Produkt warty zakupu

Kupiłem kołdrę BIO z pestkami winogron. Porównując z innymi podobnymi produktami jakie znalazłem ten przykuł moją uwagę ceną, która nie przeraża jak w innych przypadkach. Natomiast po zakupie zobaczyłem jakość wykonania, absolutnie brak zarzutów. Zakup kołdry obciążeniowej to był zdecydowanie dobry pomysł, który pozytywnie wpłynął na jakość snu. Obsługa zamówienia i dostawa szybkie i bez zastrzeżeń.
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję oraz za wybór naszej kołdry BIO z pestkami winogron. Cieszymy się, że docenili Państwo zarówno konkurencyjną cenę, jak i wysoką jakość wykonania naszego produktu. To dla nas niezmiernie ważne, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni zarówno z zakupu, jak i z wpływu naszych produktów na poprawę jakości snu. Jesteśmy również wdzięczni za pochwały dotyczące procesu obsługi zamówienia i szybkości dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i bezproblemowo, zapewniając naszym klientom jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Mamy nadzieję, że kołdra obciążeniowa HuggyMoon będzie nadal służyć Państwu przez długie lata, przynosząc spokojny i regenerujący sen. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy sugestie, prosimy o kontakt. Zawsze chętnie służymy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i rekomendację naszej marki. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
Zdecydowanie kołdra spełniła moje oczekiwania. Wzięta do ręki swoje waży, ale gdy się pod nią leży, przyjemnie otula i "robi robotę" - mnie wycisza i zdecydowanie wydłużyła mi sen (refleksje po 3 miesiące użytkowania). Bardzo starannie wykonana (super patent z zamkiem łączącym kołdrę z poszwą), miła w dotyku. Przymierzam się do kolejnej :)
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami po trzech miesiącach użytkowania naszej kołdry. Cieszymy się niezmiernie, że spełniła ona Państwa oczekiwania, zapewniając wyciszenie i wydłużając sen. To dla nas niezwykle ważne, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również wykonane z największą starannością. Cieszymy się, że docenili Państwo jakość wykonania oraz nasze rozwiązanie z suwakiem. Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa kolejne zamówienie i jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby doradzić lub pomóc w wyborze. Dziękujemy za zaufanie i lojalność wobec naszej marki. Zespół HuggyMoon :)
7 lut 2024

Kołdra Standard jest super!!!

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Śpiąc pod nią w ogóle nie czuje się ciężaru (6kg). Dodatkowo sprawdza się nawet w zwykłej poszwie. Mam wrażenie, że mój sen, który był całkiem dobry, jeszcze się poprawił. Polecam wszystkim, którzy się nadal wahają 😃
7 lut 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z naszą kołdrą obciążeniową. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu i że kołdra przyczynia się do poprawy jakości Pani snu. To dla nas ogromnie ważne, aby nasze produkty nie tylko spełniały oczekiwania, ale także przynosiły dodatkowe korzyści dla zdrowia i samopoczucia naszych klientów. Opinie takie jak ta motywują nas do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych produktów. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie do naszej marki i polecanie naszego produktu innym. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
8 lut 2024

Pomaga przy bezsenności :)

W sklepie zakupiłam kołdrę obciążaną kulkami szklanymi. Kołdra naprawdę daje poczucie „bezpieczeństwa”, dzięki czemu łatwo się zrelaksować. Polecam osobom zmagającym się z bezsennością - zapewne poprawi w pewnym stopniu sen i wypoczynek. Mnie pomaga :)
8 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za udostępnienie Pani opinii na temat naszej kołdry obciążeniowej :). Cieszymy się, że kołdra wnosi do Pani życia poczucie bezpieczeństwa oraz sprzyja relaksacji. To dla nas niezwykle ważne, aby nasze produkty przyczyniały się do poprawy komfortu snu naszych Klientów, zwłaszcza tych borykających się z problemami z zasypianiem. Jeszcze raz dziękujemy za opinie i życzymy wielu spokojnych nocy. Prosimy pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, jesteśmy zawsze do Pani dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu w dowolnym momencie. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
Po zamówieniu kołdry odezwał się pracownik sklepu aby upewnić się czy zamówiony towar jest dla mnie odpowiedni. Bardzo profesjonalna obsługa. Szczerze polecam
Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i za wyróżnienie naszej obsługi klienta. Cieszymy się, że nasze indywidualne podejście zostało przez Państwa docenione. Staramy się, aby każdy klient otrzymał produkt, który w pełni odpowiada jego potrzebom i oczekiwaniom. Profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego też każdy kontakt z Państwem jest dla nas okazją do zapewnienia najlepszej możliwej obsługi. Jeszcze raz dziękujemy za polecenie naszego sklepu. Mamy nadzieję, że kołdra będzie służyć Państwu przez długie lata, zapewniając komfort i satysfakcję. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania w przyszłości, prosimy o kontakt. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
27 sty 2024

