cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2320) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7644)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

Zamowiony towar przyszedl szybko i był dobrze zabezpieczony . Nie mam żadnych zastrzeżeń ,mogę tylko polecić
Cebulki świetnie zabezpieczone,termin realizacji zamówienia krótki,bardzo dobra komunikacja ze sprzedającym.
7 kwi 2024

Roślinki posadzone tymczasowo w doniczce na balkonie puszczają już listki. Kłącza pr,yszly zdrowe i duże.
Polecam jestem bardzo zadowolona,z kłączy ciemierników zdrowe ,piękne,bez śladów jakich kolwiek chorób....
Przesyłka profesjonalnie przygotowana, miła niespodzianka w postaci gratisowej cebulki, polecam bardzo👍
Cebulki w dobrym stanie. Miła niespodzianka w formie gratisu. Plus za informacje o stanie zamówienia.
bardzo się cieszę z szybkości zamówienia. Rośliny wsadzone czekamy aż wyrosną i upiększą nasz ogród
Cebulki dotarły do mnie bardzo szybko zostały już posadzone i czekam co z nich pięknego wyrośnie 😊
Super zdrowe cebulę,wszystko rewelacyjnie zapakowanie czekam na efekty w postaci pięknych kwiatów
Bardzo dobrej jakości rośliny, szybka i profesjonalna dostawa roślin. Jestem bardzo zadowolona.
Bardzo szybka wysyłka, dobrze zapakowane cebulki oraz dostałam piękna lilie gratis. Polecam 😊
Co roku robię tu wiosenne i jesienne zakupy. Zawsze jestem zadowolona i będę do Was wracać 😉
Polecam! Towar doskonale zapakowany, kłącza konwalii piękne☺️ i jeszcze lilia w prezencie ☺️
Wszystko ładnie zapakowane, roślinki (maki) dobrze zabezpieczone. Szybka dostawa. Dziękuję.
7 kwi 2024
Jakość zamawianych cebulek, kłączy - wszystkie się przyjęły i te co kwitną teraz zachwycają
Bardzo pięknie zapakowane róże. Dostawa w terminie. Zachęcam do zakupu u tego ogrodnika.

Bulwy zdrowe, dorodne, dobrze zabezpieczone na czas przesylki i pięknie zapakowane.
Wszystkie roślinki pięknie zapakowane . Róże -sadzonki piękne dorodne na 5 Polecam
Szybki czas realizacji zamówienia. Dobry jakościowo towar. Perfekcyjne pakowanie
Zamówienie godne z zawartoscia i zamówieniem. W pełni i czystym sumieniem polecam