sklep.smakiportugalii.pl

Opinie (337) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (681)

22 wrz 2023
Znalazłam w Waszym sklepie oliwę Akushla, która jest cudowna w smaku, biologicznie i chemicznie czysta. Wiem to, bo spędziłam tegoroczne wakacje w gaju oliwnym i manufakturze, gdzie powstaje Akushla - w Portugalii, w dolinie rzeki Duro. Właściciel jest „zakręcony” na punkcie swojej oliwy. Ja jestem „zakrecona” na punkcie jej owocowego, łagodnego smaku! Świetna, błyskawiczna obsługa w Waszym sklepie, odręcznie napisany list (!) i prezent powitalny zrobiły ze mnie Waszą fankę. Przemiła niespodzianka! Dziękuję.

25 gru 2023
Dostałam informację, że otrzymuję prezent przy pierwszym zamowieniu i mają nadzieję, że mi się spodoba, a żadnego prezentu nie dostałam;) to jedyny zgrzyt

Opinie nt. sklepu sklep.smakiportugalii.pl

Wysoko jakościowe produkty portugalskie. Tym razem wszystko idealnie, bardzo szybko (paczka dotarła do paczkomatu tego samego dnia w którym złożyłem zamówienie). Bez uwag. Ocena obniżona z powodu poprzedniego zamówienia. Jedną gwiazdkę odejmuję ponieważ jedna z puszek (sardynki) była uszkodzona i wyciekał olej a dodatkowo nie otrzymałem odpowiedzi na e-mail który wysłałem do sprzedawcy w sprawie uszkodzonej puszki.
RE
rekus e.
warsaw

Pięknie ale

Produkty piękne, ale miseczki luźno opakowane w kawałek folii. Byłoby super gdyby szara torba jaką dostałam do zamówienia miała choćby stempel firmy, zwłaszcza że jest ładny. Pani która mnie obsługiwała- bardzo pomocna i miła
Obsługa i produkt super- ale brak jest polskich tłumaczeń, więc jak ktoś tak jak ja - nie zna języka - to trudno się zorientować w produktach - a to jest ważne.
1 lip 2024

Szybka i profesjonalna realizacja

Szybka realizacja, bezpiecznie zamówienie zapakowane. I co najważniejsze produkty prosto z Portugalii 🥰 dziękuję 🥰
5 lip 2024

Szybko i zgodnie z opisem

Towar dopiero otrzymałem i jeszcze nie spożywałem a więc ocena jakościowa dostarczonych oliw będzie potem.
11 lip 2024
Zachwycam się kuchnią portugalską ,pyszności ,świeżość ,różnorodność i przecudowna obsługa !
Świetne produkty, expresowa wysyłka I często miłe i pyszne prezenty. Gorąco polecam
28 cze 2024
Szybkość i rzetelność. Łatwy sposób zamawiania, bardzo szybka realizacja
Szybka realizacja,bardzo dobrze zabezpieczony produkt i pyszna oliwa.
Oliwy de Prado szukałam w wielu sklepach dopiero tutaj znalazłam.
Nie spodziewałam się tak szybkiej realizacji tak z dnia na dzień
11 lip 2024
Dobre produkty portugalskie, szybka i sprawna dostawa. Dziekuje!
10 lip 2024
Szybki termin realizacji zamówienia. Produkty super. Polecam.

Serdecznie polecam

szybka realizacja zamiwienia i wszystko w najlepszej jakosci
wszystko normalnie czyli super szybko - tak trzymać.
Sprawnie i super szybko.Smaki wspaniałe. Dziękuję.
30 cze 2024
Miła szybką obsługa polecam zakupy w tym sklepie
28 cze 2024
Szybko i smacznie sos kozacki ostry słony kwaśny

Piri-piri

Wreszcie mogłam kupić prawdziwe piri-piri.
12 lip 2024
Bogaty asortyment. Szybka dostawa.