sklepzherbatami.pl

Opinie (400) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2391)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 maj 2023
Uwielbiam herbaty Basilur, a sklep oferuje ich najszerszy dostępny w Internecie wybór (a tak przynajmniej wydaje się z moich poszukiwań). Jest też szeroki wybór herbat sypanych, na których się nigdy nie zawiodłam - ilości do zamówienia są odpowiednie do spróbowania, a herbaty mają dokładne opisy. Kolejną miłą niespodzianką są próbki naparów dodawane do przesyłek - pozwalają spróbować czegoś nowego z oferty, a ostatnio dostałam całą herbatkę, nie tylko próbki. Połączenia bywają zaskakujące i sama raczej nie wpadłabym na to, aby ich spróbować, więc tym bardziej jestem wdzięczna za wydaje mi się przemyślaną dbałość w rozszerzaniu mojego pola smaków. Kiedyś dostawa była wydłużona do ok. 2 tygodni, ale ostatnio herbatki dotarły do mnie chyba dosłownie w dwa dni, więc również byłam mile zaskoczona. Pakowane są tak pieczołowicie, że opakowania docierają zawsze piękne, kształtne i bez najmniejszych wgnieceń. Ogólnie - naprawdę bardzo polecam!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

DK
Dorota k.
Warszawa
14 lut 2024
Przesyłka przyszła szybko i sprawnie, ale zawartość została zmieniona; zamiast herbaty organic rooibos w saszetkach dostałam zieloną kingsleaf i English breakfast kingsleaf. Jeżeli nie było herbaty rooibos należało o tym poinformować i spytać, czy chcę coś innego w zamian. Nie lubię zielonej herbaty i trochę mnie zirytowało takie załatwienie sprawy. Tym bardziej, że za przesyłkę płaciłam przy odbiorze i nie było problemu ze zmianą ceny.
31 sty 2024
Jak na pierwsze zakupy jestem bardzo zadowolona, szybko,zgodnie z zamowieniem.Herbaty bardzo smaczne.Napewno znowu zrobię zakupy. POLECAM
2 lut 2024
Szybko zrealizowana dostawa. Maly gratis w postaci dodatowej herbaty dorzuconej do przesylki zdecydowanie na plus :)
15 lut 2024
Bardzo szybka realizacja. Duży wybór herbat. Miła niespodzianka w postaci gratisów. Polecam.
7 lut 2024

super

Super szybka wysyłka, fajne gratisy do wypróbowania, miły kupon rabatowy na następne zakupy
12 lut 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku, wysyłka błyskawiczna, dziękuję za bogate gifty
Szybka dostawa, towar wysokiej jakości. Piękny prezent dziękuję🌷
Szybka dostawa z dodatkowymi herbatami w ramach prezentu.
15 lut 2024
Od dawna nie ma w ofercie GOLDEN CRESCENT w dużej opcji.
10 lut 2024
Herbaty pyszne,dziękuję za gratisy, szybka przesylka
znakomitej jakości czajnik oraz herbata w prezencie
Szybka dostawa, produkty zgodne z opisem. Polecam!
5 lut 2024
Super herbatki spory wybór bardzo dobrych herbat
9 lut 2024
Herbaty fantastyczne, szybka wysyłka, polecam
9 lut 2024
Super, polecam bardzo gorąco!!!!!!!!!!!!
13 lut 2024
Szybka wysyłka, nieoczekiwane gratisy.

Polecam!

Szybka dostawa, miła obsługa klienta
8 lut 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
6 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia