colwayshop.pl- Logo - Opinie

colwayshop.pl

Opinie (7) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7)

Ważny od: 19 cze 2023
colwayshop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu colwayshop.pl

wszystko ok
7 wrz 2023

Dołaczona niepsodzianka.

Do mojego zamówienia została dołączona niespodzianka w postaci zestawu próbek kosmetyków marki colway. I to mnie zaskoczyło i urzekło.
29 wrz 2023
Dzień dobry :) Bardzo się cieszę, że sprawiliśmy Pani radość i dziękuję pięknie, że podzieliła się Pani z nami swoją opinią. To dla nas ogromnie ważne. Każda osoba, która po raz pierwszy dokonuje zakupu w naszym sklepie otrzymuje od nas miłą niespodziankę w postaci zestawu próbek. Pozdrawiam serdecznie. Edyta Sitarz właściciel COLWAYSHOP.PL
27 sie 2023
PRODUKT SUPER. UŻYWAM 2 LATA. MIMO 70 LAT CERĘ MAM IDEALNIE GŁADKĄ. POLECAM RENATA
29 wrz 2023
Dzień dobry :) Dziękuję pięknie za Pani ocenę i komentarz. To prawda, te produkty działają niezwykle skutecznie. Pozdrawiam Panią serdecznie. Edyta Sitarz właściciel COLWAYSHOP.PL
30 paź 2023
2 lis 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą ocenę. Przesyłamy pozdrowienia :)
25 lip 2023
21 lip 2023