Bonore.pl- Logo - Opinie

Bonore.pl

Opinie (310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (310)

Ważny od: 12 wrz 2023
Bonore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Fantastyczna opcja zwrotu i wymiany w ciągu 100 dni. Dzięki temu mogłam spokojnie przemyśleć zakup i zdecydować, czy biżuteria spełnia moje oczekiwania. Sklep zdecydowanie na plus!

No nie jestem zadowolony kolczyki wg opisu na państwa stronie miały miec średnicę 4cm a przyszły poniżej 2,5cm. Zaproponowali państwo rekompensatę 50zl przy najbliższych zakupach co jest nieporozumieniem bo praktycznie każdy produkt na państwa stronie jest sporo droższy niż w innych miejscach, także ode mnie 1 gwiazka. Czuje niedosyt.

Opinie nt. sklepu Bonore.pl

Niesamowita jakość biżuterii! Wisiorek, który zakupiłam, jest prześliczny i wyjątkowy. Dostawa była błyskawiczna.
Zamówiłam naszyjnik z diamentem i jestem zachwycona! Wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Szybka dostawa i łatwy zwrot to duża zaleta tego sklepu.
Zakupiłam pierścionek z kryształem i jestem bardzo zadowolona z jakości produktu. Sklep jest profesjonalny, a szybka dostawa to zdecydowany plus.
Fantastyczny sklep z biżuterią! Darmowa dostawa kurierem to super bonus, a możliwość zwrotu w ciągu 100 dni sprawia, że zakupy są bezstresowe
Jestem bardzo zadowolona z zakupu - są to piękne kolczyki z diamentem oraz pierścionek z białego złota. Pięknie wyglądają. Szybka dostawa to też plus. Polecam sklep każdej pani lubiącej piękną biżuterię :)
Obsługa online sklepu była bardzo profesjonalna i pomocna. Otrzymałam szybką odpowiedź na wszystkie moje pytania i żadnego problemu z dokonaniem zamówienia nie miałam. Bransoletka prezentuje się pięknie.
Sklep Bonore z biżuterią zaskoczył mnie swoją różnorodnością i jakością. Bardzo miła obsługa online i szybka wysyłka sprawiły, że na pewno tu wrócę.
Wszystkie przedmioty, które zakupiłam w tym sklepie, spełniły moje oczekiwania. Zarówno jakość, jak i wygląd biżuterii są na najwyższym poziomie.
Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z tego sklepu przy okazji zakupów biżuterii. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.
9 lut 2024
Możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych przedmiotów przez 100 dni to bardzo korzystna opcja. Daje to pewność, że jeśli coś nie będzie odpowiadać, można zawsze dokonać wymiany lub zwrotu. Osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupu kolczyków.
9 lut 2024
Miłą niespodzianką była możliwość zapakowania biżuterii od razu na prezent. To dodatkowy atut, który z pewnością doceni każda osoba planująca zakup na prezent.
7 gru 2023
Zamówiłam bransoletkę dla siebie i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania. Sklep oferuje również szeroki wybór kolorów i wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dostawa tylko się przedłużyła do 4 dni, ale to pewnie kwestia firmy kurierskiej.
Naszyjnik, który zamówiłam, przyszedł bardzo szybko i jest dokładnie taki, jak na zdjęciach. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam ten sklep.
Kupiłam bransoletkę dla mamy i jestem bardzo zadowolona. Sklep ma duży wybór biżuterii i oferuje darmową dostawę. Bardzo polecam!