sklep.smakiportugalii.pl

Opinie (282) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (608)

Ważny od: 3 sie 2021
sklep.smakiportugalii.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 wrz 2023
Znalazłam w Waszym sklepie oliwę Akushla, która jest cudowna w smaku, biologicznie i chemicznie czysta. Wiem to, bo spędziłam tegoroczne wakacje w gaju oliwnym i manufakturze, gdzie powstaje Akushla - w Portugalii, w dolinie rzeki Duro. Właściciel jest „zakręcony” na punkcie swojej oliwy. Ja jestem „zakrecona” na punkcie jej owocowego, łagodnego smaku! Świetna, błyskawiczna obsługa w Waszym sklepie, odręcznie napisany list (!) i prezent powitalny zrobiły ze mnie Waszą fankę. Przemiła niespodzianka! Dziękuję.

25 gru 2023
Dostałam informację, że otrzymuję prezent przy pierwszym zamowieniu i mają nadzieję, że mi się spodoba, a żadnego prezentu nie dostałam;) to jedyny zgrzyt

Opinie nt. sklepu sklep.smakiportugalii.pl

1 dzień temu

Bardzo dobry wybór Oliwy z oliwek

Bardzo dobry wybór wysokiej jakości oliwy z oliwek extra vergine. Starannie zapakowana oliwa do wysyłki, bez ryzyka uszkodzenia w transporcie. Polecam jeśli ktoś kupuje oliwe przez internet.

Sklep godny polecenia

Zamówienie zrealizowano błyskawicznie. Produkty zostały bardzo dobrze zabezpieczone do wysyłki. Poza tym miłym bardzo miłym akcentem był list powitalny oraz prezent dla nowego klienta.
Gorąco polecam ten sklep. Obsługa - pierwsza klasa, mało czasu do przygotowania paczki - udało się dzięki determinacji sklepu Towar - dobrze zapakowany, z dobrymi datami ważności
29 maj 2024
Bardzo polecam zakupy w sklepie Smaki Portugalii. Zamówienie zawsze realizowane jest w błyskawicznym tempie. Produkty pierwsza klasa! Polecam!!
27 maj 2024
Bardzo dobre produkty , świetna i expresowa obsługa . Klient czuje się zadbany! Polecam szczerze !
MG
Maria G.
Świątniki Górne
23 maj 2024

Zawsze solidnie

To już kolejny zakup , fakt , że wracam do sklepu świadczy o jego solidności , zdecydowanie polecam!
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Fajny wybór produktów w sklepie. Polecam serdecznie!

Serdecznie polecam

Wszystko w rewelacyjnej jakosci, szczegolnie polecam oliwę, plus za szybką dostawę.
24 maj 2024
świetniej jakości olek winogronowy organic, piękne opakowanie i szybka dostawa :)
17 maj 2024
Wszystko super. Brakuje polityki rabatowej dla stałych i wiernych klientów!
genialne produkty, przemiła profesjonalna obsługa klienta, bardzo polecam
18 maj 2024
Doskonała obsługa, szybka dostawa wszystkich zamówionych produktów
25 maj 2024

Stały klient.

Zamawiam guaranę, oliwy i wyroby z dorsza - polecam!
25 maj 2024
Błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem

Świetny sklep :)

Bardzo sprawna obsługa , pyszna kawa!
Przepyszne produkty. Bardzo polecam
19 maj 2024