sklepzherbatami.plOpinie

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep sklepzherbatami.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklepzherbatami.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

27 mar 2022
Witam, pragnę się podzielić swoją opinią na temat "sklepuzherbatami.pl" daję 5 gwiazdek dlatego że zamówienie zostało szybko zrealizowane, wysyłka dobrze zabezpieczona, a w środku czekał dodatkowy upominek w postaci kilku herbatek do degustacji. Sklep ma ładnie prowadzoną stronę internetową , bogaty opis przy każdym produkcie a do tego są łączone bonusy rabatowe i czasem można ulubioną herbatkę kupić w niskiej cenie. Jest to mój drugi zakup i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam wszystkim ten sklep , a sama na pewno będę go wielokrotnie odwiedzać, pozdrawiam Grażyna K.

15 lis 2022
Firma sprzedala herbate o krotkim tylko kilkutygodniowym okresie waznosci. Oczekuje ze klient nie zorientuje sie jak krotkie daty firma stosuje. Normalne sklepy o krotkiej GWARANCJI towary sa przeceniane, ale w tej firmie nie ma o tym mowy, upychaja bo może sie uda. Zawiodziony z zakupow klient, zdecydowanie NIGDY NIE DOKONAM ZAKUPU Z TAJ FIRMY BO CZUJE SIE OSZUKANY

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

22 gru 2022
Jeżeli na stronie jest informacja, że towar jest dostępny, dodaje się do koszyka i płaci się za ten towar, a potem bez słowa wyjaśnienia dostaje się zwrot pieniędzy, bo sprzedawca towaru nie posiada, to jest jest to delikatnie mówiąc niepoważne traktowanie klienta.
15 lis 2022
7 gru 2022
W przypadku gdy brakuje towaru powinniście od razu poinformować klienta o tym, że zamówienie jest niekompletne, a nie czekać aż sam się o tym przekona przy otwieraniu paczki.
20 lis 2022
W herbacie matcha zanieczyszczenia. To moje drugie zamówienie. Pierwsze było bez zarzutu.
5 lis 2022
7 mar 2022
Herbaty wydają mi się gorszej jakości, napary są o wiele słabsze niż kilka lat wcześniej.
19 maj 2022
Pytacie Państwo o ocenę przesyłki która jeszcze do mnie nie dotarła.
23 wrz 2022
Za drogo!