sklep.kenayag.com.plOpinie

sklep.kenayag.com.pl- Logo - Opinie
sklep.kenayag.com.pl- Logo - Opinie

sklep.kenayag.com.pl - Sklep z najwyższej jakości suplementami diety

Sklep KenayAG, to innowacyjny i przyjazny Klientowi sklep internetowy! Od wielu lat zajmujemy się importem, produkcją oraz dystrybucją zdrowych suplementów diety, dostępnych w Naszym sklepie. Nasze bogate doświadczenie sięga 1991 roku. Współpraca KenayAG oparta jest m.in o efektywną kooperację z kanadyjskimi partnerami, mającymi ogromne doświadczenie w zdrowej suplementacji. Ideą Naszego sklepu, jest dostarczenie Państwu możliwości zakupu najbardziej profesjonalnych produktów w przystępnych cenach. Podstawą Naszego funkcjonowania jest szczegółowa weryfikacja każdego producenta, stosowanych technologii oraz kontroli wykorzystywanych do produkcji surowców. Atutem proponowanychn naturalnych suplementów, jest ich bogata zawartość, składająca się tylko i wyłącznie z naturalnych składników. Wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa oraz rosnącym znaczeniem profilaktyki zdrowotnej, proponowane Państwu produkty zyskują na znaczeniu. Oferowane najwyższej jakości naturalne suplementy, stanowią idealne uzupełnienie każdej diety. Proponujemy atrakcyjne rabaty, promocje oraz doradztwo Naszych ekspertów!
KENAY A. Grzegorek i Wspólnicy Sp.J.
Częstochowska 25
62-800 Kalisz
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000319209
Andrzej Grzegorek

Opinie nt. sklepu sklep.kenayag.com.pl

4.91/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.kenayag.com.pl

wszystko w najlepszym porządku
Polecam. Szybkość działania. Dobrze zapakowana przesyłka. Bez zastrzeżeń.
Bardzo dobry sklep z herbatą. Robię tam zakupy od wielu lat.
Szybka realizacja zamówienia, zaufanie do firmy
Szybką realizacja i ekonomiczne opakowania
Profesjonalna i expresowa obsługa.
bardzo szybka dostawa bez problemów
b.szybko i b.sprawnie
Nie ma się do czego przyczepić. W okresie pandemii gdzie obłożenie kurierów była maksymalna paczka dotarła w ciągu 2 dni. Produkt zgodny z opisem. Polecam
Dostałem towar na drugi dzień po zamówieniu - chociaż teraz w dobie epidemii niektóre firmy wysyłają z opóźnieniem. Polecam
Wyjatkowe i Profesjonalne podejscie do Klienta, dziekuje za kontak. Pozdrawiam P.Ruta
Wszystko o.k.
Wszystko ok.
Ok, Ok.
Trudno mi wyrazić swoją opinię na temat skuteczności towaru ponieważ to się okaże po jakimś czasie , ale dostawa została zrealizowana szybko i bez problemu.
Jestem Państwa klientką od lat i nigdy nie mam problemów z zamówieniami.Na tę ocenę w pełni Państwo zasługujecie. Pozdrawiam Cecylia
Zakupione produkty dotarły bardzo szybko. Dostawa profesjonalna. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam.
Sklep ma bardzo dużo ciekawych propozycji , wybór jest duży , ceny promocyjne zachęcające. Polecam
dostawa terminowa dostosowana do mozliwosci odbioru przesylki ale w godzinach przedpoludniowych