OUTLET NEXTERIO- Logo - Opinie

OUTLET NEXTERIO

Opinie (14) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (206)

20 cze 2023
Jestem zadowolony z złożonego zamówienia. Zostało zrealizowane i dostarczone w ekspresowym tempie. Dziękuję, pozdrawiam i polecam ten sklep.
RŚ
Ryszard Ś.
wrocław

Najgorsze doświadczenie zakupowe, jakie dotychczas miałam. Panowie w sklepie stacjonarnym w Gdyni na prośbę o doradzenie otwierają stronę internetową i czytają informacje ogólnodostępne dla Klientów, nie wykazując się przy tym wcale większym zrozumieniem tematu niż laik Pierwsze zamówienie - dostawa firmą DB Schenker zajęła ponad 2 tygodnie - kurier wpisywał w systemie informację, że nie można się że mną skontaktować, choć nie było nawet prób kontaktu. W rezultacie zamówienie zwracane do magazynu głównego, wysyłane ponownie - ostatecznie dowiezione w dzień, co do którego informowałam obsługę, że nie będzie miał kto go wnieść i ponoć zostało to odnotowane i przekazane firmie kurierskiej. Kiedy zobaczyłam że panele dostępne są właściwie tylko w Nexterio już czułam, że szykuje się powtórka... I niestety nie pomyliłam się. Zero informacji co do planowanej daty dostawy, telefon na godzinę przed. Do wniesienia kilkanaście opakowań. Z powodu ciąży nie jestem w stanie sama takiego ciężaru przenieść. Od Pana kuriera usłyszałam że "mam szczęście, że do mnie przyjechał". Nie tylko nie polecam, ale wręcz ODRADZAM

Opinie nt. sklepu OUTLET NEXTERIO

Pomylone zamowienie
Szybka dostawa, super obsługa, tanio. Polecam!
31 sty 2024
Bardzo dobry kontakt. reklamacja elegancko rozwiazana. Płytki dokładnie takie jak na zdjęciach
profesjonalna obsługa
RŚ
Ryszard Ś.
wrocław
20 cze 2023
19 sie 2023

Zakup szafek w kolorze niebieskim

Zamówiłam dwie szafki, jeden słupek druga mniejsza. Zamówienie zrealizowano w miarę szybko, bo niestety po drodze wypadły dni wolne. Szafki są bardzo ładne, ich wykonanie jest estetyczne i solidne, nawet nie spodziewałam się takiego efektu. Bardzo polecam ten sklep.
8 lip 2023
Polecam w 100%. Zakup załatwiłam we Wrocławiu, odbiór w Gorzowie Wielkopolskim, kontakt telefoniczny i mailowy bez zarzutu. Jedno zamówienie zrealizowane, czekam na drugie.
9 paź 2023
Towar bardzo dobrze zabezpieczony, zapakowany i przywieziony w całości. Mogłaby być opcja z wniesieniem za dopłatą, bo kobiecie samej przynieść do domu taki ładunek jest naprawdę trudno. Ale polecam jak chodzi o dowóz i kontakt, plus jakość obsługi rewelacja!
26 wrz 2023
Bardzo szybka dostawa.Polecam również dlatego ,że ceny tego samego gatunku ołytek są dużo niższe niż w sklepach
16 lis 2023
Super sklep. Super ceny. Zamawiam w internecie odbieram w sklepie. Polecam.
22 wrz 2023
Towar zgodny z opisem. Błyskawiczna przesyłka. Bardzo polecam !!!
22 paź 2023
szybka wysyłka, profesjonalne podejście do klienta

Nie tylko nie polecam, ale wręcz ODRADZAM

14 wrz 2023

Kurier odmówił wniesienia towaru.

Kurier odmówił wniesienia zakupionego towaru. Stwierdził, że nie jest tragażem.