wickey.pl- Logo - Opinie

wickey.pl

Opinie (44) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (351)

Mierny

23 kwi 2024
Wickey informuje o wszystkich zmianach statusu zamówienia prawidłowo. Ostatnia informacja dotyczyła realizacji zamówienia i planowanej wysyłki. Wygląda że plac zabaw dojdzie w przewidywanym terminie.

8 maj 2024
Nie ma praktycznie z nimi żadnego kontaktu w sprawie zamówienia. Dzowniłem, pisałem emaile i nic. Za każdym razem kiedy dzwonie słyszę komunikat że nie mogą teraz odebrać, albo że polscy konsultanci pracują do 12 w południe ale że moge poczekać to porozmawiam po angielsku.. czekam... po minucie mnie samo rozłącza. Nigdy zakupów więcej w tym sklepie!

Opinie nt. sklepu wickey.pl

11 lip 2024

Dobry zakup - mogę polecić

Jestem zadowolony z zakupu. Drewno, śruby oraz reszta materiałów dobrej jakości. Prosta instrukcja montażu, pozwalająca nawet samodzielnie złożyć domek (niektóre rysunki mogłyby być jednak bardziej dokładne). Domek stoi solidnie, dzieci po nim biegają, dorosły też może wchodzić bez przeszkód. Sam montaż nie należy do specjalnie trudnych, ale jest czasochłonny - sam składałem domek przez 3 weekendy. Pewnie w dwie osoby było by szybciej. Osoby bez doświadczenia w majsterkowaniu mogą mieć problem i raczej powinny prosić o pomoc kogoś, kto ma wprawę w wykonywaniu różnych prac. Jednak nawet dla amatora nie jest to lot w kosmos, wymaga jedynie czasu i skupienia, oraz co najważaniejsze kilku podstawowych narzędzi (2 wkrętarki, poziomice, młotki, ściski, kątkowniki - tak jak wskazuje instrukcja). Dostawa ok, choć spóźniła się o prawie 2 tygodnie niż wcześniej zapowiadano. Jednak przez cały czas był dobry kontakt z firmą i dostawałem za każdym razem powiadomienia.
2 lip 2024
Konstrukcja placu zabaw udana i ciekawa. Uważam, że powinno być więcej otworów montażowych ułatwiających prawidłowy montaż. Zwłaszcza jeżeli chodzi o rozstaw nóg. Po skręceniu dzieci się bawią i są zadowolone. Dostawa opóźniła się o 3 tygodnie i nastąpił po dniu dziecka.
Jakoś drewna jest bardzo słaba podczas wiercenia/przykręcania drzewo się ,,kruszy, łamie na sękach,, . Nie wszystkie elementy są dobrze wyheblowane. Bardzo słaba jakość. Dwa elementy trzeba było skrócić samemu gdyż były za długie
1 lip 2024
Zamówienie jeszcze nie zostało wykonane
1 lip 2024
Drogi kliencie, wystawiłeś nam negatywną opinię, co w tej sytuacji jest dla nas bardzo zrozumiałe. Niespodziewanie duża liczba zamówień doprowadziła do przeciążenia nas i niektórych naszych partnerów transportowych. Szczerze za to przepraszamy i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć wszystkie zamówienia tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy pewni, że pomimo początkowych trudności będziesz zadowolony z nowego produktu Wickey. Nasz zespół obsługi klienta również z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania - choć z niewielkim opóźnieniem z tych samych powodów. Twój zespół Wickey
2 lip 2024
Opóźnienie w realizacji zamówienia
3 lip 2024
8 lip 2024
9 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Twoja opinia pokazuje nam, że nie jesteś w pełni zadowolony z zamówienia. Prosimy o pozostawienie komentarza, abyśmy mogli zająć się Twoimi wątpliwościami. Niemniej jednak życzymy wiele przyjemności, Twój zespół Wickey
29 cze 2024
3 cze 2024

Brak dostawy. Brak informacji.

Kilkutygodniowe opóźnienie w dostawie. Obecnie od 24.05 zamówienie oczekuje na odbiór od przewoźnika. Odpowiedzi na maila ogolnikowe bez żadnych dodatkowych informacji. Infolinia oczywiście niedostępna. Czas zaplanowany na montaż dawno przeleciał. Zastanawiałem się nad pisaniem opini przed otrzymaniem produktu ale na dzień dzisiejszy cokolwiek by nie przyszło to już nie poprawi oceny na więcej niż 1 gwiazdka. Dramat. Nie polecam! Unikajcie tego sklepu.
4 cze 2024
21 cze 2024
Tragiczny kontakt z obsługą klienta. Zbywają, tylko kopiuj wklej odpowiedzi, brak towaru, brak informacji. Gdy po DWÓCH TYGODNIACH dodzwoniłam się, odbyłam rozmowę z tak nieprzyjemną kobietą, że brak słów! Nie polecam! I bardzo żałuję, że moje dziecko nie pobawi się w tym sezonie, bo produkt mimo że zamówiony wcześniej, pewnie dojdzie na zimę.
22 cze 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy, że zostawiłeś nam tę negatywną opinię i nie możemy wyrazić, jak bardzo nam przykro, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć naszym klientom tak szybko i niezawodnie, jak zwykle. Oczywiście cieszymy się, że tak wielu klientów zamawia nasze produkty i obecnie ciężko pracujemy nad wzmocnieniem naszego zespołu, abyśmy mogli szybciej odpowiadać na zapytania. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i zaufanie. Nawet jeśli w tej chwili trwa to trochę dłużej, zadowolenie klienta jest dla nas ważne, więc obiecujemy, że odpowiemy na wszystkie zapytania tak szybko, jak to możliwe. Twój zespół Wickey
7 cze 2024
Opóźnienie. Towar nie dotarł a termin dostawy minął. Firma przesłała lakoniczne info o wydłużeniu czasu realizacji tłumacząc się dużą ilością zamówień. Nie podali nowego terminu, nie zaproponowali odstąpienia od umowy.
8 cze 2024
25 cze 2024
Przy składaniu zamówienia była informacja, że dostawa będzie między 11.06 a 20.06. Po czterech tygodniach okazało się, że trzeba czekać nawet do 7 tygodni
26 cze 2024
7 cze 2024
Niestety nie otrzymałam zamówienia. Brak kontaktu, brak potwierdzenia płatności. Czuję się oszukana.
12 cze 2024

Tak… dotrzymywać słowa

Tak… dotrzymywać słowa
13 cze 2024
24 cze 2024
Nieterminowa realizacja, brak informacji o zwrocie w przypadku rezygnacji z usługi.
25 cze 2024
6 cze 2024
Jeszcze nie dostałem zamówionego produktu mimo, że termin dostawy już minął.
14 cze 2024
Nie informują że będzie opóźnienie i to o kilka tygodni
15 cze 2024
3 cze 2024