Kołdra jest cudowna. Spanie pod nią to sama przyjemność. Otula . Sklep udziela pomocy przy doborze odpowiedniej wagi- duży plus. Polecam
27 sty 2024
Dziękujemy za polecenie oraz za pozytywną opinię! Bardzo nas cieszy, że spanie pod naszą kołdrą jest dla Państwa tak przyjemne. W HuggyMoon zawsze staramy się, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni zarówno z produktu, jak i z naszej obsługi. Życzymy dalszych spokojnych i przyjemnych nocy! Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
Jestem bardzo zadowolona, z obsługi, rzetelna I bardzo pomocna, kołdra cudna, piękny kolor ,świetnie uszyta polecam 🥰
Szanowni Państwo, Z całego serca dziękujemy za tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił Państwa oczekiwania pod każdym względem, od koloru po jakość szycia. Państwa zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Dziękujemy za polecenie naszych produktów. Zapewniamy, że będziemy kontynuować nasze wysiłki, aby oferować produkty wysokiej jakości, które przyczyniają się do lepszego komfortu i jakości snu. W razie jakichkolwiek pytań czy potrzeb, prosimy pamiętać, że jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
27 sty 2024
Bardzo wygodne poduszki. Szybki czas realizacja zamówienia. Dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam!
27 sty 2024
Oto propozycja odpowiedzi: Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację naszych poduszek! Cieszymy się, że spełniły one Państwa oczekiwania pod względem wygody oraz że jesteście zadowoleni z szybkości realizacji zamówienia i kontaktu z naszym zespołem. W HuggyMoon zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość produktów i obsługi. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HuggyMoon
Wszystko poszło bardzo dobrze
Dziękujemy za podzielenie się Państwa pozytywnymi wrażeniami. Cieszymy się, że wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszego wsparcia, prosimy pamiętać, że jesteśmy tutaj dla Państwa. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
20 sty 2024
😀
20 sty 2024
Dziękujemy za te radosne emotikony! 😄 Mamy nadzieję, że to oznacza pełną satysfakcję z naszych produktów i usług. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie wsparcia, jesteśmy tutaj dla Was. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HuggyMoon
28 sty 2024
28 sty 2024
Serdecznie dziękujemy za ocenę pięcioma gwiazdkami! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze produkty i usługi spełniły Państwa oczekiwania. W HuggyMoon zawsze staramy się dostarczać najwyższą jakość. Pozdrawiamy ciepło, Zespół HuggyMoon
24 sty 2024
24 sty 2024
Dziękujemy serdecznie za ocenę pięcioma gwiazdkami! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania. W HuggyMoon zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości i satysfakcji klienta. Pozdrawiamy ciepło, Zespół HuggyMoon

