sklepzherbatami.plOpinie

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep sklepzherbatami.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklepzherbatami.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

27 mar 2022
Witam, pragnę się podzielić swoją opinią na temat "sklepuzherbatami.pl" daję 5 gwiazdek dlatego że zamówienie zostało szybko zrealizowane, wysyłka dobrze zabezpieczona, a w środku czekał dodatkowy upominek w postaci kilku herbatek do degustacji. Sklep ma ładnie prowadzoną stronę internetową , bogaty opis przy każdym produkcie a do tego są łączone bonusy rabatowe i czasem można ulubioną herbatkę kupić w niskiej cenie. Jest to mój drugi zakup i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam wszystkim ten sklep , a sama na pewno będę go wielokrotnie odwiedzać, pozdrawiam Grażyna K.

15 lis 2022
Firma sprzedala herbate o krotkim tylko kilkutygodniowym okresie waznosci. Oczekuje ze klient nie zorientuje sie jak krotkie daty firma stosuje. Normalne sklepy o krotkiej GWARANCJI towary sa przeceniane, ale w tej firmie nie ma o tym mowy, upychaja bo może sie uda. Zawiodziony z zakupow klient, zdecydowanie NIGDY NIE DOKONAM ZAKUPU Z TAJ FIRMY BO CZUJE SIE OSZUKANY

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

Jestem smakoszem dobrej zielonej herbaty i szczególnych mieszanek z taką herbatą. Tutaj znalazłem szeroki wybór i tylko tutaj odnalazłem tę jedną ulubioną którą smakowałem dawno temu w Estonii. Jestem bardzo zadowolony że odkryłem firmę z taką bogatą ofertą . Pozdrawiam pracowników i polecam wszystkim doskonała jakość i różnorodność świata herbat , bardzo dobra obsługa service i dostawa Zbyszek /Szczecin
17 sty 2023
Co mi się podobało? To, że jesteście z całym pakietem herbat Basilur, które uwielbiam :). To, że mogę kupić takie, które gdzieś pojawiły się sezonowo w moim supermarkecie, zakochałam się w nich, a po sezonie gdzieś zginęły w mrokach dziejów. Co możecie zrobić? Nie schodzić z rynku :)
10 sty 2023
Produkty dobrze zabezpieczone, opakowania ładnie wyglądały i nadawały się na prezent. Doceniam to, bo z innych sklepów zdarzalo się, że rzeczy latały wewnątrz kartonu. Szybka wysyłka, korzystne promocje. Herbatki pyszne.
23 sty 2023
Super oferta, dobrze zorganizowany sklep internetowy, infolinia działa i odpowiada na pytania. Czasami kompletacja zamówienia trwa kilka dni, ale przecież herbata, żeby była dobra, wymaga poświęcenia odrobiny czasu.
bardzo bobra herbata, dokładnie zapakowane, uczciwie ważone /zawartość netto, a nie brutto jak u konkurencji/. Polecam z całą odpowiedzialnością.
12 sty 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, paczka dobrze zabezpieczona do transportu, towar zgodny z opisem, także zdecydowanie polecam :⁠-⁠)
16 sty 2023
Duży wybór bardzo smacznych herbat Basillur. Szybka dostawa. Czytelna i łatwa do kontaktu strona internetowa.
Dobra promocja na herbaty basilur do tego kilka małych prezentów w formie próbek zawsze cieszy.
20 sty 2023
Duży asortyment herbat. Fajne promocje które skłaniaja mnie do zakupu herbat.
10 sty 2023
Szeroki asortyment najlepszych herbat .Dostawy na czas . Ciekawe promocje .
15 sty 2023
Super sklep - wiarygodny, szeroki asortyment herbat i nie tylko, polecam

Szybka wysyłka, dobre zabezpieczenie paczki. Herbaty bardzo smaczne :)
Pyszne herbatki, dość częste promocje - wtedy się "opkupuję".
Szybko i profesjonalnie, a przede wszystkim pysznie :)
23 sty 2023
bardzo szybka dostawa B dobra jakosc i smak herbaty
25 sty 2023
Szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem.
Polecam wszystko szybko i sprawnie .
19 sty 2023

asortyment, czas realizacji, obsługa
12 sty 2023
Kocham ten sklep i herbaty Basilur!
13 sty 2023
bardzo szybka realizacja i wysyłka