masculo.pl- Logo - Opinie

masculo.pl

Opinie (252) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (462)

Ważny od: 8 sie 2022
masculo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 wrz 2023
Zamówilem spodnie od TOF PARIS i nie sadzilem ze beda tak swietnej jakosci. Do spodni pan z ktorym rozmawialem na infolinii polecił mi harnesa ktoiry okazal sie idealnie dopasowany. Polecam Pana Tomasza. No i fajnie ze szybka przesyłka paczkomatem - była u mnie wieczorem nastepnego dnia. Zdecydowanie wroce tu na kolejne zakupy

26 sie 2023
Zamawiałem na firmę sądząc, ze dostanę fakturę papierową wraz z zamówionym produktem. Dostałem tylko paragon, ale nez NIP-u. Naiwnie myślałem,że faktura dojdzie mailem. Nie doczekałem się. Po kontakcie z Masculo dowiedziałem się, że ktoś popełnił błąd w magazynie i niedopatrzył wysłania faktury i mogę odesłać paragon, aby w zamian otrzymać fakturę. Ale ta informacja przyszła za późno, bo paragon został przekazany do księgowości. Ta sytuacja całkowicie pozbawiła mnie radości z dokonania zakupu Produkt nie był jeszcze testowany. Opinię o nim przekażę póżniej

Opinie nt. sklepu masculo.pl

25 lut 2024

wszyhstko było OK

wszystko było OK
16 mar 2024
10 mar 2024
31 sty 2024
Jocksy Addicted podobają się kolesiom na imprezach. Już kilka razy mi ukradli i ciągle muszę kupować nowe :-)))
31 sty 2024

Dyskretnie

Jak zawsze szybko. Najwazniejsze że można odebrać z paczkoamtu i nikt nie co zamawiasz.

wszystko ok

OK, gacie wygodne, przesyłka doszła szybko, dostałem kalendarz za darmo
27 sty 2024
Wszystko Si !!!
27 sty 2024
21 sty 2024
26 wrz 2023
27 lip 2023

Koszula Hawajska kobaltowa i szorty

Koszula Hawajska kobaltowa, świetny, lekki materiał, krój rewelacyjny. Dobra sugestia, że warto wybrać rozmiar większy. Wziąłem rozmiar większy i pasuje idealnie. Modna kolorystyka. W komplecie z szortami doskonały zestaw. Realizacja zgodna z terminem. Opłaciło się cierpliwie poczekać. Produkt na zamówienie. Bardzo polecam
3 paź 2023
Bransoletka (brązowa i czarna) świetnie prezentuje się na dłoni. Rozmiar 20 odpowiedni, mniejszy zdecydowanie byłby za luźny. Optymalnym rozwiązaniem byłby rozmiar 19, natomiast to kwestia producenta. Jakość wykonania, zapięcie na magnes bez zastrzeżeń.
12 gru 2023
Barcode Neonowe szorty męskie LUKA & ES Collection Luksusowe Slipy męskie to przede wszystkim świetne kolory. Zjawiskowy dobór kolorów. Rewelacyjny w dotyku materiał. Modny, przyciągający uwagę krój. Gorąco polecam!!!
ŁK
Łukasz K.
Wałbrzych
10 lis 2023

Łukasz z Wałbrzycha

Produkty, choć w wysokiej cenie, to zawsze bardzo dobrej jakości. Towary zgodne z foto i opisem. Plus korzyści przy większych zamówieniach. W razie konieczności sprawny kontakt ze Sprzedawcą. Dostawa szybka.
11 sie 2023
Koszula Hawajska i szorty świetny zestaw. Rewelacyjny, przewiewny materiał. Idealnie dopasowany krój. Zgodnie z sugestią producenta wybrałem rozmiar większy, doskonały wybór. Ciekawa kolorystyka.