Bonore.pl- Logo - Opinie

Bonore.pl

Opinie (310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (310)

Ważny od: 12 wrz 2023
Bonore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Fantastyczna opcja zwrotu i wymiany w ciągu 100 dni. Dzięki temu mogłam spokojnie przemyśleć zakup i zdecydować, czy biżuteria spełnia moje oczekiwania. Sklep zdecydowanie na plus!

No nie jestem zadowolony kolczyki wg opisu na państwa stronie miały miec średnicę 4cm a przyszły poniżej 2,5cm. Zaproponowali państwo rekompensatę 50zl przy najbliższych zakupach co jest nieporozumieniem bo praktycznie każdy produkt na państwa stronie jest sporo droższy niż w innych miejscach, także ode mnie 1 gwiazka. Czuje niedosyt.

Opinie nt. sklepu Bonore.pl

nie
Zakochałam się w naszyjniku, który kupiłam w tym sklepie. Jest tak delikatny i subtelny, że pasuje do każdej stylizacji. Poza tym, cieszę się, że nie musiałam czekać długo na przesyłkę - dotarła do mnie w rekordowym czasie. Na pewno tu wrócę po kolejne piękne rzeczy :)
Kupiłam bransoletkę jako prezent dla mojej siostry i muszę przyznać, że trafiałam w dziesiątkę! Jesteśmy obie zachwycone tym delikatnym i eleganckim dodatkiem. Dostawa była błyskawiczna, a sklep oferuje także fantastyczną usługę pakowania prezentów. Bardzo polecam!
Nie mogę przestać się zachwycać zakupionymi pierścionkami. Są bardzo eleganckie i wysokiej jakości. Dodatkowo, muszę pochwalić super szybką dostawę i profesjonalne opakowanie. Polecam ten sklep wszystkim, którzy szukają czegoś wyjątkowego!
Jestem bardzo zadowolona z zakupu - są to piękne kolczyki z diamentem oraz pierścionek z białego złota. Pięknie wyglądają. Szybka dostawa to też plus. Polecam sklep każdej pani lubiącej piękną biżuterię :)
Obsługa online sklepu była bardzo profesjonalna i pomocna. Otrzymałam szybką odpowiedź na wszystkie moje pytania i żadnego problemu z dokonaniem zamówienia nie miałam. Bransoletka prezentuje się pięknie.
Jako osoba uwielbiająca biżuterię, muszę powiedzieć, że ten sklep to prawdziwe odkrycie! Mają w swojej ofercie naprawdę unikalne i oryginalne wzory, których nie znajdę w innych sklepach.
Cieszę się, że odkryłam ten sklep. Daje on możliwość zakupu wysokiej jakości biżuterii za przystępną cenę. Do tego bezpłatna dostawa i możliwość zwrotu. Super, polecam.
Darmowa i szybka dostawa to jeszcze jeden pozytywny aspekt tego sklepu. Przesyłka dotarła do mnie w ciągu 24h, co jest naprawdę imponujące. Pierścionek przecudny!
Zakupiony w tym sklepie naszyjnik jest moim ulubionym dodatkiem teraz! Wszystko od zamówienia po dostawę było perfekcyjne. Polecam z czystym sumieniem.
Pierścionek, który zamówiłam, przekroczył moje oczekiwania! Jestem pod wielkim wrażeniem szybkości dostarczenia zamówienia i obsługi klienta online.
Sklep Bonore z biżuterią zaskoczył mnie swoją różnorodnością i jakością. Bardzo miła obsługa online i szybka wysyłka sprawiły, że na pewno tu wrócę.
Wszystkie przedmioty, które zakupiłam w tym sklepie, spełniły moje oczekiwania. Zarówno jakość, jak i wygląd biżuterii są na najwyższym poziomie.
Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z tego sklepu przy okazji zakupów biżuterii. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.
Nie spodziewałam się, że zakupione kolczyki będą tak piękne! Jestem zachwycona jakością i szybkością dostawy. Sklep godny polecenia.
Niezwykła biżuteria wyróżnia się świetnym wykonaniem i elegancją. Polecam ten sklep każdemu, kto szuka wyjątkowych ozdób.
Wszystko super - duży wybór pięknej biżuterii, szybka dostawa. Pierścionek wygląda zjawiskowo, jestem bardzo zadowolona.
Piękny naszyjnik a pierścionek cudo. Dziękuję i polecam
Łańcuszek o ładnym splocie. Piękny i delikatny.