Rewelacja

Kołdrę obciążeniową kupiłem po dłuuuugim zastanawianiu się i rozważaniu u jakiego producenta / w jakim sklepie dokonać zakupu. Wybrałem HuggyMoon bo informacje na stronie były rzeczowe i przekonujące. W przypadku gdyby kołdra mi nie odpowiadała to miałem zagwarantowaną bezwarunkową i bezpłatną możliwość zwrotu. W innym sklepie oferującym kołdry obciążeniowe spotkałem się z możliwościa zwrotu ale po potrąceniu 20% wartości zwracanego towaru (czyli około 200-250 zł.). Sam proces zamówienia przebiegł sprawnie a na wszelkie pytania otrzymywałem błyskawicznie i konkretne odpowiedzi. Podejście Pana Filipa to otwartość na potrzeby klienta bez "wciskania" towaru na siłę. Po dostarczeniu towaru muszę powiedzieć: chapeau bas. Powłoczka na kołdrze niczym jedwab - mega przyjemna, zachęcająca do snu ;). Pierwszej nocy wytrzymałem pod kołdrą godzinę .... bo było mega ciepło. Ale drugą noc przespałem już całą pod kołdrą. I pomimo, że dzień był mega nerwowy i normalnie męczyłbym się z zaśnięciem to tutaj zasnąłem ... nie wiem kiedy. I co najwazniejsze: pierwszy raz od kilkunastu lat przespałem 4 godziny i w nocy wstałem tylko raz (normalnie 4-5 razy). Więc kołdra REWELACJA i warta każdych pieniędzy.
Bardzo dziękujemy za wybór HuggyMoon i za podzielenie się swoim doświadczeniem z zakupem naszej kołdry obciążeniowej. Cieszymy się, że nasza strona internetowa dostarczyła rzetelnych informacji i że mogliście Państwo skorzystać z naszej bezwarunkowej gwarancji zwrotu, co jest dla naszej firmy ważne, aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z tego, że proces zamówienia przebiegł sprawnie i że otrzymaliście Państwo błyskawiczne i konkretne odpowiedzi na wszelkie pytania. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz obsługi klienta, która spełnia oczekiwania. To niesamowite, że nasza kołdra obciążeniowa okazała się być tak komfortowa, że mogliście Państwo cieszyć się spokojnym snem. Dziękujemy za wyrażenie swojego entuzjazmu i za rekomendację naszego produktu. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy przyczynić się do poprawy Państwa jakości snu. Jeśli będziecie mieli jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie wsparcia, jesteśmy zawsze tutaj, aby pomóc. Życzymy Wam dalszych spokojnych i relaksujących nocy pod naszą kołdrą obciążeniową! Zespół HuggyMoon :)

Kołdra

Piszę opinię ze sporym opóźnieniem za co przepraszam Sprzedawcę . Kołdrę zakupiłam dla mojego męża który ma problemy z głębokim snem . Kołdrę otrzymałam bardzo szybko , w przeciągu trzech dni . Dobrze zapakowana 8kilogramowa paczka czekała w paczkomacie . I chociaż mąż po dwóch nocach nie zdecydował się kontynuowanie znajomosci z kołdrą obciążeniową to mogę jedynie powiedzieć , że pierzynka była wykonana perfekcyjnie . Dość miły materiał i mocne szwy . Kuleczki szklane praktycznie bezszelestnie . Sama chętnie zatrzymałaby ten produkt ale była dla mnie za ciężka . Mąż jednak nie mógł przyzwyczaić się do niej i zdecydował o zwrocie . Zwrot nastąpił następnego dnia pi konsultacji ze sprzedawcą . Przemiły Pan nie robił najmniejszych problemów , poprosił o numer konta i pieniądze zalewa dni miałam z powrotem . Bardzo polecam tą firmę . Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry i konkretny . Firma się rozwija dlatego tym bardziej rekomenduję i proszę o obdarzenie zaufaniem . 100 lików :)))
15 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na napisanie tej opinii. Cieszymy się, że szybkość dostawy oraz jakość wykonania kołdry obciążeniowej spełniły Pani oczekiwania. Rozumiemy, że dopasowanie odpowiedniej kołdry do indywidualnych potrzeb każdego może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chodzi o wagę i komfort snu. Chociaż jesteśmy smutni, że Pani mąż nie mógł się przyzwyczaić do kołdry, doceniamy Pani uczciwość i szczerość w wyrażaniu opinii. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego cieszymy się, że proces zwrotu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy również wdzięczni za pozytywne słowa na temat naszej obsługi klienta. Takie opinie jak Pani motywują nas do dalszego rozwoju i udoskonalania naszych produktów oraz usług. Dziękujemy za polecenie naszej firmy i zaufanie, jakim nas obdarzyła. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli znów służyć Pani pomocą. :)