kenay.com.plOpinie

Certyfikowany sklep

kenay.com.pl- Logo - Opinie
kenay.com.pl- Logo - Opinie

kenay.com.pl - Sklep z najwyższej jakości suplementami diety

Sklep KenayAG, to innowacyjny i przyjazny Klientowi sklep internetowy! Od wielu lat zajmujemy się importem, produkcją oraz dystrybucją zdrowych suplementów diety, dostępnych w Naszym sklepie. Nasze bogate doświadczenie sięga 1991 roku. Współpraca KenayAG oparta jest m.in o efektywną kooperację z kanadyjskimi partnerami, mającymi ogromne doświadczenie w zdrowej suplementacji. Ideą Naszego sklepu, jest dostarczenie Państwu możliwości zakupu najbardziej profesjonalnych produktów w przystępnych cenach. Podstawą Naszego funkcjonowania jest szczegółowa weryfikacja każdego producenta, stosowanych technologii oraz kontroli wykorzystywanych do produkcji surowców. Atutem proponowanychn naturalnych suplementów, jest ich bogata zawartość, składająca się tylko i wyłącznie z naturalnych składników. Wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa oraz rosnącym znaczeniem profilaktyki zdrowotnej, proponowane Państwu produkty zyskują na znaczeniu. Oferowane najwyższej jakości naturalne suplementy, stanowią idealne uzupełnienie każdej diety. Proponujemy atrakcyjne rabaty, promocje oraz doradztwo Naszych ekspertów!
KENAY A. Grzegorek i Wspólnicy Sp.J.
Częstochowska 25
62-800 Kalisz